Soraya, Kolagen + Elastyna, Maseczka do twarzy

Soraya, Kolagen + Elastyna, Maseczka do twarzy

Maseczka intensywnie nawilża i odżywia skórę twarzy, szyi i dekoltu. Wyraźnie poprawia jędrność i wygładza drobne zmarszczki. Skutecznie zapobiega wiotczeniu skóry. Po użyciu maseczki cera odzyskuje gładkość, świeżość i wygląda młodziej.

Zawiera kolagen i elastynę pochodzenia morskiego, czystą witaminę E i aktywną witaminę A oraz kwas hialuronowy, które zapewniają optymalną pielęgnację cery dojrzałej.

Treściwa

Kompletnie nie polecam cerom tłustym, błyszczącym się. Maseczka ta, nawet gdy nałożymy ją w małej ilości nie wchłania się całkowicie, pozostawia tłusty film, a skóra się błyszczy, nawet po długim czasie od nałożenia. Nie pomoże też wklepywanie jej itd. Dlatego też po użyciu jej zawsze myłam twarz żelem, inaczej bym się tego z buzi całkiem nie pozbyła. Myślę że maseczka całkiem całkiem nawilża, ale w sumie to jej działanie jest śladowe. Nie wiem czy na dłuższą metę zapycha - w końcu tak jakby ją zmywałam. Kupiłam przypadkiem, zużywałam długi czas - a teraz o niej zapomnę i już po nią nie sięgnę.

Ilość zużytych opakowań: jedno 75ml

Dobre efekty za grosze!

Stosuje ją raz na tydzień, nakładam jako krem na pare godzin a czasami na całą noc. Po usunięciu jej z twarzy cera jest gładka, elastyczna i wypoczęta. Fajnie redukuje oznaki zmęczenia, mam wrażenie, że momentalnie odżywia moją skórę. Bardzo dobrze nawilża ale nie zapycha (pomimo tego, że mam cere tłustą!) Maska sama w sobie jest ciężka, na twarzy dosyc tłusta i dlatego odejmuje 1*. Polecam jako dobrą i ekspresową kurację nawilżająco -ujędrniającą za grosze! Jest bardzo wydajna, wystarcza na kilkanaście dość obfitych zastosowań. Skład dobry dla młodych (zapobiegawczo) a dla cery dojrzałej jako maseczka naprawcza. Jestem raczej wymagającą klientką i na początku podchodzilam do niej dosyć sceptycznie, jednak nie zawiodłam się i długo przy niej pozostane :)

Używam tego produktu od: 3,5 msc

świetna

Świetna maseczka. Używam jej raz w tygodniu zamiast kremu na noc.
Buzia jest po niej:
- miękka,
- dobrze nawilżona,
- uspokojona, nawet pryszcze bledną ;>
- dobrze się wchłania,
- nie podrażnia oczu,
- nie obciąża cery,
- jest baaaardzo wydajna,
- i niedroga.
Polecam serdecznie :) dojrzałym cerom szczególnie, ale nie tylko.
Ilość zużytych opakowań: cały czas pierwsze

uwielbiam!

to moj ulubiony.. yy no wlasnie co?
to maseczka a jednak traktuje ja jako kremik.
uzywam codziennie rano niewielka ilosc..
szybko sie wchlania
i zaraz moge nalozyc fluid (rozwniez soraya). dziala swietnie na moja wiecznie sucha buzkę. cera jest po niej gladziutka! goraco polecam!!

Używam tego produktu od: dlugo
Ilość zużytych opakowań: 5 moze wiecej

dobra

mam skóre suchą, problem z tzw. "skórkami" wokół nosa. Uzywam naprawde dobrych kremów nawilzajaco-tonujących na dzień: Hydraction Dior+ Hydramax Chanel. Ale skórki od czasu do czasu pojawiają sie, zdarzaja sie tez drobne podraznienia i wtedy trzeba sie ratować. Znajoma kosmetyczka poradziła mi stosowac maseczke nawilzająca codziennie rano ale w zwiazku z moim trybem zycia postanowilam stosowac codziennie po demakijazu popoludniu/wieczór/noc. Idąc do drogerii nie miałam wybranej marki maseczki -interesowało mnie nawilzenie! I tak przypadkiem trafiłam na Soraye. Wyboru nie żałuje. Doskonale sie nakłada, szybko wchłania - nadmiar mozna spokojnie wklepać w skóre.Po stosowaniu cera odzyskała blask,wygladzenie. Jest dobrze nawilzona.
Mozna stosować Soraye jako krem na noc ! polecam

Używam tego produktu od:11.2009
Ilość zużytych opakowań:1- w trakcie

Zła nie jest...

Poszukiwałam maseczki intensywnie nawilżającej, aby poratować moją mocno przesuszoną, łuszczącą się skórę. Początkowo chciałam kupić maseczkę z serii "Kuracja wodna", ale oko moje padło na zieloną karteczkę z napisem "Super cena na do widzenia" - i to było właśnie to. Producent również obiecuje intensywne nawilżenie plus natychmiastowy efekt, także - skuszona - nabyłam. :D
Powiem tak: faktycznie efekt jest - dzięki temu, że maseczki się nie zmywa; także jak się nią wysmaruję i tak pójdę spać, to suche skórki znikają, odczuwam ulgę i cera rano ładnie wygląda. Tylko że ten efekt utrzymuje się jedynie do momentu zmycia kosmetyku. Także jego działanie jest doraźne, nie długotrwałe i summa summarum nie radzi sobie z taką mocno przesuszoną buzią; pomogła mi dopiero wizyta u kosmetyczki.
Ale ogólnie maseczka jest przyjemna w użyciu, choć może powodować chwilowe pieczenie podrażnionych okolic, ma fajną konsystencję, łatwo ją rozsmarować, całkiem ładnie, delikatnie pachnie, no i jest bardzo tania, nawet po regularnej cenie. ;)
Ani nie polecam, ani nie odradzam. :-p

Używam tego produktu od: półtora miesiąca

Warto !

Właśnie wycofują tę maseczkę ze sklepów i kupiłam ją za 4 zł na wyprzedaży. I załuję, że jej nie wypróbowałam wcześniej, bo jest naprawdę fajna. W moim przypadku działa łagodząco, nawet jesli mam jakieś wypryski czy zaczewienienia, po jej użyciu znikają. Skóra jest po niej gładka, zrelaksowana. Jedyny malutki minusik za zapach.

Używam tego produktu od:

W porządku

Używam od czasu do czasu.Zawsze wycieram nadmiar maseczki chusteczką.Mam cerą mieszaną a po niej bardzi się świecę więc używam jej na noc.Rano buźka jest miło nawilżona.
Ogólnie kosmetyk nie jest zły ale są lepsze.

Używam tego kosmetyku od: kilku miesięcy ale nie zbyt często
ilość zużytych opakowań: nadal jedno

Świetna

Bardzo fajny kosmetyk, dla mojej cery jest wręcz idealna: ujędrnia, wygładza, po jej użyciu znikają pryszcze, nawilża. Muszę zaznaczyć, że mam cerę suchą i być może dla skóry tłustej i mieszanej będzie za ciężka. Efekt utrzymuje się kilka dni, po użyciu cera odzyskuje świeżość i blask. Nieodpowiada mi jedynie do końca zapaszek, który jak się wczuć - trąci spaloną gumą. Po całkowitym wchłonięciu nakładam krem na noc lub przemywam cerę tonikiem. Dobry kosmetyk za niewielkie pieniadze, polecam !

nie

Tłusta maseczka która będzie odpowiednia dla suchej skóry, dla mojej mieszanej zdecydowanie za ciężka. Pozatym mam wrażenie że wogóle nie nawilża tylko właśnie natłuszcza. Kupiłam bo nie bylo mojej ulubionej Daxa z serii Minerały i na tle właśnie tej Soraya kiepsko wypada. Zatyka pory.

dla mnie dramat

Okropnie ciezkie i tluste mazidlo:o( No ale konsystencje mozna by jeszcze przezyc. Nie nawilza, nie zauwazylam zadnych oznak napiecia i odswiezenia cery:o(
Nie wiem, chyba nadaje sie to to jak poprzedniki wczesniej pisaly bardziej do rak...

lubię

solidnie nawilża, ładnie sie wchłanie, jest nietłusta i pozostrawia coś w rodzaju matowego filmu. często stosuję ją jako krem na noc lub krem pod oczy lub nawet jako krem do rąk. jest delikatna, ma nienarzucający się zapach. jest wydajna