Diadem, Konturówka wodoodporna do oczu w płynie, z pędzelkiem

Diadem, Konturówka wodoodporna do oczu w płynie, z pędzelkiem

Świetny eyeliner za ŚMIESZNĄ CENĘ!! Naprawdę dorównuje tym z wysokiej półki, chociaż jest płynny - a do takich trzeba mieć już trochę wprawy. Jeśli ktoś ją posiada -polecam gorąco ten produkt. Naprawdę jest wodoodporny, trzyma się cały dzień, nie rozmazuje, a wieczorem trudno go domyć. Po prostu super kosmetyk; pędzelek cieniutki, możemy namalować śliczną, równą linię. POLECAM!

Cena: 6 zł / 6 ml

Cudowny!

Eyeliner kupiłam przypadkiem. Potrzebowałam czegoś na szybko i pani w drogerii poleciła mi właśnie ten niewinnie leżący na wystawie sklepowaj liner za niecałe 17 zł.. Nie zawiodłam się!
+ super czarny
+ wygodny aplikator, zrobienie kreski trwa 3 minuty
+ trwały
+ w miarę tani
+ bezzapachowy
+ nie podrażnił oczu (noszę szkła kontaktowe)
+ łatwy w demakijażu
+ wodoodporny
+ nie odbija się na powiecie

- na sam koniec dnia może się lekko rozmazywać no ale nie przesadzajmy, caaaaaały boży dzień na moich tłustych powiekach bez migracji to naprawdę bardzo dobry wynik.

Sumując: bardzo dobry eyeliner, kupię ponownie :D Polecam

Używam tego produktu od: 5 mc

jak ktos zna lepszy ajlajner niech pierwszy rzuci kamieniem:)

kocham:)
dla mnie nr jeden:)
kupowalam rozne ELinery.. w roznych cenach i te maksymalnie drogie i te srednio drogie..i kazdy byl beznadziejny a to pędzel zly, a to pisak suchy, a to plastik farba i moge odrywac od powiek...itp itd.
I kupilam diadema, zakochalam sie od razu i dzisiaj nie wyobrazam sobie zycia bez niego!

pedzel max wygodny
farba extra trwala , gleboka czern
super aplikacja
cena smiesznie mała. SUPER! oby wiecej takich kosmetykow!

Używam tego produktu od: od lat
Ilość zużytych opakowań: wiele wiele

Zaskakująco dobry produkt

Kupiłam ten liner trochę z rozpędu, na zasadzie "o, jakie to tanie" a potem trochę sobie w duchu wyrzucałam, że wydawanie pieniędzy na tani badziew nie jest żadną oszczędnością.
Było to jednak zanim przetestowałam produkt kompletnie mi nie znanej polskiej firmy, bo po tym, jak narysowałam nim kreskę na dłoni, zdziwiłam się, jak fajnie rysuje.
Używam go od 3 miesięcy i jak dla mnie nie ma chyba żadnych wad - kreska jest trwała, gęstość tuszu dobra, pędzelek wygodny i precyzyjny, czerń głęboka - nie ma mu czego zarzucić.

Ilość całych opakowań: w trakcie pierwszego

Fajny

Jest to jeden z lepszych eyelinerów jaki dotychczas używałam.
Kupiłam go jakieś trzy lata temu, i nadal go mam i spisuje się dobrze.

Pędzelek jest świetny, z łatwością można zrobić idealną kreskę, i chudszą i grubszą :) nie trzeba mieć idealnej wprawy :)

Największą wadą jest to, że czasem szczypią mnie oczy od niego ;/

A największą zaletą jest cena - nie pamiętam dokładnie ile za niego zapłaciłam, ale na pewno nie więcej niż 10 zł.

Używam tego produktu od: około 3 lat
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Jest to mój pierwszy eyeliner i jestem z niego bardzo zadowolona.

+cena
+trwałość
+głęboka czerń
+wydajny
+szybko schnie
+gdy ma się już wprawę można zrobić szybko delikatne kreski

Nie jest to mój KWC tylko dlatego ponieważ nie próbowałam na razie innych i czekam, ale nie z niecierpliwością aż ten się skończy :D

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 cały czas w trakcie

głęboka czerń

Generalnie jestem z niego bardzo zadowolona :)
Jest trwały i nie rozmazuje się (bo to zmora eyelinerów w płynie). Jednak zauważyłam, że najlepiej nanieść go na kreski zrobione kredką do oczu, wówczas utrzymuje się dłużej. Świetnie nadaje się do artystycznego makijażu :)

bardzo dobry

Jest to mój pierwszy eyeliner i używam go lekko ponad rok. Do tego czasu byłam bardzo zadowolona, bo łatwo malowało się nim kreski, utrzymywał się długo itp.

Ale ostatnio zaczął się kruszyć po kilku godzinach i oko mnie szczypie jak dostanie się do oka mała ilość.

właściwie to za tę cenę jest idealny :) biorąc pod uwagę fakt, że zaczął się kruszyć dopiero po takim czasie !

Używam tego produktu od:16m-cy
Ilość zużytych opakowań:jedno niecałe:)

miły taki ;)

Co prawda mam porównanie tylko z 1 eyelinerem ale temu mogę spokojnie dać 4 gwiazdki. Jestem bardzo zadowolona z tego kosmetyku maluje się nim ładne kreski (wiadomo, trzeba nabrać wprawy, ale ja już się wprawiłam;)) Dobra jakość za bardzo niską cenę. Nie mogę na niego narzekać…no może ta czerń mogłaby być bardziej czarna ale co tylko jeden minusik. Jest bardzo wydajny…1 opakowanie starczyło mi na 2 lata używania…jeśli nie trę powiek;) to nie rozmazuje się. O wiele lepszy od inglota. ogólnie ok.:). P. S. nie wiem czy kupie ponownie bo teraz chciałabym wypróbować joko

Używam tego produktu od:ponad 2 lat

Fajniusi

Generalnie zabrałam ten liner mamusi, bo mój się skończył :P <uzywałam innego> Jedyna wada, to taka , że troszkę szczypie, jeżeli ktoś wie, jak precyzyjnie zrobić kreseczki, to jest idealny :) Utrzymuje się cały dzionek, kolor nie płowieje, ma rzadka konsystencję, dlatego jest dosyc wydajny. No i ta śmieszna cena ... :P

Używam tego produktu od:miesiaca

Godny polecenia :)

to moj pierwszy eyeliner, kupilam go na studniowke i mam go do dzis - czyli 1,5 roku!! :D
+ swietny pedzelek, nie trzeba miec duzej wprawy [wystarczy dwa razy sprobowac ;)] by narysowac piekna, rowna kreske :)
+ gleboka czern :)
+ mozna nim uzyskac zarowno cienka jak i gruba kreske
+ cena!!
+ wydajny, swietna konsystencja - plynna, ale zasycha odpowiednio szybko :)
+ dobrze o nim swiadczy rowniez fakt, ze mam go 1,5 roku, a on wciaz jest ten sam :D
+ naprawde wodoodporny :)
+ baaardzo wytrzymaly - nie tylko wytrzymuje w nienaruszonym stanie caly upalny dzien, ale tez intensywne, imprezowe noce [np. wyzej wspomniana studniowke] :)

- troche piecze przy zmywaniu, ale to maly minus.

zaznaczylam, ze nie wiem czy kupie ponownie, bo chce wyprobowac polecany Joko Deep Liner.Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 wciaz

jednak 1

liner trudny do zdobycia, mnie udało się to w jednym z kiosków na centralnym.

cena przystępna - 10zł. to na plus
ładny, czarny kolor - też na +

niestety - jest o wiele więcej minusów

# ma okropny pędzelek który... drapie powieki. okropieństwo, # jakbym malowała się drutem kolczastym, gąbczysko joko w porównaniu z tym to aksamit ;-)
# szczypie niemilosiernie kiedy dostanie się do oka, oko piecze, łzawi
# i główny zarzut - okropnie się kruszy - po kilku godzinach mam coś takiego - . . . . . . zamiast _______

niestety nie polecam. Używam tego produktu od: 1 i chyba wyląduje w koszu
Ilość zużytych opakowań: z 3 miesiące

edit: piecze tak okropnie że nie mogę go zużyć. 1.

szczypie :(

Kosmetyk za niewielkie pieniądze, dosyć dobrej jakości. Pędzelek jest cieniutki, pozwala na dozowanie tuszu i malowanie cieniuteńkichlub grubych kresek. Precyzyjny. Ładna, gł.ęboka czerń. ściera sie po kilku godzinach, pod tym wzgędem też nie jest źle.

Ideał?

Niestety nie.:( Drażni delikatną skórę powiek, piecze i szczypie podczas nakłądania, odkąd go używam swędzą mnie też kaciki oczu i powieki. Coś jest nie tak ze składem. Bałabym się używać go przez dłuzszy czas.

Używam tego produktu od:dwa miesiace