Dermika, P, Maseczka-Koktajl Witaminowy

Dermika, P, Maseczka-Koktajl Witaminowy

Hipoalergiczny kosmetyk pielęgnacyjny o szybkich efektach działania, opracowany na bazie naturalnych substancji odżywczych, wzmacniających, nawilżających, regenerujących i antystresowych. Jest on wyjątkowo bogaty w witaminy pomagające wrażliwej, płytko unaczynionej, zaczerwienionej skórze wrócić do równowagi fizjologicznej i uzyskać zdrowy, młody wygląd. Głównym składnikiem maseczki są ekstrakty roślinne bogate w witaminę P - BIOFLAWONOIDY (ekstrakt z czerwonych winogron (zawiera 3% polifenoli), wyciąg z kory kasztanowca) w połączeniu ze stabilizowaną witaminą C, zielonymi algami oraz witaminami z naturalnych źródeł: F (NNKT), w tym kwas gamma-linolenowy + A + E + B1 + B2 + B6 + B12 + H, ziarno jęczmienia + olej z oliwek + olej z wiesiołka dwuletniego + kiełki pszenicy.

Bardzo ja lubie

Uzywam razem z kremem Dermiki do cery naczynkowej i zelem na roszerzone naczynka gdyz mam problem z naczynkami.
Bardzo lubie ta maseczke, cera jest po niej nawilzona i promienna.
Nie ma zapachu, konsystencja w porzadku, nie splywa z twarzy - ja zostawiam ja na noc.
Nie zauwazylam jakichs spektakularnych zmian na twarzy, ale co jest dla mnie najwazniejsze nie zauwazylam tez pekajacych naczynek wiec jest to dowod na to, ze dziala :)

Używam tego produktu od: ponad trzech lat
Ilość zużytych opakowań: jedno pelnowymiarowe i jednorazowe saszetki

Dobra

Nie wiem, czy ta maseczka pomaga na naczyńka, ale kupiłam, gdyż potrzebowałam czegoś dobrego i odżywiającego na wesele. Maseczka ma przyjemną konsystencję, ładny zapach. Zostawiłam ją na noc. Następnego dnia moja cera była wygładzona, nawilżona i odświeżona. Ma całkiem dobre działanie, ale jej wadą jest cena. Poza tym maseczki z Perfecty mają podobny efekt, są dużo tańsze. Na pewno jednak wrócę do tej maseczki.

Używam tego produktu od: Tydzień

całkiem, całkiem

Lubię nakładać ją na całą noc, gdy czuję, że moja skóra domaga się specjalnego traktowania.Co prawda efektów zmniejszenia rozszerzenia naczynek oczywiście nie można zauważyć, jednak świetnie nawilża i odżywia cerę.Ma bardzo przyjemną konsystencję, szybko "zastyga" na twarzy, ma nienajgorszy zapach i ładnie wygładza skórę.Ilość zużytych opakowań: 1

Oceniam na 4.00

Nie mam problemu z naczynkami, ale stosuję tę maseczkę zimą, po mroznych, wietrznych dniach,gdy skóra domaga się nawilżenia, złagodzenia podrażnień,ukojenia. Ta maseczka robi to świetnie.

doskonale odżywia skórę

Nie mam problemów z naczyńkami, a mimo to używam tej maseczki, (poleciła mi znajoma). Niezwykle bogata w składniki odżywcze kompozycja tej maseczki daje widoczny efekt - skóra jest faktycznie "nakarmiona". Samo stosowanie nie dostarcza specjalnie przyjemnych wrażeń - maseczka pachnie intensynie witaminą B-complex, a ponieważ się jej nie zmywa, pozostawiona na noc nieciekawie nabłyszcza skórę. Ale to raczej kuracja, niż kosmetyk upiększający. Rzadko mam okazję pochwalić firmę Dermika, tym chętniej stwierdzam, że w tym wypadku warto spróbować.