Estee Lauder, Future Perfect, Anti-Wrinkle Radiance Creme SPF 15 (Krem przeciwzmarszczkowy)

Future Perfect to krem, który wzmacnia naturalną zdolność skóry do walki z oznakami starzenia, nawilża, przywraca skórze blask i działa przeciwzmarszkowo. Estee Lauder opracowało technologię wektora komórkowego, która umożliwia przenikanie aktywnych substancji kosmetyku tam, gdzie są one najbardziej potrzebne. Co więcej, wektory działają z zegarmistrzowską precyzją i w rekordowo szybkim czasie umieszczają nie na powierzchni, ale w skórze składniki przeciwdziałające starzeniu. W kremie zastosowano :
* wektor przeciwzmarszkowy, który wzmacnia włókna kolagenu i elastyny transportując ekstrakty roślinne i witaminę C, co zwiększa produkcję kolagenu oraz sacharozę i kofeinę, które wzmacniają skórę
*wektory energetyczne przywracają skórze blask. Dzięki nim do komórek docierają cząsteczki AMP istotne w produkcji energii
*wektory nawilżające transportują kwas hialuronowy i lipidy z nasion kawy, które odbudowują funkcje ochronne naskórka i pomagają zatrzymać w nim wodę
* pozostałe wektory zawierają substancje wygładzające drobne zmarszczki i linie
Krem przeznaczony jest dla kobiet między 25 a 40 rokiem życia.

Wydajny

Działo się to jakieś 2 lata temu...

Szukałam kremu, którego bym mogła używać rano i wieczorem, do cery mieszanej, przeciwzmarszczkowego. Zmarszczek jeszcze nie mam, ale po lecie zmarszczki mimiczne pojawiają się chętnie, i dobrze jest się z nimi rozprawić, co dotychczasowy krem czynił, ale niestety zniknął z półek sklepowych.

Pani Konsultantka w jednej z sieciowych drogerii poleciła mi ten krem jako alternatywę do tego, który stosowałam wcześniej.
Cena straszna, ale skoro takie cuda ma wyczyniać z moja skórą, to ok. Zdecydowałam się na zakup.

I był to ostatni raz kiedy nie przeczytałam widniejącego na opakowaniu składu chemicznego kremu.
No nic dziwnego, że on wyczynia takie "cuda" z cerą jak rozświetlenie i wyrównanie kolorytu skoro w swoim składzie zawiera mikę... I to właściwie jest tyle co ten krem robi dobrze.
Bo ani nie nawilża wystarczająco partii przesuszonych, ani nie radzi sobie ze strefą "T", ani nie likwiduje "czasowych" zmarszczek mimicznych.
Po zużyciu mniej więcej 3/4 słoiczka zauważyłam drobne grudki na linii żuchwy, które zniknęły po odstawieniu kremu.

Jak na bardzo wydajny krem średnio nawilżający i bazę rozświetlającą w jednym, to jest zdecydowanie za drogi.

Daję półtorej gwiazdki za przyjemny zapach, konsystencję i wydajność.

Używam tego produktu od: 2 lata temu przez 10 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 3/4 słoiczka 50 ml

Wygładza i nawilża

Porównując do Nuxe Nirvanesque, który stosowałam wcześniej, to Future Perfect lepiej sobie radzi z pierwszymi zmarszczkami. Używałam go wyłącznie na noc i rano skóra była wygładzona i wypoczęta. Nie podrażniał nawet mojej wrażliwej cery. Konsystencja i zapach bardzo przyjemne. Mimo wszystkich zalet, raczej już do niego nie wrócę, bo bardziej mi odpowiada Time Zone.

Owszem ale na noc

Jest to jedna z moich ulubionych pozycji od mojej ulubionej Estee. Krem ten stosowalam jednak na noc, a nie na dzien, jak zacheca do tego ulotka i jakie jest teoretyczne przeznaczenie tego produktu.
Dlaczego? Gdyz po nalozeniu podkladu na ten kremik, notabene od tego samego producenta, buzka po 2 ch godzinkach nadmiernie sie swiecila. Bibulki matujace byly stosowane co pol godziny. Po zastosowaniu nocnym problem ten sam sie rozwiazuje. Krem w kombinacji z dobrym serum, wygladza, ale samodzielnie likwiduje zmarszczki, po kilku nockach, marszczki mimiczne nie byly widoczne i to byl wlasnie moj cel.

Używam tego produktu od:roku

Sama nie wiem

Sama nie wiem, jakoś nie zachwycił mnie ten krem. Kupiłam ze względu na wiele pozytywnych opini. Na mnie nie zrobił piorunującego wrażenia. Jakoś nie zauwałyłam znaczącej różnicy. Raz że czułam niedosyt jeśli chodzi o nawilżanie dwa jeśli chodzi o drobne zmarszczki to o wiele lepiej radzi sobie z nimi SinSkin Eris krem o wiele tańszy. Ogólnie spoko. Może komuś bardziej przypadnie do gustu. Ja spodziewałam się lepszych efektów.

Używam tego produktu od: 2 mc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie

świetny

Dla mojej mieszanej cery ten kremik jest doskonały. Dobrze nawilża i szybko się wchłania, dlatego lubię go stosować pod makijaż. Ma piękny zapach, jeden z lepszych kremów jakich do tej pory używałam. Skóra jest po nim gładka i delikatna.Godny polecenia

Używam tego produktu od:obecnie próbuje clinique

Ujędrnia

Kupiłam go przez pomyłkę.

Posmarowałam się jednak i to nie raz.
Ładnie ujędrnia, skóra stała się bardziej zwarta.
Wersja do cery mieszanej w moim wypadku się sprawdziła. Mimo dziwnej konsystencji nic mi się nie zapychało i nie świeciłam zanadto.

Niczego sobie pomyłka.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 30 ml

Naprawdę fajny krem

Minusem tego kremu jest cena:( Poza tym same plusy:) Używałam tego kremu w wersji lżejszej oraz do skóry suchej. Jak dla mnie zdecydowanie lepszy jest do uchej skóry. Jest bardziej odżywczy. Rzeczywiście poprawia jakość skóry, jest odżywiona, ma wyrównany koloryt, jest napięta. Używam tego produktu od:1 roku

Smietanka...

Plusy:
-wygladzona, miekka skora
-dobrze nawilza
-szybko sie wchlania
-wydajny
Minusy:
-dosc specyficzny zapach, do ktorego dosc dlugo musialam sie przyzwyczajac i nie do konca jestem do niego przekonana
-dosc dziwna konsystencja przypominajaca smietane, do ktorej po pewnym czasie mozna sie jednak przyzwyczaic

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:miniaturka 7ml

Milutki

Zaczynałam od próbki do cery mieszanej, i troche brakowało nawilżenia. Teraz mam pełnowymiarowy krem do cery suchej, i jestem zadowolona.
Mam 25 lat i pierwsze linie (te od usmiechania sie zwłaszcza, ale terz jedna na czole). Ten kremik sobie z nimi radzi. Buzia jest nawilżona, wygładzona, ma jednolity kolor, linie sie zmniejszają. Jedynym minusem jest to, że twarz świeci sie po nałożeniu teg specyfiku, ale muśnięcie pudrem Double Matt tej samej firmy i mam spokoj na cały dzień. Także polecam :) A, dla osób, które cenią zapach kremu (ja uważam to za dodatkowy plus), pachnie ladnie i delikatnie.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: próbki, w trakcie pierwszego full size

Spodziewałam się czegoś więcej

Trochę mnie rozczarował. Za tę cenę spodziewałam się czegoś więcej. :/

Najpierw zalety:
- przyjemny zapach;
- niezłe odżywienie; buzia jest gładka i miła w dotyku; nic nie wyskakuje, żadnych pryszczy, żadnego uczulenia, nie podrażnia oczu;

i to by było na tyle...

Wady:
- konsystencja; niby krem nie jest tłusty, ale źle się go nakłada, jest jak śmietana i stawia zdecydowany opór przy rozsmarowywaniu;
- wałkuje się (czego szczerze nienawidzę!!!);
- średnio nawilża; dla mnie krem jest dobry jeśli rano po spłukaniu wodą moja twarz nie krzyczy: "pić"; po tym kremie krzyczy :/

Edit.
Im dłużej używam, tym mniej mi się podoba. :/
Pół opakowania zużyte i żadnych zmian, nadal skóra woła pić, nadal ciągnie po nałożeniu, a na policzkach wymaga kolejnych warstw. :/
Podsumowując: szkoda pieniędzy. Generalnie krem jest średni, ale... za tę cenę to lipa.

Używałam tego produktu: kiedyś, teraz druga próba
Ilość zużytych opakowań: 1 próbka i 1szt. 50ml

Dla mnie doskonałość!

Krem spełniał wszystkie moje oczekiwania. Na razie zrobiłam przerwę - ta cena:) i znalzałam tańszy krem o identycznej - wg mnie - skuteczności (Ocenic AA Plus HydraRich, 25+).
Mam suchą cerę i pierwsze zmarszczki mimiczne, a ten krem:
- doskonale nawilżał, nie musiałam [sic!]po zastosowaniu go na noc stosować kremu na dzień!!!
- wygładzał zmarszczki- moją zmorą są te na czole
- rozświetlał buzię, znikała szrość i nijakość, wyrównywał karnację
- pięknie pachniał
- był bardzo wydajny (1 opakowanie 2,5 miesiąca)
- nie uczulał moich oczu, mimo że nakładałam go dość blisko.
Cena wrata tej jakości, kupię go zapewne nie raz - a właściwie mój mąż mi kupi na imieniny, więc to będzie w okolicach lutego.:)

Zaskoczenie

Przez pomyłke stałam sie właścicielką wersji do suchej skóry (sama mam tłustą). I wbrew logice i doświadczeniu kosmetycznemu;) skusiłam sie na nałożenie kremiku nan noc (gęstawa raczej ciężka konsystencja, pozostawia delikatny filmik).Generalnie pozytywnie mnie ten experyment zaskoczył:). Buzia praktycznie zaraz po aplikacji lekko sie rozjasniła, wygładziła, pojawił sie delikatny błyszczacy filmik ale absolutnie nic nachalnego (nie raz duzo gorszy efekt miałam po zapewnianym macie). Rano natomiast cera po prostu w dobrej kondycji- odżywiona i wypoczeta. Mówiac szczerze sama nie wiem co o tym myśleć....Byc moze jeszcze troche poexperymentuje;););)

Używam tego produktu od:3 aplikacje
Ilość zużytych opakowań: w takcie 1