Sephora, Enlightening Shimmer Compact Powder (Prasowany puder rozświetlający)

Sephora, Enlightening Shimmer Compact Powder (Prasowany puder rozświetlający)

Prasowany puder rozświetlający o wspaniałym, choć subtelnym połysku. Do stosowania jako miejscowy highlighter albo na całą twarz, bardzo oszczędnie, dla dodania blasku cerze. Może być też oczywiście używany na całe ciało.
Dostępny jest w trzech kolorach:
- Warm Ivory - neutralny jasny srebrzysty beż
- Pink
- Gold

Błyszczy...

Miałam ten rozświetlacz w odcieniu Pink.

PLUSY
- miły zapach
- wydajny
- pięknie rozświetla
- nie zapycha porów

MINUSY
- osypuje się
- trwałość ***> do poprawki

bez "wow!"

sama nie wiem, co o nim sądzić.

przede wszystkim efekt nabłyszczenia jest bardzo delikatny, muszę ostro namachać się pędzlem, żeby było widać coś więcej niż leciuteńki błysk - dlatego dość dobrze nadaje się na dzień, do wykończenia codziennego, niezobowiązującego makijażu. o mocniejszym efekcie można raczej zapomnieć (używam go tylko do rozświetlania, nie na całą twarz)

najgorsze jest to, że strasznie się osypuje (dotknięcie pędzlem sprawia, że wysypuje się z opakowania, nałożony na twarz też "osiada" niekoniecznie tam, gdzie powinien).

podoba mi się zapach, kwiatowe tłoczenia, cena. dobrze, że nie jest to jakiś brokat, ale drobniutki pyłek, bez efektu odpustowości, nie używam go jednak codziennie, ale od czasu do czasu (jak mi się przypomni, bo efekt jest zbyt słaby, żebym bez niego czuła się "naga") i czekam na wiosnę - może w promieniach słońca będzie spisywał się lepiej :-)

Przyzwoity-4!

Bardzo go lubię,kolor jaki posiadam to I 10-już go chyba nie ma :( kiedyś był jeszcze dostępny na wyprzedaży.

Delikatnie rozświetla,ładnie podkreśla łuk brwiowy czy kości policzkowe bez efektu "festyniara".

Ponadto produkt jest bardzo wydajny,mam opakowanie już 2 lata i w ogole nie widać zużycia.Poza tym ma dosc przystępną cene jak na sam rozświetlacz.

Używam tego produktu od:2 lata

milutki

Milutki. Ładnie rozświetla i jednocześnie brązuje (mam odcień mocny brąz). Idealny na policzki jak i na całą twarz. Troszkę drażni mnie delikatny zapach ale jest do zniesienia ;)

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: jeden

Bardzo dobry rozświetlacz

Bardzo go lubię! :) Dlaczego:
*śliczny efekt -niebrokatowy, nietandetny połysk
*wydajność -trochę ponad pół opakowania zużyłam w ciągu roku prawie codziennego stosowania
*zapach -intensywny, ale przyjemny
*nie zapycha mnie
*poręczne opakowanie, aczkolwiek już mi się coś w środku ukruszyło
*nie brudzi ubrań itp.

Jedynie trwałość mogłaby być lepsza.

Używam odcienia jasnego, beżowo-srebrzystego, ostatnio wybrałam się do sephory dokupić złotawy i spotkała mnie niemiła niespodzianka -nowe opakowanie i cena 39zł :/ Może jak się pogodzę z tą zmianą (albo okaże się, że coś źle widziałam :)), to go kupię.

Używam tego produktu od: ok roku
Ilość zużytych opakowań: więcej niż 0,5

jakość za niską cenę

Używałam do tej pory brązowego.Jestem bladziochem i się sprawdzał, nie dawał efektu wysmarowania się cegłą.Łagodnie rozświetlał i ładnie brązowił nawet blade lico. Obecnie używam różowego i jest świetny, cudnie rozświetla moim zdaniem na buzi jest mniej różowy a bardziej rozświetlający. Opakowanie jest wydajne,pod koniec puder się kruszy ale nie miałam pudru który pod koniec by się nie rozkruszył. Rozsądna cena za ładny efekt. Polecam

Używam tego produktu od:półtora roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie trzeciego

KWC

Spełnia swoją rolę-świetnie rozświetla.Drobinki nie są zbyt duże,ale widoczne.Mam odcień Pink.

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

Bardzo lubie

Jestem posiadaczka odcienia warm ivory. Wlasciwie uzywam go tylko dlatego, ze go uwielbiam. Nie musze go nakladac, gdyz uzywam pudru brazujacego sephory i podkladow, a jednak zawsze nakladam ten puder na koncu. Twarz wyglada promiennie, jest pieknie wymodelowana. Nie moge sie wrecz obejsc bez minimalnej jego ilosci. Jest bardzo miekki, jedwabisty. Czasem z braku czasu lub czystego lenistwa nakladam ten puder na policzki, zamiast rozu i na powieki, zamiast cienia, swietnie sie spisuje, pieknie rozswietla, odswieza oko, kryje oznaki zmeczenia, nie podkresla zmarszczek. Raczej nie jest to kosmetyk kieszonkowy, ktory mozna nosic zawsze ze soba w torebce, gdyz konsystencja jest bardzo mialka, pylaca, puder moze zrobic nam przykra niespodzianke, np zabrudzic kosmetyczke. Ma bardzo duzo swiecacych drobinek, wiec trzeba uwazac, aby z nim nie przesadzic, wystarczy doslownie ciut, delikatne musniecie. Super sie rozprowadza na calej twarzy i ciele. To moj absolutny KWC. Nie zapycha porow i nie wysusza skory, cera jest wygladzona i wyglada zdrowo. Kosmetyk jest bardzo wydajny, Cena przystepna. Podkreslam jednak, ze nie jest to puder kryjacy niedoskonalosci, przy nakladaniu tylko na zwykly krem, raczej nie spisze sie, gdyz na buzi pozostawia wlasciwie tylko te cudne, malutenkie drobinki brokatu, nie matuje i nie kryje, chyba ze na opalonej, idealnie gladkiej, zdrowej skorze, ktora nie potrzebuje tuszowania, a jedynie podkreslenia naturalnego piekna. Polecam, jako puder do wykonczenia makijazu.

Ilość zużytych opakowań: koncze drugie

polecam!

puder jest baaardzo wydajny, uzywam juz jednego opakowania ponad rok- przy codziennym uzywaniu, ma dobra cene, a jego jakosc jest bardzo dobra, ładnie rozswietla nie swieci sie bardzo mocno, nie zapycha. kwc!

Używam tego produktu od:rok
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1 !

najlepszy, oryginalny

nie znam takiego drugiego, doskonale mi pasuje, używam Gold i narazie napewno nie zamienię na inny, mimo że w zimę cera się robi jaśniejsza.
Używam go zwyczajnie na podkład, super rozświetla, kryje, wytrzymuje cały dzień (chociaż to pewnie kwestia dobrego podkładu).
Dla dziewczyn z ciemną cerą genialny.
Dodatkowo 5 za wydajność i cenę.
Używam tego produktu od:2 lat

Nietrwały!

Taki sobie puder, wogóle nie matowi, na cerze miesznaej powoduje niemiłosierne swiecenie po ok 3 godz, zatyka pory. Rownie dobrze mozna sobie kupić jakiś pude Bella, podejrzewam, że efekt będzie porównywalny:(

Używam tego produktu od:pol roku

uwielllbiam :)

nie jestem pewna do konca czy dobrze pisze bo moj jest w czranym opakowaniu. ale wydaje mi sie ze tak :) mam ten rozowy.
zaznaczylam ze nie wiem czy go kupie, bo jestem chora na punkcie pudrow rozswietlajacych, moje 3 ulubione to wlasnie [kolejnosc przypadkowa]:
1. Bourjois, Delice de Poudre
2. Manhattan Clearface, Light Efect Powder
3. ten :)
wiec zanim je wszystkie zuzyje to minie hohoho... :D ten dostalam od tza :*

ten daje super rozswietlenie, zdecydowanie najbardziej nablyszczaq ze wszystkich wymienionych. efekt jest ekstra, nie swiece sie jak przyslowiowe psu jajca tylko elegancki polysk. uzywam go jako rozu bo nadaje sliczny koloryt cerze, czasem dookola oczu.
jedynym minusem jest to ze dosc intensywnie sie kruszy - tzn z jednej strony todobrze bo jest mieciutki ale po przejechaniu pedzlem zeby sie cos KRUSZYLO? ;/ to chyba przesadzili.

Używam tego produktu od: miesiac