Clarins, Huile Lotus [Face Treatment Oil] (Olejek do twarzy do cery tłustej i mieszanej)

Olejek do twarzy Clarins, Huile Lotus z czystych ekstraktów roślinnych. Normalizuje wydzielanie sebum, ujednolica strukturę i koloryt cery. Olejki eteryczne z rozmarynu, geranium i lotosu zawarte w oleju Clarins Clarins, Huile Lotus działają na pory ściągająco i wyrównująco. Olejek z orzechów laskowych zabezpiecza skórę przed przesuszeniem oraz powstawaniem zmarszczek. Idealny dla cery mieszanej.

bogate
z pipetą
olejki
mieszana
olejek
na przebarwienia, na rozszerzone pory, nawilżające, ochronne, przeciwzmarszczkowe

cudowny produkt

Olejek jest wspaniały, głęboko nawilża i odżywia skórę. wygladza drobne linie i zmarszczki. Cena jest wysoka ale warto ponieważ wystarczy odrobina by pokryć cała twarz więc jest wydajny. Ja zawsze używam na wilgotna skóre.

Wspaniały luksusowy kosmetyk

Szczerze mówiąc byłam sceptycznie nastawiona, bo cena dość mocno odstrasza.. jakże ja się myliłam! Wspaniały produkt! Nawilża twarz na cały dzień, wspaniale się rozprowadza i wchłania. Widoczna poprawa kondycji skóry po kilku dniach używania. Pięknie pachnie. Zdecydowanie to produkt bardzo luksusowy!

Bardzo zadowolona

Udało mi się w końcu zużyć cały produkt. W końcu, bo zajęło mi to chyba ze dwa lata. Olejek jest mega wydajny, choć muszę dodać, że nie używałam go codziennie.
Używałam go zwykle na noc, czasem solo na twarz, czasem jako warstwa okluzyjna, zdarzało mi się też mieszać go z serum i tak nakładać. Mam cerę mieszaną w kierunku tłustej i ze skłonnościami do niedoskonałości. Moja skóra bardzo lubi wszelkie oleje, nie zapychają mnie (za wyjątkiem oleju kokosowego i parafiny) i również ten produkt bardzo mi się spodobał.

Utrzymywał nawilżenie skóry, poprawiał jej strukturę oraz pomagał goić aktywne niedoskonałości. Skóra wyglądała po prostu lepiej i była w lepszej kondycji. Dla mnie super produkt - na pewno godny polecenia. Czy wart swojej ceny, to już kwestia indywidualna - coś mi się widzi, że samodzielne wykonanie takiej mieszanki olejków wyszłoby taniej, ale nie każdy lubi bawić się w takie rzeczy.
Z chęcią do niego wrócę, jeśli w międzyczasie nie znajdę niczego lepszego - olejek, jak mówiłam, bardzo się u mnie sprawdził, ale po prostu lubię testować nowe produkty.

Wart swojej ceny

Cena może odstraszyć, ale to jest olejek, który jest tak wydajny, że starczy na kilka miesięcy codziennego używania. Biorąc to pod uwagę, uważam, że cena jest uczciwa tym bardziej, że jest bardzo dobry.
Od razu po nałożeniu, skóra jest miękka, gładka i wyraźnie odżywiona. Już po kilku tygodniach można zauważyć, że pory są zwężone, wydzielanie sebum się ograniczyło i cera jest od razu w lepszej kondycji. Chyba wyrównał się też koloryt, bo lepiej nakłada mi się makijaż.
Opakowanie klasyczne dla tego typu kosmetyków - szklane opakowanie z pipetką. Bez zarzutów.
W dodatku ma delikatny, lekki zapach. Nie spowodował podrażnień.
Polecam!

Jest fajny

Od dłuższego czasu moda na cudowne mieszanki olejków jest hitem .
No cóż się dziwić, jest moc.

Jeden z trzech jakie wypuścił na rynek producent wpadł w moje łapki.
Olejek z lotosu, rozmarynu, geranium na bazie oleju z orzecha laskowego.

Przy częstym używaniu dość dobrze nawilża, delikatnie ściąga rozszerzone pory.

Posiadam skórę bardzo tłustą, więc olej z orzecha pozostawiał film na mojej buzi.
Zapach fajny ziolowy nie nachalny.
Opakowanie szklana buteleczka z pipetką.

Disc dobry olejek, może kiedyś kupię ponownie miałam 3 opakowania.
W obecnej chwili rynek jest wręcz zalany różnorakimi cudownymi olejkami więc warto testować też inne.

Perełka do której zawsze wracam

Uwielbiam testować nowe kosmetyki, lecz mam kilka perełek, do których zawsze wracam - jak do tego olejku.

Działa tak, jak obiecuje producent:
+ normalizuje skore
+ ściąga pory
+ cera po nim jest miękka ukojona i złagodzona
+ natłuszcza i nawilża
+ pachnie bosko
+ opakowanie wygodne i eleganckie

Polecam to cudeńko aby poczuć się jak w spa, a dodatkowo naprawdę zadbać o skore :)

Jak dla mnie jeden z nielicznych kosmetyków naturalnych, który faktycznie działa.
Starcza na pol roku codziennego używania, cena wiec szybko się zwraca.

Polecam!

nie za tą cenę...

Nie powala. Ot zwykły olejek. Wcisneła mi go wręcz do rak Pani z znanej perfumerii..
,,Ma Pani bardzo przesuszoną skórę mimo iż jest mieszana, niezadbaną i potrzebującą tego olejku !" i jak tu nie wziąć?
Nie obudziłam się z nową skóra, nie stało się zupełnie nic.. Po miesiącu stosowania nie widzę żadnych efektów. I stosowany solo i na wilgotną skórę, i pod krem i w żadnej innej werji mnie nie zachwyca.

HIT !

Dostalam probke tego produktu, bylo to jedynie 10 ml - pomyslalam sobie super to mi starczy na dwa uzycia. Jak sie zdziwilam kiedy starczylo mi to na 2 tygodnie przy codziennym stosowaniu.

Kiedy nalozylam ten product wieczorem rano obudzilam sie z nowa skora - nie zartuje. Moja skora jest okropna - pryszcze, wagry, naczynka, zaczerwienienie, rozszerzeone pory. duze wydzielanie sebum. Ten product zmniejszyl opisane wyzej problemy o 80%. Na poczatku myslalam ze jedyna wada jest cena ale jesli wezmiemy pod uwage wydajnosc tego produktu to naprawde nie jest ona az wysoka. Napewno bede uzywac tego produktu przez wiele kolejnych lat. :)

Polecam wszystkim ten olejek ale najpierw radze poprosic o probke produktu I sobie postosowac przez jakis czas.

Wykorzystała: kilka próbek

Bardzo dobry, ale końcowa ocena cztery.

Przy okazji zakupów w esklepie producenta otrzymałam w prezencie 2ml(x2) buteleczkę tego cuda. Sądziłam, że taka pojemność wystarczy na kilkukrotne użycie, tymczasem kilka dni rozrosło się do dwóch tygodni. Wydajność oceniłabym więc na szóstkę. Oryginalna buteleczka zawiera w sobie 30ml produktu, więc wystarczy na całą wieczność, a jeszcze jak podpasuje to już naprawdę miodzio. Warto dodać, że sklep Clarins " w trosce o klienta" oferuje wiele rabatów a do każdego zamówienia możliwość wyboru 3 miniatur produktów z oferty. Ten olejek także. Ja skorzystałam.

Olejek posiada intensywny, długo utrzymujący się zapach w klimacie miodowo- lawendowym. Nie każdemu się spodoba, ale też i z czasem można się przyzwyczaić.
Jego konsystencja jest rzadka, wodnista. Skład krótki, a w nim olej z orzechów laskowych. lotosu, rozmarynu, geranium.

Zadaniem kosmetyku jest nawilżenie, ujednolicenie kolorytu skóry, pielęgnacja przeciwzmarszczkowa, przy jednoczesnym działaniu wyrównującym i ściągającym pory skóry.

I faktycznie, kosmetyk jest lekki, nie zapycha skóry, a dzięki zawartości olejku z rozmarynu, geranium (działają ściągająco, antyseptycznie, przyśpieszają gojenie ran) wykwity skórne szybko zostają złagodzone, spacyfikowane. Chowają się w kąt niemalże tak szybko jak po przejściu z pałami białych krwinek (oglądaliście Było sobie życie?)

Co prawda nie jest to typowy olejek przeciw pryszczom, bowiem przeznaczony jest do cery tłustej i normalnej, czyli pielęgnuje w taki sposób, żeby nie zaszkodzić, "nie zapchać" a zadziałać odmładzająco.
I faktycznie to robi.
Zmiękcza skórę, nadaje jej ładnego kolorytu, koi podrażnienia, dodaje wigoru, odmładza, jednocześnie wspomaga gojenie i działa antyseptycznie.
Mimo wielu zalet, pozostawia na skórze delikatnie tłusty film, który nie wchłania się całkowicie, ale nie jest też szczególnie uciążliwy.

Reasumując to porządny kosmetyk, z dobrym składem o lekkiej konsystencji, bardzo wydajny i skuteczny. Cena wysoka, ale przy tak dużej wydajności, znośna. Zapach ładny, ziołowy, relaksujący, ale mimo wszystko zbyt intensywny, długotrwały i nie każdy się z nim polubi. Warto przy zakupach wybrać próbkę z gratisie i sprawdzić osobiście, czy pasuje czy nie. 2 tygodnie używania to naprawdę sporo. Mnie z racji otrzymanych dwóch buteleczek produktu , olejek wystarczył na dłużej choć pomiędzy seriami skorzystałam z przerwy. Nie warto przesadzać.

Mój numer 1

Olejek jest szklanej buteleczce z wygodną pipetką. Ma ładne opakowanie wiec cieszy oko stojąc na półeczce.
Olejek ma przepiękny zapach.
Najlepiej go rozprowadzać gdy skóra jest jeszcze wilgodna, bardzo dobrze i dość szybko się wchłania.
Co do skuteczności juz po 3 tygodniach moja cera była rozjasniona, pory zamkniete i miała mniej sebum używałam go codziennie wieczorem przez poltora miesiąca teraz używam Go tylko po zrobieniu pilingu i po maseczkach jest idealny po takich zabiegach. Mam go juz pół roku a on nadal sie nie skończył wiec jest mega wydajny przy używaniu czterech kropelek.
Mimo to ze jego cena jest dosc wysoka to moim zdaniem jest tego wart. Napewno to nie bedzie ostatnie moje opakowanie tego olejku.

Bardzo dobrze radzi sobie z moją cerą

Niesamowicie wydajny, pięknie pachnie, koi moją cerę i przy tym nie zapycha. Aplikuję go (tak jak mówi instrukcja) na lekko zwilżoną i oczyszczoną twarz w ilości dwóch kropelek i zostawiam do wchłonięcia. To wystarczy na całą twarz i szyję. Nie polecam aplikować bezpośrednio na suchą cerę lub w większej ilości, bo może wtedy zapychać!
Podsumowując: pewniak, do którego jeszcze zapewne wrócę. W międzyczasie poszukam też jednak czegoś tańszego :)

Mój pierwszy krok w pielęgnacji olejkami

To mój pierwszy olejek. Kupiłam pod wpływem recenzji. Mam cerę tłustą, olejek doskonale wchłaniał się w skórę, bez tłustej warstwy. Zero wysypu lub niespodzianek. Cera odżywiona, nawilżona i zrelaksowana. Zapach bardzo ok, naturalny. Nie uczulił mnie. Mega wydajny! Na dzień dobry odlałam10 ml w lipcu 2017 przyjaciółce i mam go do dziś. Teraz przejdę do minusów, niestety nie uregulował wydzielania sebum, nie zmniejszył porów. Na dobrą sprawę zrobił nic, ani nie polepszył stanu cery ale też go nie pogorszył. Może za jakiś czas kupię ponownie.