Bielenda, Fitness Line, Aktywny koncentrat wyszczuplający 24H

Bielenda, Fitness Line, Aktywny koncentrat wyszczuplający 24H

Chronoaktywne ampułki - na dzień i na noc. Specjalnie opracowana formuła ampułek wyszczuplających dostosowana jest do przebiegu procesów metabolicznych organizmu w ciągu dnia i nocy. Synergia działania chronoaktywnych ampułek na dzień i na noc pozwala uzyskać najlepsze efekty.
Na dzień:
Preparat pobudza likwidację nadmiernej tkanki tłuszczowej dzięki obecności ekstraktu z kakaowca, który zawiera teobrominy i teofiliny, sprzyja redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu, pobudza wytwarzanie B-endorfin, które relaksują skórę, czyniąc ją jedwabiście gładką i przyjemną w dotyku. Kofeina i cynamon - skutecznie redukują cellulit i nadmiar tkanki tłuszczowej a dodatkowo zawarty polimer napinający skórę - daje natychmiastowy efekt wygładzenia i ujędrnienia skóry.
Na noc:
Koncentrat zapobiega powstawaniu rezerw tłuszczowych, wspomaga proces drenażu i eliminacji toksyn. Preparat zawiera Garcinia cambogia, która hamuje odkładanie się tłuszczu w komórkach i blokuje przemianę węglowodanów w tłuszcze oraz dodatkowo wzbogacony jest kofeiną i dynamem, które poprawiają mikrokrążenie i drenaż limfatyczny, co sprzyja usuwaniu toksyn z organizmu.
Systematyczne używanie aktywnego koncentratu pozostawi ujędrnioną i wygładzoną skórę, wyraźnie smuklejsza sylwetkę oraz nastąpi widoczna redukcja objawów cellulitu.

i tak i nie wiem

kupilam najpierw linie SPA bielendy ten sam system, czyki ampulki
i pierwsze opakowanie bylo super, czulam to pieczenie i dzialalo
po czym kupilam drugie i juz ani nie pieklo ani nie rozgrzewalo
wiec cos musieli namieszac w skladzie
wiec kupilam serie fitness line i ta TROSZKE rozgrzewa ale nie tak, jak moje pierwsze opakowanie SPA
nie mam celulitu ( geny!!!) ale chcialam lekko wyszczuplic brzuch
efekt byl, taki lekki, ale jednak, poza tym skora bardzo ladnie wygladala po nim
wiec w sumie i tak i nie wiem

Używam tego produktu od:1 mies

Działa

Dziś zakończyłam 14stodniową kurację tym koncentratem. Zmierzyłam się przed kuracją i po. I co? Nic...żadnych efektów. Jeszcze kilka minut temu się trochę załamałam, że 14 dni stosowania i nic mi nie ubyło. Ale krótko się smuciłam, bo postanowiłam włożyć spodnie, które nosiłam zanim utyłam. I co? Weszłam!!! Wprawdzie ciężko się dopinam, ale przed kuracją spodnie wchodziły mi tylko do połowy pośladków i dalej nic. Teraz szczęśliwie wchodzą na cały mój tyłeczek. Myślę, że to działanie preparatu, bo jakoś w tym czasie specjalnie nie zmieniałam moich nawyków żywieniowych a z ćwiczeniami przez ostatnie dwa tygodnie jakoś kiepsko było, bo zwyczajnie nie miałam czasu. No i dobrą nowiną jest też to, że cellulitis mi troszkę zniknął. Zresztą ważniejsze jest dla mnie teraz to, że po prostu mnie wyszczuplił, czyli spełnił swoje zadanie na 5. Dlatego tez daje 5 gwiazdek :)

Używam tego produktu od:2 tygodni

najlepszy

Pierwszy raz kupilam, bo bylam zachwycona termoaktywnym zelem,a doszlam do wniosku ze skoro to jest koncentrat to musi zdzialac cuda:) Faktycznie ujedrnil wyjatkowo skore,ktora stala sie gladka jak nigdy :D w dodatku troszke zeszczuplalam :D pomimo tego,ze nie prowadzilam zadnej diety a z cwiczen to tylko taniec przy muzyczce w domciu ;) co do cellulitu-mam jakies zaczatki,zdaniem kosmetyczki,ale nie ukrywam.,ze kosmetyk,dokladnie ostanie opakowanie uzywane tydzien temu, nie pozbyl sie tego do konca,jednak jak wiadomo pozbycie sie cellilitu za pomoca samych kosmetykow to tylko bajka,w ktora kazda z nas chce wierzyc.Niestety,jak nie umie sie zrezygnowac z kawy to i tak organizm jest zatoksykowany.:(Wiec moze przy nastepnym opakowaniu rzuce kawe i zaczne diete owocowo-warzywna :D ciezko mi czasem sie zmusic uzywac produktu regularnie,ale jak juz place te prawie 40 zl to sie staram;) podsumowujac,jak chce sie zmusic do cwiczen i dietki,to kosmetyk ow dziala naprawde cuda :) (wiem bo raz sie zmusilam,w zeszle wakacje i bylo extra,ale potem zapuscilam sie z powrotem,heh) wchlania sie bez problemow,mozna praktycznie zaraz sie ubrac.Jak dla mnie zapach naprawde przyjemny (aczkolwiek klotnia o zapach ktory i tak znika po chwili wydaje mi sie kuriozalna,grunt,ze dziala i juz ;) )

Używam tego produktu od:rok

mieszane odczucia

Jeden z niewielu kosmetykow, ktory uzywalam regularnie (wsmarowywalam ampulki 2 razy dziennie plus masaz) i zuzylam do samego konca.
Najbardziej nie do zniesienia byl zapach - dziwny, ciezki, dlugo utrzymywal sie nie skorze. Wlasciwie nie byl to zapach, ale smrodek :D Po jakims czasie jednak sie na niego uodpornilam.
Ampulki wygladzily mi pieknie skore na udach. Zrobila sie aksamitna i mila w dotyku. Niestety gorzej z reszta. cellulit troche sie splycil, ale nadal pozostal. Nie ubylo mi tez ani centymetra.
Daje 3 gwiazdki - na wiecej ten kosmetyk nie zasluguje.

dla mnie rewelacja!!

Kupilam to serum bo zachecily mnie opinie o nim i jestem bardzo zadowolona. Choć nie mam widocznego cellulitu, skora po nim stala sie jedrniejsza i gladka a malo widoczny cellulit zniknal na zawsze!Moje uda zeszczuplały o jakies 2 cm, zamierzam kupic ponownie.

jędrnośc i gładkość

Nie wiem czy powinnam oceniać tem produkt, ponieważ za sprawą genów nie mama cellulitu (nikt nie wierzy dopóki nie zobaczy mnie i mojej mamy). TRaktuję więc kosmetyki anty-cellu jako ujędrnaicze, wyszczuplacze, itp.
Te ampułki są świetne i nie dorgie, kupiłam je za 26 zł w gdyńskim tesco!!!! Są niesamowicie wydajne, jedna ampułka wystarcza mi na 3-krotne użycie a nie na dwa razy jak pisze producent.
Skóra jest po nich napięta, ujędrniona, wyszczuplona. Zlikwidowały mi "miękka" skórę po wewnętrznej stronie ud. ujędrniły brzuszek.
Używłam ich wieczorem z żelem termoaktywnym bielendy a rano z balsamem do ciała.
polecam!!!

poczekamy,zobaczymy...

zachecona opiniami Wizażanek- zakupilam!!! Co prawda nieza 41zł a za niecałe 30 :D. Używam od 4 dni, wiec o efektach nie ma co pisac...jak na razie (po zuzyciu opakowania opisze rezultaty!!). Opakowanie - tj.ampułki bardzo wygodne w aplikacji - rzeczywiscie pół ampułki starcza na wysmarowanie moich hektarów :D (uda, pośladki, brzuch...na łydkijuż niestarcza ta połówka).Zaraz po apilikacji skóra jest ładnie napieta i nie wysuszona. na efekty obiecywane przez producenta ...wciąż czekam ...

działa i to jak:)

Skończyłam pierwsze opakowanie i jestem pod wrażeniem:) Skóra jest zdecydowanie bardziej napięta i jędrna, wygładzona w widoczny sposób, a cellulit ...w zaniku.
Jedna ampułka wystarcza na dwa użycia (dokładnie tak jak zapewnia producent), więc jeden zestaw to dwutygodniowa kuracja, której efekty są u mnie naprawdę spektakularne:)

Same ampułki nieco przaśne jeśli chodzi o design ;) ale za to bardzo wygodne w używaniu (z miękkiego tworzywa, z soldną zakrętką/zatyczką, wygodne do wzięcia w podróż).
Koncentrat ma wodnistą konsystencję, co może nieco utrudniać aplikowanie, natomiast bez problemu się wchłania. Skóra jest delikatnie nawilżona i napięta, ale na szczęście nie lepi się.

Podsumowując - solidny kosmetyk, świetna relacja ceny do jakości:)