Top Choice, Gąbeczka celuloidowa

Top Choice, Gąbeczka celuloidowa

Gąbeczka celuloidowa do zmywania mleczek, maseczek a także do codziennego mycia twarzy, który można połączyć z masażem. Gąbeczka pod wpływem wody mięknie, robi się delikatna i miękka.

do twarzy
gąbki
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 3
  • Design produktu: 4

Tylko do zmywania maseczek

Gąbeczka przydatna do zmywania zasychających maseczek i nie widzę dla niej innego zastosowania.
Używana do mycia twarzy nie polepszyła kondycji skóry, może delikatnie wygładziła, ale bez elementu przyjemnego masażu, który pobudza krążenie. Uparcie wykorzystywałam ją przez dłuższy czas i stwierdzam, że jest zbędna.
W tej konkurencji zdecydowanie przegrywa ze szczoteczkami do twarzy.

Do tego nigdy nie mogę znaleźć dla niej miejsca do wyschnięcia i przechowywania żeby było higienicznie, forma raczej niepraktyczna.

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 3

Do zmywania maseczek

To świetny wynalazek do zmywania maseczek. Dzięki tej gąbeczce nadmiernie nie marnuję wacików kosmetycznych i oszczędzam pieniądze. Gąbka jest miękka i delikatna, nadaje się nawet dla mega wrażliwej skóry, takiej jak moja. Pod wpływem wody nie rośnie, ani też nadmiernie jej nie pochłania. Jest naprawdę bardzo dobrze wykonana i przy odpowiednim przechowywania posłuży kilkukrotnie.

• Trwałość / wykonanie: 3
  • Design produktu: 3

Do zmywania glinek z twarzy

U mnie ta gąbeczka nie sprawdziła się do mycia twarzy czy demakijażu, ale za to genialnie zmywa ciężkie do zmycia glinki, które mocno zastygają na twarzy. Ściąganie maseczki tą gąbeczkę jest ekspresowe.

Wygodna!

Kupuję ją regularnie na zmianę z tą z Rossmanna. Jest bardzo wygodna w użyciu i poręczna. Zmywa dokłądnie wszystko z buzi od maseczek po żel do mycia twarzy. Jest tania i dobra. :))

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Niezastapiona

Dzieki niej polubilam robic maseczki. Zmywanie roznokolorowych błotek zawsze przyprawiało mnie o rozstroj nerwowy, a teraz raz, dwa i po krzyku.
Uzywam 2 sztuk jednoczesnie od paru miesiecy i nie widze zadnego zuzycia.
Przy kontakcie z woda robia sie mieciutkie i bardzo miłe dla buzi. Łatwo je wypłukac.

W pytaniu czy kupisz ponownie zaznaczyłam nie wiem, ale to tylko dlatego ze moze kupie taka gabeczke z innej firmy (jezeli te co mam sie kiedykolwiek rozpadna hehe), co nie zmienia faktu ze ta moge z czystym sercem polecic.

Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki uzywane jednoczesnie

dobre

To samo co gąbeczki avonu.Z tego samego wykonane,taki sam kształt,takie same właściwości.Mam wrażenie tylko,że te są trochę cieńsze...Niemniej jednak dobry produkt.Dobrze myje i nieszybko ulega zniszczeniu...

Używam tego produktu od:lata
Ilość zużytych opakowań:parę

Niezniszczalne!

Mam te gąbeczki od wielu lat.Są na okragło w użyciu,wielokrotnie prane;) Używam do maseczek i demakijażu twarzy.Są bardzo przyjemne dla skóry,takie milutkie,mięciutkie.Wyglądaja prawie jak nowe.Polecam!

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:1 komplet

proszę , proszę...

barzdo fajne gąbeczki. są niezwykle trwałe, mają doskonałą gęstość, a przy tym stoswanie ich znacznie uprzyjemnia zmywanie maseczek i demakijażu. są wielokrotnego użycia. polecam.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka

bdb

uwierzycie ze zdarcie jednej zajelo mi ponad rok czasu codziennego uzywania? ja nie moglam uwierzyc :P
namoczona mieknie i jest gotowa do dzialania :)
gabeczka bardzo fajna i bardzo przydatna do codziennego mycia twarzy jak tez do zmywania maseczke. BARDZO trwala. a zaplacilam 3,5 za dwie :)

ilość zużytych opakowań: w "trakcie" drugiej gabeczki

Niezbędny gadżecik

Cóż w sumie można napisać o takiej gąbeczce... Dla mnie jest niezbędna przy zmywaniu maseczek. Ma odpowiednią sprężystość, szorstkość i wielkość, ale w sumie nie różni się od innych tego typu gąbeczek. No cena sympatyczna, ja dałam za nią jakieś 3 złote, a używać można przez wiele tygodni.

Ilość zużytych opakowań: używam teraz drugiej czy trzeciej...

Bardzo pomocna

Bardzo przydatny gadżecik do codziennej pielęgnacji i higieny. Mam dwie takie gąbki, jedna słuzy mi do zmywania maseczek i peelingów a druga do mycia twarzy. Jesli chodzi o pierwsze zastosowanie to jest niezbędna, swietnie zmywa wszelkie maseczki zastygające na twarzy ( glinka zielona, maseczka Erisu zwężająca pory), wystarczy dosłownie mokra gabką przejechac po twarzy i wszystko zmywa.
Druga do codziennego mycia, używam z żelem lub pianką, które o wiele lepiej się pienią, zmywają wszystko, makijaż po całym dniu. Twarz jest czysta i wymasowana. Gabka jest mięciutka, nie drapie, raczej masuje.
Bardzo poręczna i przydatna

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 2 szt. w uzyciu :)
Recenzja: ...