KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Dr Irena Eris Body Art, Intensywnie ujędrniający balsam do biustu (stara wersja)

3,5 na 514 opinie

ZłOSNICA
    2 stycznia 2010 o 10:04
    2 / 5
    PACHNIE!
    ŁADNIE PACHNIE I NAWET NAWILŻA SKÓRĘ, ALE ZERO EFEKTU UJĘDRNIENIA, CZY PONIESIENIA BIUSTU! CENA JEST ZA WYSOKA, JAK NA SAM ZAPACH W KREMIE! NIE POLECAM, PONIEWAŻ MIMO SYSTEMATYCZNOŚCI - JĘDRNOŚCI SIĘ TYM KREMEM NIE UZYSKA! Używam tego produktu od: JUŻ NIE UŻYWAM Ilość zużytych opakowań: 1

Sahira
    8 marca 2009 o 17:31
    4 / 5
    Arcyprzyjemny
    Używałam tego balsamu wyłącznie w celach prewencyjnych - miał zapobiec zwiotczeniu i opadnięciu piersi. Jestem zadowolona z efektów. Po utracie wagi zachowały ładny kształt, a nawet wydają się pełniejsze ;). Na dodatek stosowanie tego balsamu to dla mnie czysta przyjemność. Ma intensywny, kwiatowo-pudrowy zapach, który długo utrzymuje się na skórze. Dla niektórych to może być wada ;), ale ja należę do wielbicielek tego zapachu. Konsystencja w sam raz - treściwa i zarazem lekka. Balsam szybko się wchłania, skóra jest napięta i dobrze nawilżona, po prostu zadbana. Smarowałam nim tylko piersi i nie zauważyłam żadnych krostek. Jeszcze raz podkreślę że oceniam ten balsam z perspektywy osoby, która nie oczekiwała cudów, podniesienia czy zmiany kształtu biustu. Myślę, że dobrze dba o jędrność piersi, ale raczej jej nie przywraca - niestety. Używam tego produktu od:3 miesiące Ilość zużytych opakowań:1

• 1 / 5
    Odradzam bo....
    Miałam 2 podejścia do tego kremu. Za pierwszym razem regularnie smarowałam się nim wieczorami przez około 2 tygodnie. Nie zdążyłam doczekać się obiecanych efektów, bo cały mój dekolt pokrył się zaskórnikami. Po tygodniu zrobiłam drugie podejście, z podobnymi rezultatami. Balsam kupiłam już w nowym opakowaniu z pompka. Nie jest ona praktyczna, bo na 1 raz wypluwa z siebie zbyt dużo preparatu. Zapach ma ten produkt obrzydliwy - taki pudrowo-kwiatowo-odrzucający. Podsumowując: zaskórnikotworczy skład preparatu dyskwalifikuje go w moich oczach. Resztę produktu zużyłam jako balsam do nóg. Używam tego produktu od: 6 tygodni Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie
    Używa produktu od:rok lub dłużej

megaego
    11 grudnia 2008 o 10:17
    3 / 5
    pięknie pachnie, ale ...
    balsam pachnie cudownie, można się zakochac w samym zapachu, więc podeszłam do niego bardzo entuzjastycznie, niestety nie widzę efektu ujędrniającego. nawilża - owszem, ale to wszystko. za tą cenę dla mnie nie jest wart zakupu. Używam tego produktu od: 1 m-c Ilość zużytych opakowań: 1
    Używa produktu od:rok lub dłużej

soreszka
    12 lutego 2008 o 0:04
    4 / 5
    bardzo dobry
    Jest to niewątpliwie jeden z najlepszych kremów do biustu jaki miałam. Ładnie napina skórę, wygładza, troszeczkę podnosi piersi. Minusem jest dość mała wydajność. Musiałam sporo kremu wsmarować w piersi (mam miseczkę C) by czuć że są solidnie nasmarowane. Dobrze sie wchłania. Póki co poszukuje ideału ale do tego kremu Eris na pewno wrócę. Używam tego produktu od: jakiś czas temu Ilość zużytych opakowań: 2