Pharmaceris, T, Żel do mycia obszarów trądzikowych ciała (stara wersja)

Pharmaceris, T, Żel do mycia obszarów trądzikowych ciała (stara wersja)

Zawarte w nim składniki salicylanu sodowego i ekstraktu z afrykańskiego drzewa tamaryndy delikatnie złuszczają naskórek bez podrażniania skóry. Glukonian cynku hamuje proces tworzenia się zmian zapalnych, likwiduje zaskórniki. Olejek z drzewa herbacianego posiada silne właściwości odkażające, przeciwzapalne i przeciwbakteryjne, przyspiesza gojenie ran. Żel przeznaczony jest do codziennego mycia obszarów trądzikowych ciała ze skłonnością do przetłuszczania i aktywnymi zmianami zapalnymi w przebiegu trądziku pospolitego. Po umyciu można nałożyć Balsam na obszary trądzikowe ciała Pharmaceris T.

dobry

Początkowo dość sceptycznie podchodziłam do tego żelu, ale niepotrzebnie.
Faktycznie jest skuteczny i poprawia stan skóry.
Nie używam go codziennie tylko wtedy gdy zauważę, że stan mojej skóry zaczyna się pogarszać (głównie dekold i plecy).

Żel jest wydajny, dobrze oczyszcza skórę, łagodzi podrażnienia, nie wysusza.

Na pewno zakupię go ponownie :)

Używam tego produktu od:paru misięcy
Ilość zużytych opakowań:kończę pierwsze

bardzo dobry!

żel jest bardzo dobry, po kilkudniowym stosowaniu zauważyłam wyraźną poprawę cery, po za tym doskonale usuwa nadmiar sebum. Dobrze się pieni i ma miły zapach....Wart polecenia!

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego:)

warto sprobowac

kupilam go poniewaz mialam problemy z tradzikiem na plecach i dekoldzie, po dwoch uzycia w polaczeniu z Benzacne maje problmey zniknely,a po krostkach nie pozostalo sladu,stosuje go od tej pory refgularnie i naprawde sie sprawdza,zapach i gestosc ok, jest bardzo wydajny bo wystarczyl mi na prawie 2 miesiace;)

Używam tego produktu od:2miesiecy
Ilość zużytych opakowań:jedno

dobry

kupiłam kilka dni temu,bo pomyliłam z zelem do twarzy.
Bardzo gęsty=wydajny, mocnosię pieni,po kilku myciach widać że hamuje zmiany trądzikowe.Trzeba uzyć pózniej balsamu, bo ciutkę wysusza, napina skórę.