Rival de Loop, Creamy Lipstick (Szminka do ust)

Rival de Loop, Creamy Lipstick (Szminka do ust)

Kremowa szminka do ust, dostępna w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej.

Świetna

Uwielbiam wszystkie szminki Rival de Loop. Szybko i precyzyjnie się nakłada, są trwałe, nie wysuszają ust i nie podkreślają ewentualnych suchych skórek, do tego piękne opakowanie i oczyeiscie śmiesznie niska cena! :)

Rewelacja - 107 (przępiękna fuksja^^)

Dałam za nią w niemieckim Rossmannie w promocji całe 1,69;)

Wybrałam sobie przepiękny, niezwykle intensywny kolor fuksji - 107.

Opakowanie jest baaardzo eleganckie i solidne - nie otwiera się samo, nie łamie - wygląda jak szminka za 200 zł;)

Kolor na ustach piękny - trzeba samemu zobaczyć żeby się przekonać!!! Utrzymuje się bardzo długo.

Szminka łatwo się nakłada, jest dość "sucha", nie tłusta. Nie ma zapachu ani smaku - jest neutralna i bardzo dobrze!:)

Nie wysusza, ale i nie nawilża ust - neutral;) Najlepiej oczywiście nakładać ją na nawilżone, gładkie usta (zresztą jak każdą szminkę).

Nie podkreśla skórek.

Jestem z niej meeeega zadowolona i uważam, że nie trzeba wydawać kokosów na te wszystkie Mac\'i, Chanele czy Diory, bo głównie płacimy za markę i renomę, a nie za sam produkt.

Za około 8 zł mam rewelacyjną jakość, przyjemność stosowania i spokój ducha, że nie ogołociłam połowy zawartości portfela;)

POLECAM :*

(z poprzenich recenzji domyśliłam się, że wcześniej jakość tych szminek była chyba gorsza... Tu w Niemczech przynajmniej są one rewelacyjne i dużo Niemek jest z nich baaaardzo zadowolonych)

Używam tego produktu od: około 2 miesiące

Średnia

Miałam kolor 52 Berlin

+dość wydajna
+ładne opakowanie.
+nie wysusza bardzo ust, ale też ich nie nawilża
+trwała
+nie podkreśla bardzo suchych ust.
+nie ma nieprzyjemnego zapachu, więc jak się ją przypadkiem zje z ust to nie ma tragedii
-troszeczkę niemiły zapach, takiej pomadki za 3 zł

Używam tego produktu od: używałam przez kilka miesięcy

dobrze sie trzyma

Jakis czas firma zmianila opakowania na szare, potem na czarne, do tego zmieniono sklad tych pomadek. nie zawieraja one oleju mineralnego, a i jesi dobrze pamietam parabenow. Jedynie co sie nie zmienilo to ich dosc sucha konsystencja. Mialam i w szarym opakowaniu i niedawno zakupilam inny odcien w czarnym opakowaniu. Pomadki sa dosc suche, chodz bez problemu mozna je nalozyc na usta prosto ze sztyftu. Nie maja smaku i przez swoja suchosc dobrze sie trzymaja. O cieplej porze roku jest to dla nie ok, ale jak przychodza chlody... no niestety moje usta lubia wysychac i ja lubie kremowe odzywcze pomadki, ktore przy okazji nadania im koloru, dodotakowo chronia usta. Przy tej pomadke musze wtedy uzyc pod spod pomadki pielegnacyjnej.
Zmiany opakowan i skladow wyszly tym pomadka na dobre, bo nie ma juz opisywanego wczesniej przez inne wizazanki zlego smaku pomadki. Same niemieckie konsumentki wypowiadaja sie bardzo dobrze o tej pomadce. Doceniaja jej trwalosc, a jak ktos potrzebuje odzywczej konsytencji uzywaja pod spod pomadek pielegnujacych. Te same plusy i ja odnotowalam, ale jednak ciagle bawienie sie z dwiema pomadkami... nie zawsze jest mi to na reke. Bylo by milo gdyby RdL pomyslal o pomadce ktora naprawde jest taka jak jej nazwa czyli cudnie kremowa, odzywcza i chroniaca usta przed zimnem, a przy okazji nadawala by naszym ustom kolor. Przez to ze pomadka nie chroni suchych ust przez chlodem odejmuje jedna gwiazdke, bo reszta to same zalety.

Używam tego produktu od: od jakiegos czasu z przerwami
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiej

oj nie...

hm.... zachecila mnie niska cena... a jednak najczesciej jest tak, ze niska cena, niska jakosc.
w sumie kolor bardzo fajny, ale szybko schodzi z ust i uwydatnia pekniecia ust.

Używam tego produktu od:miesiaca

Mieszane uczucia

Plus za - cenę ( prawie za darmo)
Plus za - kolorki (dużo na prawdę ładnych odcieni)

i to tyle z plusów : D

Bez dosmarowywania się BeBe nie da rady tego używac. Wysusza usta.. jest taka jakaś.. twarda. Nieprzyjemnie się ją używa - śmiesznie to zabrzmi, ale czuję sie jakbym malowała usta ... ziemniakiem. Jeśli chodzi o trwałośc, to powiem szczerze - wytrzymała u mnie dłużej niż kilka Avonów czy LOreali... chyba dlatego, że nie jest smaczna : D

Tak więc podsumowujac - warto kupic dla koloru i potem lekko podrasowac kremami czy błyszczykami, ale osobiscie jesli ją zgubię płakała nie będę...

Używam tego produktu od: hmm... hmmm....
Ilość zużytych opakowań: poki co - zero

taka sobie szminka

Mam odcień 02 - złocisty beż. Kupiłam ją dla koloru.
Szminka nie ma właściwości pielęgnacyjnych - w związku z tym podkreśla niedoskonałości ust. Trochę też wysusza. Nakładam ją na usta wcześniej pociągnięte Bebe - i efekt jest nawet, nawet...
Wydajna, rozporwadza się dośc łątwo.
Szkoda - gdyby miała składniki nawilżające i pielęgnacyjne, to mogłaby być naprawdę fajną szminką. Plus za duży wybór kolorów.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

No w miarę

Mam bardzo ciemną, taką bordo. W sumie nie mam doświadczenia ze szminkami, ale wydaje mi się że długo sie trzyma. Ma intensywny kolor, niestety przesusza usta:( Konsystencja jest fajna-taka zwięzła i nie muszę używać konturównki, bo nie wypływa poza obręb warg. Jest ok ale niczym szczególnym nie zwala z nóg. Ładne opakowanie.

Używam tego produktu od: 3-4 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

nie warto

Jak wiele recenzentek skusiłam się na kolor 02 - ładny i maznęłam się testerem - kolor delikatny lekko błyszczący wydawało się że nie wysuszy ust. Niestety trzeba kilka razy pociągnąć usta szminką żeby zobaczyć jakiś efekt, dodatkowo usta wyglądają na spierzchnięte i przesuszone. Ostatecznie ujdzie jako podkład pod błyszczyk. A szkoda bo kolorek i sam wygląd pomadki zachęa do kupna.
Co dla innych pomadek jest plusem tutaj moze być minusem - bardzo wydajna!

Używam tego produktu od:1 miesiąc

eee tam

Podobał mi się w niej zapach i kolor,miałam jasny róż.Jest mało widoczna na ustach i można robić poprawki bez lusterka,ale ogólnie to żadna rewelacja.Nie ma właściwości pielęgnacyjnych i nie jest trwała.

Nabyłam ją już dawno,kiedy dopiero zaczynałam przygodę ze szminkami i nie mam zamiaru do niej wracać.

Używam tego produktu od:nie używam
Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno

kiepska

Ja mam odcien 02 taki zloty bezyk. Kupilam jak wszystko do ust ze wzgledu na kolor, no i cene, bo nie chce wydawac za duzo pieniedzy na eksperymenty. Szminka jest bardzo twarda, wysusza i zbiera sie w zalamaniach. Trwalosc tez niezbyt porazajaca. Zaplacilam za nia jakies 6zl, wiec nie zaluje, ale tez nie kupie jej ponownie.

Używam tego produktu od:

może być

Rzadko używam szminek, więc nie mam dużego porównania ;).
Niemniej jestem zadowolona z tej pomadki - nie wysusza (a nawet lekko nawilża), nie zbiera się w załamaniach, nie ściera. Super trwała też nie jest, ale czego oczekiwać po takiej cenie - kupiłam ją za ok. 3 zł. Mam kolor - 02, który daje naprawdę ładny, lekko złoty efekt.

Używam tego produktu od: kilku tygodni