Perfecta, Clean&Care, Żel do mycia twarzy z mikrogranulkami

Perfecta, Clean&Care, Żel do mycia twarzy z mikrogranulkami

Wygładzający żel do mycia twarzy z mikrogranulkami. Doskonały preparat do codziennej toalety skóry twarzy, do każdego rodzaju cery, bez ograniczenia wieku. Preparat skutecznie usuwa zanieczyszczenia i nadmiar tłuszczu, które zatykają pory skóry. Mikrogranulki dokładnie oczyszczają skórę i złuszczają martwe komórki naskórka, przywracając naturalną gładkość. Bazą preparatu są składniki mineralne oraz jony magnezu, wapnia, sodu, potasu i jodu, dodatkowo uzupełnione o kompleks witamin A, E, F, B6. Regularne stosowanie preparatu zapewnia gładką i świeżą skórę.

Cena: 13zł / 150ml

nic specjalnego

-nie oczyszcza porów
-nie zmywa makijażu rewelacyjnie
-nie pieni się

+opakowanie i zapach w porządku
+niska cena
+skóra wydaje się troszeczkę gładsza po użyciu

Używam tego produktu od: nie pamietam

średni

Używałam go bardzo krótko, jednakże zauważyłam parę rzeczy:
- nie pieni się
- w ogóle nie czyścił porów mimo granulek,
- zapach mi się raczej nie podobał
- wysuszał bardzo skórę
+ opakowanie mi się podobało ;)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

taki se

Beznadziejny. Nie pieni się, nie usuwa dobrze makijazu, skóra nie jest oczyszczona, nie jest przyjemny w użyciu, jeden plus to jego cena. miałam lepsze.

Mogło byc lepiej

Jak w temacie. A konkretnie, to albo ja kupiłam przeterminowany żel albo już taka jego uroda a raczej konsystencja... Za jednym wyciśnięciem myślałam, że pół tubki wyleje. Jest bardzo rzadki, na dodatek słabo się pieni, przez co mam wrażenie, że nie myje dobrze buzi. Niestety nie czuję też owych granulek.
Zapach jest dosyć drażniący ale znośny. Na szczęscie mnie nie uczulił, jak to było w przypadku jednego z kremów do twarzy tego samego producenta...

Używam tego produktu od:grudnia 2008

genialny! genialny!

NAJCUDOWNIEJSZY żel do mycia twarzy jaki kiedykolwiek wyprodukowali.
Jak zniknie z półek to się chyba pochlastam.
Do niedawna jeszcze miałam problemy ze znalezieniem go w moim mieście, jednak teraz na szczęście zlokalizowałam punkt sprzedaży. ;)
Zachęcające opakowanie, piękny zapach i doskonałe działanie.
To po prostu ideał wśród wszystkich kosmetyków do pielęgnacji twarzy.
Świetnie oczyszcza skórę i pozostawia przyjemny zapach.
Granulki ściągają martwy naskórek i dodają cerze kolorytu.
Używanie tego produktu jest po prostu jak jedzenie ambrozji.

Polecam wszystkim i mam nadzieję, że nie wycofają go ze sprzedaży. :)Używam tego produktu od: dwóch lat {z przerwami}

Porządny żel

Żelu tego używam na co dzień. Co warte podkreślenia - on nie zastępuje peelingu (informacja od konsultantki Daxa ;-) ), który wykonuję raz w tygodniu niezależnie od stosowania tego specyfiku. Żel przyjemnie pachnie, ma dobrą, gęstą konsystencję i malutkie drobinki. Nie podrażnia, nie ściąga skóry - naprawdę godny polecenia!

REWELACJA

Super!!!
- bardzo dobrze oczyszcza: zniknęły czarne punkciki, nie pojawiają się żadne wypryski
- nie przesusza: po umyciu nie ma uczucia ściągania
- delikatny, a skuteczny

Polecam :D

Używam tego produktu od: OK 1,5 MIES.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

niedobrze

Po zakupieniu tego żelu wydawało mi się, że jest całkiem całkiem ale po kilku tygodniach stosowania moja skóra wręcz błagała o peeling z prawdziwego zdarzenia. Dax może coś tam myje ale wcale nie złuszcza i skóra jest chropowata i nieprzyjemna w dotyku. Wydaje mi się też, że zdecydowanie gorzej wyglądał na niej makijaż, a sama twarz była poszarzała i bez życia. Być może żel nadaje się do pielęgnacji dla dziewczyn, które się nie maluja ale dla całej reszty - odradzam, równie dobrze mogłybyście spać w makijażu.

Używam tego produktu od:kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań:jedno

delikatny i skuteczny

świetny produkt, najlepszy żel, jaki miałam do tej pory. Mam bardzo suchą skórę i inne żele strasznie mi ją ściągały, a ten nie. Po użyciu skóra jest miękka i wygładzona, regularne stosowanie pomaga osiągnąć efekt gładkiej cery.
Podoba mi się też opakowanie - jest bardzo wygodne, można wycisnąć akurat tyle żelu, ile potrzeba
Polecam!!

Używam tego produktu od: 6 miesięcy z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 1, drugie zaczęte

na 3 +

Jedni "fachowcy" piszą, że nie powinno używać się takich rzeczy przy ropnych zmianach, inni że peelingi nie rozprzestrzeniają tych zmian. Licho wie jak jest naprawdę :/
1-e opakowanie jakoś szybko mi zeszło :( Planuję przelać go do pojemnika z pompką, jak inny żel mi się wykończy.
Zapach taki więcej chemiczny, ale nie najgorszy, pieni się w miarę. Może podrażniać delikatną i naczynkową skórę, chociaż nie tak bardzo jak gruboziarniste peelingi mechaniczne.
Z pewnego dermatologicznego źródła wiem, że cała ta seria jest dobra, ale niestety nie zapobiega trądzikowi :(
Ogólnie jest w miarę dobrze.
1-e opakowanie kupione w promocji o kilka złotych, drugie podobnie.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 1, 2 czeka

A mogło być tak pieknie...

Na poczatku naszej znajomości byłam pod naprawdę wielkim wrażeniem. Jest to na pewno jeden z nielicznych produktów, który spełnia obietnice producenta: oczyszcza, odświeża i wygładza. A do tego nie podrażnia i nie uczula (przynajmniej mnie). I kiedy już się cieszyłam, że znalzłam ten jeden jedyny żel, nastąpił nagły, niczym innym nieuzasadniony, wysyp pryszczy:-/ Po odstawieniu, pryszcze powoli znikają, ale niechęć pozostała i na pewno do niego nie wrócę - a szkoda, bo mogło być tak pieknie.
Ogólnie polecam osobom, które nie mają absolutnie żadnych problemów z cerą - wtedy jest to naprawde dobry i tani sposób na dokładne oczyszczenie skóry.

Używam tego produktu od:ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań:pół opakowania

Może być

Ten żel ma dosyć gęstą konsystencję i bardzo dużo granulek. Ale jest ona jakaś taka śmieszna:), jakbym nakładała piasek na twarz. Zawsze jak go wyciskam z tubki to doznaję uczucia zaskoczenia, że on taki dziwny.
Stosuję go 1-2 razy w tygodniu w ramach peelingu i w tej roli sprawdza się całkiem nieźle. Dobrze oczyszcza skórę, zostawia miłe uczucie świeżości. Do codziennego stosowania to chyba byłby zbyt ostry i mógłby powodować podrażnienia. Nie wiem czy go jeszcze kupię, bo bardziej mi odpowiadał zielony Nivea.
Ponieważ nie stosuję go codziennie to trudno mi mówić o jego wydajności.

Ilość zużytych opakowań:1/2 pierwszego