PUPA, Silk Touch (Puder prasowany)

PUPA, Silk Touch (Puder prasowany)

Delikatny puder tuszuje drobne niedoskonałości cery i wyrównuje jej kolor. Ekstrakt z Aloe Vera nawilża skórę. Puder dostępny jest w wersjach matowej i rozświetlającej.

szkoda pieniędzy

Miesiac temu kupiłam ten puder zachęcona przez wizażystkę z Douglasa. Bardzo mi go zareklamowała i stwierdziła,że odcień 02 będzię dla mnie idealny. Żałuję,ze bez zastanowienia go kupiłam...

Plusy:

- duze lusterko

Minusy:

- powoduje zwiększone wydzielanie sebum, a jednocześnie wysusza

- daje efekt "płaskiego matu", a po 2 godzinach skóra niemiłosiernie sie świeci

- cena niewspółmierna do jakości

- mały wybór kolorów

Dodam tylko,że dotychczas używałam pudrów w cenie ok 50zł i żaden nie był aż tak beznadziejny.

Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

Używałam go 6 lat temu i właściwie nie pamiętam dlaczego już go nie kupuję. Był bardzo dobry - ma przyjemny zapach, dobrą konsystencję i ani trochę nie wysusza skóry. Dobrze utrwala makijaż. Malutki minus za dość wysoką cenę.

Dobry, nawet bardzo

Podsumowując krótko puder jest naprawde, dobry, mam cere tłustą w strefie T i suchą na policzkach
+bardzo dobrze matuję
+niepotrzebne sa poprawki w ciągu dnia
+jasny odcień
+lusterko
+nie uwydatnia suchych skórek
+nie osadza sie w załamaniach
+bardzo wydajny

Jesli chodzi o minusy to:
-dość duze opakowanie
-troszeczkę ciemnieje
-nie podoba mi sie gąbeczka dołaczona do pudru (choć nie przeszakdza mi to poniewaz prefuruje pędzle)

Ogołnie puder polecam, szczegolnie osobom z tłustą cerą, jak za te pieniadze to naprawde wart spróbować. Nie zaznaczam że napewno kupie ponownie, poniewaz wciąż szukam ideału :)

Używam tego produktu od: 1 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

kiepski

Najgorsze w tym pudrze jest chyba opakowanie, wielkie, topornie otwierające się, już kilka razy wyślizgnęło mi się z dłoni.

Oceniam odcień 02 - za ciemny dla mojej bladej cery, niestety za ten zły wybór muszę przyznać, że to moja wina, bo przemiła pani z douglasa stwierdziła na pierwszy rzut oka, że jestem typową 2 a ja nie oponowałam, zapominając, że wysmarowałam się kilka razy samoopalaczem i mam tonę pudru oraz bronzera.

Puder jest bardzo widoczny na twarzy, brzydko osadza się na włoskach, słabo i na krótko matuje, lubi podkreślać suche skórki i jak na takie właściwości jest dość drogi. Nie zawiera żadnego filtra, co jak co, ale po tej firmie spodziewałam się czegoś lepszego.

Ze swojej strony nie mogę go polecić z czystym sumieniem, mi zupełnie nie przypasował, moja tłusta cera słabiutko współgra z prasowańcami ale aż tak źle dawno nie było.

Używam tego produktu od: czerwiec 2012
Ilość zużytych opakowań: 1x11 gram

Mój faworyt

(...) Do tego wyboru przekonała mnie przede wszystkim paleta tonacji. Po przygodach z produktami, których odcień zawsze był różowawy i tworzył na mojej twarzy sztuczny efekt, ten puder był miłą odmianą. Jako że kupiłam go w zimie, wybrałam najjaśniejszy odcień i okazał się on strzałem w dziesiątkę.

Dość jednak o kolorze, przejdźmy do konkretów, czyli do jego cech "użytkowych". Prawdą jest to, co zaznacza w opisie producent - puder ten jest niezwykle aksamitny i jego nakładanie to prawdziwa przyjemność.Należy jednakże pamiętać o właściwym nawilżeniu skóry twarzy. W przeciwnym razie możemy odnieść wrażenie, że jest dość suchy. Wymaga wówczas chwili, by stopił się ze skórą. Gdy jednak już to zrobi, aloes, będący częścią składu, skutecznie dba o odpowiedni poziom nawilżenia.

Najważniejszy i obligatoryjnie podkreślony musi być fakt że jest to puder transparentny - jego celem nie jest krycie niedoskonałości, a jedynie matowienie skóry. Ja używam go to "gruntowania" podkładu i sprawdza się w nim znakomicie. Jednakże jest to raczej kosmetyk służący do "przypudrowania noska" w toalecie w restauracji, aniżeli do korygowania niedoskonałości. Do tego typu produktów jeszcze kiedyś dojdę.

Przede wszystkim jednak urzekło mnie jego opakowanie. Wydaje się dość duży i nieporęczny, ale jego grubość idealnie odpowiada wąskim kopertówkom, w których zazwyczaj udaje się zmieścić tylko pomadkę. Przypomina mi nieco statek kosmiczny - za sprawą błyszczącej obwódki - lecz może to być efektem mojego zamiłowania do literatury science-fiction. Noszę go ze sobą wszędzie, w każdej torebce. Dzięki niemu zrezygnowałam z noszenia dodatkowego lusterka - to wbudowane w wieczko jest wystarczające.

Jest to mój niekwestionowany faworyt wśród pudrów tego typu i polecam go wszystkim dziewczynom, które wymagają od takiego kosmetyku jedynie matowienia i funkcji wykończeniowej. (...)

/ The Beauty Cream

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 3-go

jakość < cena

Powiem szczerze, że zawiodłam się na tym pudrze, zwłaszcza iż to firma Pupa. Oczekiwałam od tego pudru matu na jakiś czas (kupiłam w końcu wersję matującą) i chociaż przeciętnego krycia. Jednak nic z tych rzeczy, mat u mnie trwa nieco więcej niż pół godziny, w porywach do godziny. Podkreśla pory, zamiast je ukryć. Nadaje się on jedynie dla ładnych normalnych cer. Plusem jest ładna acz trochę za duża puderniczka i fajny aplikator. Jednak nie warto za taki efekt wydawać tyle kasy. Wróciłam do Manhattanu Perfect Teint 2 w 1 - lepszy mat, krycie i ponad połowę tańszy.

Używam tego produktu od: używałam 5 miesięcy do końca lutego
Ilość zużytych opakowań: jeden

Oj tak

Puder ma u mnie -5!!
Ten puder to rewelacja! wygląda mega naturalnie, bardzo zwracam na to uwage bo jestem przewrażliwiona na tym punkcie jak wygląda makijaż w świetle dziennym!!
Tylko maly minusik - troche za mało jak dla mnie matuje, ale nigdzie u mnie na opakowanie nie pisze, że ma za zadanie matowic :( Ale jestem bardzo wymagająca i Pupa zdał/a?? :D zadanie :)

Używam tego produktu od: miesiaca

Mój ulubiony :)

Bardzo lubie kosmetyki Pupy. Są może troszke za drogie, ale wynagradzaja mi to ich sliczne opakowania :)

Puder jest dla mnie idealny. Matuje skore, ale nie widac go na twarzy. Daje bardzo transparentny efekt.
Udalo mi sie trafic w odcien - 02 jest niewidoczny.

+ za wydajność. Duze opakowanie, a bardzo malo go potrzeba do wyrownania cery.
+ za opakowanie: duze, wyrazne lusterko i bardzo dobry aplikator (jak to nazwac? cos miedzy gabka a puszkiem)

Czego jeszcze mozna oczekiwac od pudru? Ja nie widze w nim zadnych wad!

Używam tego produktu od: kilku lat

dla mnie najlepszy

Jest to jeden z najlepszych pudrów prasowanych jakie miałam, a już trochę ich przetestowałam.

Kupiłam go głównie dlatego, że szukałam puderniczki z lusterkiem w którym można coś zobaczyć :).

Puder jest bardzo dobrej jakości, jest wydajny poza świetnie udało mi się trafić z kolorem.
Jestem bardzo zadowolona.

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 3-go

Najlepszy puder jaki miałam!

Puder wspaniale zachowuje się na skórze - nie obciąża jej pozostawiając matową i gładką.Wystarczy do tego cieniutka warstwa. Skóra wygląda jak aksamit! Długo patrzyłam w lustro zadowolona z efektu!

porządny

Dobry puder.Dobrze zmielony,łatwo się rozprowadza,tworząc bardzo delikatną powłoczkę na twarzy.Bardzo trudno się dopatrzeć że puder wogóle został nałożony,bo jakby wręcz stapiał się ze skórą.Świetnie matuje,dosyć trwale - nie muszę ciągle poprawiać okolic czoła i nosa.Nie powoduje też uczucia sztywnej maski na twarzy.
Posiadam dość ciemny numer 03,kupiony specjalnie z myślą o lecie.Opakowanie ładne, przyjemne dla oka,choć wielkością swoją trochę nieporęczne.Ale wielkodusznie wybaczam :-)

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca

jest ok ale ...

Zakupilam go niedawno i moim zdaniem ten puder jest dobrym kosmetykiem, gdyz matuje (chociaz niestety nie na dlugo) , wyrownuje koloryt mojej skory, a takze nie obciaza jej a nawet delikatnie ja nawilza.
podsumowujac puder jest dobry, ale chyba poszukam jeszcze lepszego z wyzszej polki.

Używam tego produktu od:2 tygodni