Christian Dior, Diorskin, Ultra-Mat

Christian Dior, Diorskin, Ultra-Mat

Matujący, niezwykle płynny podkład, na szczęście w opakowaniu z pompką. Związek "Opti - Mat" gwarantuje nasze niebłyszczenie, pudry mineralne łagodzą skutki zmian wilgotności powietrza i wahań temperatury aby skórze nadać matowy, jednolity, a jednocześnie lekki i naturalny wygląd.

Zawiera filtr SPF 14.

Występuje w 6 odcieniach.

Cena: 175zł / 30ml

spodziewałam się po nim więcej

Od razu powiem, że spodziewałam się więcej po podkładzie z wysokiej półki, za cenę 160 zł. Oczywiście przed zakupem przeczytałam recenzje i w większości wizażanki pisały, że Ultra-Mat w ogóle nie matuje i skóra po nim szybko błyszczy się. Wzięłam więc próbkę z perfumerii i po jej użyciu stwierdziłam, że skóra nie jest zbyt matowa, ale i nie błyszczy się (zaznaczam, że mam skórę obecnie raczej przesuszającą się). Próbka była ok, więc kupiłam całe opakowanie. Plusy:
-kolor 100 Ivory jest niezły dla mojej karnacji, ale mógłby być nieco mniej żółtawy (na szczęście jaśnieje w trakcie rozprowadzania), nieźle stapia się ze skórą, ale nie stapia się tak jak np. średniopółkowy True Match, nie ciemnieje w ciągu dnia,
-konsystencja lekka, nieco wodnista,
-podkład dość dobrze się rozprowadza, ale szybko zastyga, więc trzeba się pospieszyć,
-ujednolica koloryt cery, kryje jednak tylko drobne zaczerwienienia,
-wygodne opakowanie z pompką,
-b. wydajny - używam od października zeszłego roku (z przerwami i na zmianę z innymi podkładami) i dopiero teraz się kończy.
Minusy:
-ze względu na słabe krycie nie polecam dla cer problemowych, nie ukryje krost ani dużych zaczerwienień, na pewno potrzebny będzie korektor (tu nadmienię, że Ultra-Mat nie najlepiej się lubi z Dermacolem, Dermacol w połączeniu z U-M lubi osadzać się w porach i staje się widoczny; u mnie natomiast sprawdza się pod tym względem Touche Magique, jest płynny i ładnie łączy się z podkładem, nie tylko tym),
-przypuszczam, że jeśli nie matuje mojej skóry, która jest normalno-przesuszająca się, to tym bardziej nie będzie matował cery mieszanej/tłustej, w moim przypadku jest taki półmat, ale po kilku godzinach muszę użyć bibułki matującej, a po nałożeniu podkładu zawsze używam odrobiny pudru sypkiego,
-trwałość średnia jak na produkt z wysokiej półki - wytrzymuje w dobrym stanie do 8-9 h (a np. True Match czy Lasting Performance 10-11 h), potem lubi osadzać się w porach i znikać z twarzy,
-szkoda, że nie ma w ofercie b. jasnych chłodnych odcieni, ale wypatrzyłam taki w Diorskin Fluide i następnym razem może kupię właśnie ten,
-cena - za wysoka, jeśli podkład nie spełnia obietnicy producenta o matowaniu i jeśli trwałość jest taka sobie.
Nie wiem, czy kupię ponownie, najprędzej skuszę się na ww. Diorskin Fluide. Używam tego produktu od: października 05
Ilość zużytych opakowań: końcówka 1. opakowania

Podkład okazał się b. wydajny, skończył się dopiero pod koniec sierpnia. Mieszałam go też z odrobiną True Match (C1) i wtedy wychodził dużo lepszy kolor i lepsze krycie (polecam taką mieszankę dla bledziochów:) ).

tragedia;/

Cena ma się nijak do jakości.
Podkład szybko się ulatnia.
Słabe krycie.
A wiecie co jest najgorsze?
To, że jak się ktoś podrapie po buzi to podkład zostaje pod paznokciami.
Na pewno już nie kupię tego podkładu a jeżeli chodzi o Diora to marka jest zbyt przereklamowana. Za tą cenę można kupić wiele innych kosmetyków lepszej jakości.
Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: nawet nie połowa opakowania.

Hmmm...

Będzie krótko i konkretnie.
Nie polecam- strata pieniędzy.
Taki mat a nawet lepszy jak i całą resztę to ja mogę mieć kupując kosmetyki dwa czy nawet trzy razy tańsze.

Używam tego produktu od: nie wiem

draMAT

Reklamowanie tego produktu jako matujacy to dla mnie zagadka poniewaz on nie matuje wcale.
Poza tym znika z predkoscia swiatla, ja zwyczajnie nie widze sensu zeby wogole sie nim malowac.
Kiepski produkt, wogole nie wart swojej ceny.
Radze omijac szerokim lukiem.

Używam tego produktu od:kiedys, dawalam mu szanse przez chyba dwa miesiace

Ilość zużytych opakowań: niecale jedno

e tam.

Od dlugiego czasu nosze sie z zamiarem napisania tej recenzji.
Podklad ten mam juz dlugo i w zasadzie sama nie wiem co nim myslec.
Ma fajna konsystencje dzieki czemu wzglednie niewielka ilosc pozwala na pokrycie calej buzi. Krycie ma srednie - wiekszych niespodzianek nie zakryje, ale na male problemy jest akurat w sam raz.
Widac go na buzi, nie wtapia sie w skore (nawet przy niewielkiej ilosci). Nakladanie na twarz gabeczka troche pomaga.

No i najwazniejsze - co to za matujacy podklad, ktory nie matuje?
Bo nie robi tego wcale. Nie mam wielkich problemow ze swieceniem sie ale przy tym podkladzie mam wrecz ogromne. Matuje go prasowanymi/sypkimi pudrami po nalozeniu a za 2-3 godziny musze znow bo lsnie jak latarnia.
Dodatkowo to dziwne uczucie lepkosci/tlustej powloczki na buzi. Mam pewnos posiadania oryginalu bo kupilam w renowanej perfumerii gdyby bylo inaczej bylabym przekonana, ze to musi byc podroba.

Opakowane proste i eleganckie, higieniczna pompka.

Ja sie jednak czuje rozczarowana, nie kupie go juz nigdy. Co wiecej - skoro w porze zimowo-wiosennej sobie z cera nie radzi obawiam, ze podczas upalu splywal bedzie z buzi rzeka.
Delikatny dla skory ale do jasnej ciasnej - gdzie ten mat??

Używam tego produktu od: styczen 08
Ilość zużytych opakowań: 1sze

średniak

Nie wiem gdzie ten obiecywamy MAT , ja go nie doświadczyłam. Fakt, ze cere mam wybitnie tłustą ale za takie pieniądze spodziewałam sie kosmetyku który mnie zadowoli.

Ale plusem jest to, że rozprowadza się bardzo dobrze, buzia jest delikatna w dotyku. Może dla innej cery będzie KWC. Bardzo chciałam go polubić, stąd kupione jeszcze drugie opakowanie. Niestety. Stwierdzam, że najzwyklejszy Max Factor jest dla mnie lepszy niż w/w produkt.

Używam tego produktu od:skończyłam

w sumie nie na moją cerę ale..

lubię bardzo podkłady z diora.. ten także zawitał w mojej kosmetyczce.. pomimo, iż mam cerę skłonną do przesuszania, uważam, że jest bardzo dobry.. nie nadaje się na zimę ponieważ lekko wysusza, ale w cieplejsze dni dobrze się sprawdza. daje naturalny, promienny efekt..twarz nie wygląda jak maska.. nie kupię go napewno :) ale dla kobiet chcących uzyskać matową cerę - polecam :) oddalam go mojej siostrze i była zachwycona..stosuje go już 2 lata :) bez przerwy :)

Używam tego produktu od: stosowałam miesiąc
Ilość zużytych opakowań: troszeczkę:)

Bardzo dobry!

Jak dla mnie podkład bardzo dobry. Ultra mat używam tylko w porach jesienno-zimowych ponieważ na lato jest zbyt ciężki.
Mam cere mieszaną ze skłonościami do przesuszającej się, ultra mat bardzo dobrze matuje a przy tym nawilża , jest dość trwały(ok 5-6h). Bez odpowiedniej bazy czy kremu tworzy brzydkie smugi. Podkład bardzo wydajny wystarczy 1 warstwa dla uzyskania pełnego efektu!
Opakowanie bardzo estetyczne i ładne.

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań: 4-5 flakonów

sredniak???

Najlepsze slowo jakie okresla ten podklad to - sredniak. Jezeli chodzi o wlasciwosci matujace to z perspektywy czasu i doswiadczenia z innymi podkladami moge napisac - nie posiada takowych. Dobrze kryje ale nie robi maski, ladne gama kolorystyczna. Za taka cene niestety to nie wystarczy :(

Używam tego produktu od: uzywalam ok.4 miesiecy

Dla mnie kiepski

Przykro mi to stwierdzić, ale w moim przypadku nie sprawdził się kompletnie. Zmarnowane pieniądze, podkład oddałam siostrze, a i ona nie jest nim zachwycona. Mam cerę mieszaną, potrzebuję podkładu, który dobrze matuje. Niestety z Ultra Mat matowy efekt utzymał się bardzo krótko, po paru godzinkach po podkładzie nie było już śladu.. Być może zraziłam się do niego i przez to, że Pani z Chanel doradziła mi za jasny kolor.. Do tej pory moim KWC jest Double Wear, Estee Lauder który jeśli chodzi o trwałość i mat na "głowę" bije Chanel Ultra Mat..

Używam tego produktu od:używałam go przez tydzień
Ilość zużytych opakowań:

Rewelacja

Doskonały dla mojej cery, po swiezo przebytym tradziku. Nigdy nie myslałam, ze znajdę cudo, które sprawi, ze nie bede sie swiecic. Mam chyba najgorsza cere z mozliwych czyli obrzydliwie tłusta z fragmentami przesuszonymi gdzie skórki schodza. I ten podkład sprawia, ze mam cudownie gładka twarz :) Mam odcien 202, ktory doskonale dopasowuje sie do mojej cery i matuje ja na dlugi czas pomimo tego, ze pod nim siedzi LRP Active C XL, ktory pozostawia na mojej skorze tlusty film.
Czy go kupie? Mysle, ze poki co nie kupie niczego innego :)

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: bardzo wydajny wiec nie wiele zuzylam

Mój ulubiony!!

Z zakupem podkładu zawsze miałam straszne problemy. Cera przetłuszczająca się zdecydowanie ma swoje wymagania i ciężko znaleźć podkład idealny. Po wielu eksperymentach i wielu straconych pieniądzach odważyłam się i kupiłam ten podkład. Ręka drżała przy kasie, ale co tam raz się żyje. Podkład okazał się dla mnie doskonały. Idealnie matuje, a przy tym nie wysusza. Posiada kolor 202 camee/cameo i do mojej bardzo jasnej karnacji jest super. Mimo, że cena wysoka to naprawdę wrto wydać takie pieniądze ponieważ kupiłam go w XII 2005 r. i jeszcze się nie skończył. Bardzo fajna pompka ułatwia dozowanie kosmetyku. Podkład się nie odznacza i nie wałkuje się. Dla mnie to doskonałość i nie zamienię go na żaden inny!!!!!

Używam tego produktu od:roku

zwracam mu honor!!!

Dobrze ,ze to tylko probka!!!Gdybym kupila cale opakowanie to chyba bylabym bardzo zawiedziona i zwyczjnie wsciekla!Fataliza dokumentna trudno znalezc jakies dobre strony tego podkladu no chyba tylko duzy wybor odcieni.Ale to zdecydownie za malo jak na taka firme i taka cene!! Nie mam skory w zlej kondycji ,nie mam rowniez rozszerzonych porow ani zmarszczek.Nie wyobrazam sobie jak bym wygladala gdybym miala wyzej wymienione i uzyla tego paskudztwa...Wygladam wystarczajaco zle "wtopil sie "w moje pory ,ktore sa w normie wyglada to okropnie jakbym uzyla jakiegos dennego podkladu a nie "DIORA" .Okropny efekt podkresla wszystko nawet najdrobniejsza niedoskonalosc ,nie matuje najlepiej wymaga pudru sypkiego i poprawek.Dno ,dno ,dno nie polecam nikomu to jakies nieporozumienie.Używam tego produktu od:wlasnie zaczelam od probki i na tym koncze zaraz ide zmyc to paskudztwo ja nie mam takiej brzydkiej skory jak po tym podkladzie!!!!
Ilość zużytych opakowań:probka i koniec nigdy wiecej!!!!Minelo troche czasu i polubilismy sie chyba z tym podkladem...Odkrylam dlaczego tak fatalnie wygladal na mojej skorze- uzywalam bazy shiseido a ten podklad wchodzi w jakas dziwna reakcje z ta baza dajac oplakany efekt!Bez bazy jest juz ok.a nawet super!Mala uwaga moglby dluzej matowic.