Matrix, Curl.life, Coutouring Milk (Mleczko podkreślające loki)

Matrix, Curl.life, Coutouring Milk (Mleczko podkreślające loki)

Curl.life Contouring Milk złożone z ujarzmiających loki polimerów, ultra lekkiego wosku i silikonów, definiuje loki, nabłyszcza, dodaje im objętości i utrwala je. Mleczko do włosów cienkich i normalnych, zapobiega ich puszeniu się po kontakcie z wilgocią. Używać do wykańczania fryzury.

Cena: ok. 42 zł /150 ml

Ulubiony

Zawsze do niego wracam i zuzyłam już wieeeele opakowań. Mój ulubiony kosmetyk do włosów kręconych. Mleczko stosuję zawsze na mokre włosy i daję im wyschnąć lub suszę dyfuzorem, mam długie rkęcone mocno włosy i kosmetyk ładnie je podkreśla i tłumi puszenie.
Na suche trochę skleja, dlatego zawsze używam go na mokre włosy i uważam, że tak daje najlepsze efekty.
Ładnie nawilża, ślicznie pachnie (choć przed zmianą opakowania pachniał o wiele ładniej, ogórkowo, teraz pachnie trochę inaczej, a szkoda).
Dla mnie zdecydowanie mój numer 1 :)

Ilość zużytych opakowań: ok. 20

okropne mazidlo

Nigdy wiecej!Ale z tego co czytam na wizazu to ja kupilam jakis wadliwy egzemplarz.Po pierwsze smierdzi,nie ma jednolitej konsystencji-jakies grudki w oleju.Po nalozeniu nie skleja,nie podkresla-po prostu wlosy sa po nim bardzo tluste.Nie polecam.

Dodam,ze kupowalam w salonie:(

Używam tego produktu od:dwoch miesiecy

Tak

Lepszy niż krem z tej samej seri, ładny zapach, miła konsystencja ładnie skręca kręcone włosy bez ich obciążania, może tylko wadą jego jest ze nie starcza na długo a cena taka sobie :( używam go na wyjście jak chcę aby moje włosy ładnie naturalnie wygladały
A panny z prostymi włosami niech nie myślą że ten produk im sam skręci włosy

Używam tego produktu od:Teraz sporadycznie

Niestety prawie nic nie daje:/

Spodziewałam się dużo, dużo więcej po tym kosmetyku, o którym przeczytałam w sumie całkiem dużo dobrych opinii, w tym na wizażu. Niestety mnie zawiódł. Po pierwsze- kosmetyk do włosów kręconych powinien nawilżać, żeby zapanować nad puszeniem i nadać lokom zwartą fakture. A ten kremik- wysusza! Włosy są po nim mocno sianowate. Nie umiem zwłaszcza zapanować nad końcówkami :/ Wtarty w dużej ilości- skleja bardzo nieładnie, w takie "strąki". W małej- nie widać kompletnie, że coś zostało nałożone na włosy. Generalnie ich nie duscyplinuje, a tego oczekiwałam najbardziej. Dalej niemiłosiernie się puszą, zwłaszcza kiedy jest wilgotno w powietrzu. Mleczko nieznacznie podkreśla skręt loków, ale napewno nie nadaje im takiego ładnego, sprężystego kształtu. Właściwie efekt jest nijaki- bez podkreślonych loków. No i jak dla mnie- nie utrwala na tyle, na ile powinien- byle wiatr jest w stanie porządnie zburzyć i zmierzwić moje loczki. Tak więc- efekt bardzo, bardzo mizerny! Do tego jak dla mnie zapach ogórka.. fe. Mogę tylko powiedzieć, że jest bardzo wydajny, ale to w sumie wszystko. Nie polecam zdecydowanie. ://

Używam tego produktu od: ok. 4-5 miesięcy

Działanie - dobre. Cena - ;(

Skleja włosy, fakt. nawet jak nie da się za dużo ( a wtedy z kolei nic nie daje) ale czasami wygląda to lepiej niż kiedy są takie rozsypane, bo nie jest to straszne sklejenie jakby były nieumyte, tylko takie trochę ;D
Super pachnie, nie pasuje mi konsystencja ale nie jest fatalnie i można się przyzwyczaić. Moje włosy naturalnie układają się w falowaną-szopę (przepraszam za wyrażenie) a po użyciu szamponu i balsami LUB odżywki są śliczne (trochę sklejone ale to niewielka wada) loczki.
Główną przeszkodą w moim wypadku jest cena ;(

Używam tego produktu od: 2 miesięcy?

fajny

Według mnie skleja włosy. Ale zupełnie mi to nie przeszkadza, i tak podoba mi się efekt uzyskany po użyciu tego mleczka... Fajnie podkreśla loczki, utrwala je...

Nakładam na mokre włosy i suszę je przy użyciu dyfuzora. Efekt spokojnie utrzymuje się przez cały dzień.
Polecam, wg mnie kosmetyk wart swojej ceny.

Używam tego produktu od:

super

Jak dla mnie to nr 1 wśród tego typu kosmetyków. Podkreśla loki bez sklejania ich - są śliczne i mięciutkie, a to lubię :) Nakładam go na wilgotne włosy i suszę suszarką z dyfuzorem lub zostawiam do wyschnięcia, loczki wyglądają potem pięknie i naturalnie. Kosmetyk nie wysusza moich włosów, za to zapobiega ich puszeniu. Jedyna wada, to mała wydajność - jest rzadki wiec by uzyskać zamierzony efekt trzeba go sporo nałożyć.

Ilość zużytych opakowań: zaczęłam pierwsze

kiepski :|

Wysusza, wysusza i jeszcze raz wysusza:|

Nie podkreśla ładnie skrętu. Praktycznie bez wcześniejszego nałożenia na włosy serum Sunsilk mogę zapomnieć o przyzwoicie wyglądających włosach. Po prostu jedna wielka pomyłka.
Jedynymi jego zaletami są: zapach (no ale to nie jest dla mnie powód do dania gwiazdki) i fakt, że rzeczywiście fryzura zachowuje swój kształt przez prawie cały dzień.

Używam tego produktu od:

Ładny zapach..i tyle.

Zużyłam ponad pół opakowania, żeby rzetelnie kosmetyk zrecenzować - używałam bez przyjemności i wyłącznie wtedy, kiedy nie zamierzałam olśniewać otoczenia widokiem włosów wyjątkowo pieknych, kręconych i bujnych, bo kosmetyk jest po prostu mizernej jakości. Obciąża włosy, nie zwiększa skrętu, istniejące loki podkreśla minimalnie, do tego powoduje, że włosy szybciej sie przetłuszczają, brudzą, szybciej wymagaja mycia. Efekt - oklapłe, ciężkie włosy o ładnym zapachu. Moim zdaniem kosmetyk zupełnie nieudany i z pewnościa do niego nie wrócę - nie polecam, wyrzucone pieniądze.

Używam tego produktu od: 3-4 m-ce
Ilość zużytych opakowań: ok.70% jednego i rzut do kosza

absolutnie bez zachwytów

nie wiem czemu tyle wizazystek tak sie nim zachwyca :/ mam wlosy falowano-krecone (zalezy od dnia ;) ) cienkie puszace sie i dosc zniszczone przez wczesniejsze prostowanie. Po nalozeniu matrixa na wilgotne wlosy jest ok, faktycznie nie skleja, nie obciaza wlosow (chociaz w moim przypadku wole jak sa bardzie obciazone bo inaczej mam na glowie pioropusz). Niby nie ma sie do czego przyczepic, susnilk 1/4 tanszy i moim zdaniem efekt 500 razy lepszy

Używam tego produktu od:2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie

supcio:)

Po pierwsze nie skleja włosów w przeciwieństwie do żeli czy niektórych emulsji w sprayu więc duży plus. Mam cienkie, falowane włosy które lubią się puszyć :) z mleczkiem Curl.life mam pożądany efekt :)) Podkreśla loki, nadaje włosom objętości. Włosy są bardzo delikatne i miękkie. Nakładam produkt na lekko wilgotne włosy co daje niezwykły efekt. Co do puszących się włosów nie jest to jakiś mój wymarzony efekt z okładek, ale ZNACZNIE widać efekty

Używam tego produktu od:5miesięcy

Nie polecam:(

Bynajmniej nie jest to ideał :(( co więcej nie spełnia nawet podstawowych oczekiwań właścicielek kręconych włosków.
Nie mam pojęcia dlaczego na moich włosach sie nie sprawdził, być może jest to produkt dla pań z naturalnie kręconymi włosami?
Mam trwałą i to od wielu, wielu lat na dodatek za każdym razem po wizycie u fryzjera( raz w roku!) pojawia się u mnie tak naturalny skręt iż prawie wszyscy znajomi są pewni że moje włosy są naturalnie kręcone!! Próbowałam wielu kosmetyków stylizujących i niestety albo stety...każdy poprzedni był o niebo lepszy od mleczka Matrixa :(( Włosy owszem mniej puszyły sie jednak co z tego skoro na głowie miałam za kilka godzin istne siano!!
Podsumowując: produkt poza tym że ślicznie pachnie jest ..kiepski, konsystencja rzadka, dosyć drogi i nie warty polecenia.
Wszystkim paniom szukających ładnego skrętu i to na długo polecam piankę Wella flex 24h do włosów kręconych-jak na razie jest the best dla kręciołkow:))

Używam tego produktu od:miesiaca