AA, New Skin DHEA, Głęboki peeling do twarzy

AA, New Skin DHEA, Głęboki peeling do twarzy

Peeling do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii z kompleksem DuoDerm i ekstraktem z białej i czarnej masy perłowej; alternatywa dla mikrodermabrazji.
Delikatny i łatwy w użyciu, zapewnia efekt czystej, gładkiej i odnowionej skóry. Zapobiega nadmiernej pigmentacji, rozjaśnia plamy i przebarwienia. Zastosowanie w preparacie głęboko oczyszczającego kompleksu DuoDerm zainspirowane zostało metodą mikrodermabrazji stosowanej w medycynie estetycznej. DuoDerm to połączenie stabilizowanych w ciekłych kryształach enzymów typu proteaz o działaniu złuszczającym z mikrokuleczkami oleju Jojoba. Ten unikalny kompleks oczyszcza pory, wspomaga usuwanie zrogowaciałego naskórka, sebum i zanieczyszczeń skóry. Zawarty w peelingu ekstrakt z białej i czarnej masy perłowej wygładza skórę oraz odbudowuje jej zniszczone struktury, działając zarówno na keratynocyty, komórki naskórka uczestniczące w procesach odżywczych, jak i fibroblasty, czyli te komórki skóry, od których uzależniona jest jej gęstość. Masło malinowe wspomaga proces regeneracji. Po zastosowaniu peelingu skóra jest perfekcyjnie przygotowana do wchłonięcia maksymalnej dawki składników aktywnych zawartych w podkładzie i kremach AA Plus New Skin.

*****

Stosuje ten peeling mniej wiecej dwa razy w tyg nieraz jak zapomne albo nie mam czasu to raz w tyg. Skora po tym peelingu jest gladziutka milutka i w ogole fajniutka:P:P Ten peeling w ogole mnie nie podraznia a mam dsoc wrazliwa skore. Ładnie pachnie i nie splywa ani nic podobnego ( producent zaleca przetrzymniae jeszcze tego peelingu jakies 5 czy 10 min na buzi). Wszytsko fajnie tylko cena cena nie jest fajna bo 40 zl za peeling to jendka troche duzo:/ Nie wiem czy kupie go jeszcze wlasnie ze wzgledu na cene. Jest wydajny. Moze jeszcze dodam ze nie mam duzego doswiadczenia z peelingami uzywalam tylko jednego z avonu. Ogolnie Polecam ten produkt bo jets doskonaly jak dla mnie:)

Używam tego produktu od:dwóch miesięcy ??
Ilość zużytych opakowań: 2/3 pierwszego

U mnie się sprawdza

Dla mnie najlepszy peeling jaki miałam (mam porównanie do peelingów firmy eris/lirene, dermika, soraya).
Że się sprawdził świadczy choćby to że po raz drugi kupiłam ten produkt (co rzadko mi się zdarza).
Mam skórę skłonną do zanieczyszczeń i niedoskonałości a jednocześnie potrzebująca odżywienia i nawilżenia - mam 29l at.
Główną zaletą tego produktu dla mnie jest że oprócz odświeżenia skóra po zastosowaniu jest nawilżona, ukojona taka pełna życia, odżywiona jak po maseczce, produkt nie wysusza jej i nie podrażnia co zdażało mi się przy innych peelingach. Przy regularnym stosowaniu ok. 2 razy w tyg. widzę efekt: mniej wyprysków, zanieczyszczeń, więcej blasku.
Mam tylko pewne obawy że produkt ten przestaje być produkowany - we wrześniu tego roku bezskutecznie usiłowałam go kupić w wielu sklepach w Trójmieście, udało mi sie na szczęście zamówić go przez Allegro.

Używam tego produktu od: ponad rok

całkiem zwyczajny

Niestety, moim zdaniem ten niby głęboki peeling niczym nie różni sie od zwykłych ( dużo tańszych) mechanicznych peelingów. Używam go regularnie, średnio 2 razy w tygodniu i jakoś nie radzi sobie z zaskórnikami, rozszerzonymi porami czy suchymi skórkami. Nie jest zły, ale do naprawdę głębokiego złuszczania to mu bardzo dużo brakuje.
Nie jestem pewna czy dobrze go używam, bo niestety na tubie nie ma żadnych informacji o sposobie użycia, a opakowanie już dawno wyrzuciłam. I nie pamiętam dokładnie, więc robie to na oko :) Za to wielki minus dla Oceanica, bo mam jeszcze 3 maseczki z serii Prestige i tam też nie zamieścili żadnych informacji. Mam zatrzymywać opakowania? Brak dbałości o klienta .

Używam tego produktu od 3 miesięcy

Dla mnie super

Bardzo lubie ten peeling. Uzywam co prawda dwuch peelingow, jeden typowo mechaniczny typu scrub i tego glebokiego peelingu Oceanic dodatkowo raz w tygodniu gdyz moje cera po nim staje sie bardzo jasna i odswiezona. Pomaga ponadto w redukcji pryszczy i zaskornikow. Gdy mam wiecej wypryskow uzywam go czesciej i moja cera bardzo sie wygladza, rozjasnia i wypryski znikaja.
Uwielbiam go. Inne peelingi czesto zmieniam ale z tym pozostane i bede zawsze uzywac regularnie raz w tygodniu. Bardzo pomaga mojej cerze.

delikatne wygładzenie skóry

Mam cerę tłustą ze skłonnością do wyprysków. Ten peeling rewelacyjnie wygładza moją skórę ergo przeciwdziała zatykaniu porów i powstawaniu nowych wykwitów.
Nie działa jakoś spektakulatrnie. Przede wszystkim należy wykonywać go regularnie. W nagrodę mamy mniej zaskórników, wyprysków a nasza cera jest rozjaśniona i podkład trzyma się na niej dłużej.
Nie wiem od czego zależy to, że czasami moja cera po tym peelingu trochę mocniej się świeci, ale tylko w dniu po wykonaniu "zabiegu". Być może od ogólnej kondycji organizmu i złej diety, bo nie zawsze mi się to zdarza... więc nie obwiniam peelingu...
Kolejną zaletą produktu jest jego delikatność. Nie trzeba mocno trzeć skóry (co jak wiadomo czasami zaostrza stany zapalne). Peeling działa na zasadzie maseczki. Ścieranie też jest obecne, ale drobinki są na tyle małe i "miękkie", że krzywdy sobie nie zrobimy:)
Kosmetyk jest baaaaaaaaaaardzo wydajny. Cena niewygórowana jak za taką wydajność i jakość.
Nie daję mu 5*, ponieważ wciąż szukam peelingu, który już w czasie stosowania likwidowałby "główki" zaskórników przynajmniej częściowo...
Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:1,5

Odświeża buzię

Bardzo przyjemny w użyciu, nie trzeba obsesyjnie pocierać twarzy w celu uzyskania gładziutkiej buzi. Nie podrażnia, nie wysusza. Po prostu swietny peeling.

Używam tego produktu od: kilku m-cy

delikatny ale skuteczny

Peeling jest doskonala alternatywa dla mechanicznych oraz - moim zdaniem - dla maseczek na bazie glinki.
Nie podraznia, ma bardzo drobna strukture, skora twarzy po uzyciu jest delikatna i oczyszczona. Ja zostawiam na twarzy dluzej niz zaleca firma, nigdy mnie nie uczulil. W aplikacji jest bardzo przyjemny. Polecam dla zadbanych twarzy by utrzymac je w takim stanie.
Nie moge natomiast powiedziec jak dziala w przypadku 'zanieczyszczonej' buzi, byc moze wowczas sobie nie poradzi.
Reasumujac: polecam.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

dobry

Od razu na wstepie dwie gwiazdki na minus, z powodu BRAKU jakiejkolwiek informacji o sposobie uzywania i wieku dla jakiego jest przeznaczony kosmetyk!!! Kupilam ze wzgledu na to, ze bylo na nim napisane gleboki. No i na ulotce wyczytalam, ze dla 40 latek. Troche mi jeszcze do tego wieku brakuje i na pewno nie kupilabym,gdyby podstawowe informacje byly w jakims widocznym miejscu. Podobnie z uzytkowaniem - na tubie tez brak jakichkolwiek informacji o sposobie uzytkowania, trzeba do tego zachowac ulotke.
sam kosmetyk dobry, ale bez rewelacji. Byc moze po prostu na jego stosowanie jest za wczesnie.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilosc zuzytych opakowan: w trakcie pierwszego

wyższa półka

jak bym go oceniała po kilku pierwszych aplikacjach to dostałby pewnie 2 -2,5 gwiazdki. trzeba trochę cierpliwości, aby się przekonać o jego bardzo dobrym działaniu. A więc:
* jest bardzo delikatny - nie czerwieni buzi..
* wręcz przeciwnie - wybiela cerę i wyrównuje jej koloryt
* buźka jest po nim mięciutka i gładka
* bardzo ładnie pachnie
* moim zdaniem jest wydajny
A dlaczego na początku nie zauważyłam jego zalet? - bo wydawało mi się, że raczej działa jak maseczka niż jak peeling i do tego głęboko oczyszczający, ale jednak oczyszcza - stąd taki dobry efekt dotykowo - wizualny.

miłe zaskoczenie

Bardzo dobry i skuteczny peeling, połączenie gładkich mikrogranulek z enzymami. Działa silnie, ale jest przy tym bardzo delikatny, żadnego tarcia i zdzierania skóry. Do tego bardzo przyjemny zapach.
Przy okazji: domowa mikrodermabrazja to tylko hasło speców od marketingu, na zabieg zapraszam do kosmetyczki, a to jest po prostu DOBRY PEELING!!!

nie działa

Popieram opinie mamz,ze piling nie działa, ja równiez zakupiłam,jak sie pojawił na rynku,bo byłam przekonana,ze to bedzie pożadny,faktycznie GŁĘBOKI piling,ale Bardzo sie zawiodłam...działa jak najzwyklejszy w swiecie piling,nawet nie wiem,jak opisac jego działanie,bo on poprostu nie działa,mimo zachwytów w gazetach kolorowych i reklamach,nie warty ani ceny,ani nie spełnia wg.mnie żadnej z ,,obietnic" producenta..lepiej zainwestowac w cos lepszego ,lub kupic zwykły piling/...

zawiodłam się

No cóż, wyobrażałam sobie, że to będzie faktycznie jakiś porządny, "głęboki" peeling, ale nic z tego. Jest bardzo łagodny, moim zdaniem zdecydowanie ZA łagodny. Trochę wygładza, no ale każdy peeling wygładza, więc nie ma się czym zachwycać. Drobinki są takie dziwne, nieregularne, i jest ich mało. Nie zauważyłam nawet minimalnego rozjaśnienia plamek, czy drobnych przebarwień. Moim zdnaiem jest nie wart swojej ceny. Owszem ma przyjemny zapach i jest wydajny, ale to trochę za mało.