L´Oreal Professionnel, Serie Expert, Intense Repair, Szampon do włosów suchych

L´Oreal Professionnel, Serie Expert, Intense Repair, Szampon do włosów suchych

Jest to szampon do włosów suchych. Zawiera witaminę B6, aktywne proteiny oraz ceramidy. Odżywia i wygładza. Włosy łatwo się rozczesują, są miękkie, błyszczące oraz sprężyste. W połączeniu z maseczką z tej samej serii daje znakomite rezultaty w odnowie zniszczonych, kruchych i matowych włosów. Do nabycia w salonach fryzjerskich.

Bardzo dobry szampon

Bardzo dobry szampon do stosowania na przemian z innym szamponem. Pięknie rozświetla blond włosy, nawilża dobrze myje i pięknie sie pieni. Lepszy niż kerastase szampon nawilżający. Na pewno dobry do włosów grubych nie dla cienkich. I teraz uwaga !!! Nie kupujcie profesjonalnych kosmetyków w Hebe !! Stosuje od lat profesjonalne kosmetyki i kiedyś skusiłam sie na promocje odzywki z Goldwell i niestety ale była bardzo rzadka....

Używam tego produktu od: Długo :)
Ilość zużytych opakowań: 7 dużych

Zwyczajny

Skuszona promocją w Hebe kupiłam "Intense Repair". Niestety nie był to strzał w 10. Raczej strzał w kolano...

Minusy:
- obciąża włosy,
- plącze włosy,
- cena,
- zapach,
- brak efektów pielęgnacyjnych.

jeden z lepszych

Bardzo fajnie nawilżył moje włosy (nie natłuścił). W połączeniu z odżywką z tej samej serii - robią cuda.
Totalnie odbudował moje włosy. Używam go już od 2,5 miesiąca i nie zauważyłam, żeby moje włosy się do niego przyzwyczaiły.
Na pewno jest jednym z lepszych, a przetestowałam już szeroką gamę różnych cenowo produktów.
Jak skończy mi się mniejsze opakowanie, na pewno kupię 1,5 l. :)

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 mniejsze

Bezkonkurencyjny.

Zniechęcona szamponem Vitamino Color, nadal szukałam swojego ulubieńca i wybawcę dla moich suchych włosów. U fryzjerki podpatrzyłam właśnie tę serię szamponów i maseczek. Zaryzykowałam, ale kupiłam mniejszą pojemność - 500 ml z pompką. (Vitamino Color kupiłam 1500 ml i błagałam by się skończył :D). Zakupiłam szampon za cenę ok. 35 zł na jednej ze stron internetowych, do tego maseczkę do kompletu również z tej samej serii i również w mniejszej pojemności. I ku mojemu zdziwieniu ta seria mnie oczarowała. Przede wszystkim obłędny zapach, który długo utrzymuje się na moich włosach. Po uzyciu mam wrażenie, że moje włosy są nawilżone, nie takie suche jak przedtem. Konsystencja jesy dosyć gęsta, szampon bardzo dobrze się pieni, czym ułatwia tylko użytkowanie. Opakowanie z pompką również jest bardzo przyjemne. Po zużyciu zakupiłam dużą pojemność i szamponu i maseczki ;-)

Używam tego produktu od: 1 roku.
Ilość zużytych opakowań: 1 małe, w trakcie drugiego dużego.

NAJLEPSZY

Kupiłam w przypływie szaleństwa butlę 1,5l w Hebe, wróciłam do domu, przeczytałam komentarze i zastanawiałam się na co ja wydałam tyle kasy - byłam załamana.

Dodatkowo doczytałam, że mając włosy suche, a przetłuszczające się u nasady powinnam używać szamponu do przetłuszczających się, ale odżywki/maski na te suche końce.

Po dwakroć pomyślałam mogłaś wrócić do domu, sprawdzić KWC a nie tak bezmyslnie kupujesz!!!

Użyłam i przepadłam!

+Pięknie pachnie!
+Sprawia, że włosy są nawilżone od nasady po końce, a jednocześnie lekkie i puszyste.
+jest bardzo wydajny
+poprawił wygląd i stan moich włosów o 200%
+na moich włosach powoduje też efekt push-up

Nie to, że użyłam sobie trzy razy i pocieszam się, że wydałam kupę forsy na nie byle co. ja kupiłam najwspanialszy szampon! Kiedy już moje włosy przyzwyczają się do niego używam czasem czegoś innego raz czy dwa, żeby wrócić do niego jak najszybciej.

A dlaczego moje włosy wyglądają po nim przepięknie i mimo opinii samozwańczych specjalistów od włosów powinien powodować smalec na moich przetłuszczających się włosach u nasady?

Bo włosy się przetłuszczają z okazji przesuszenia. Bo skóra naszej głowy przetłuszczając się, próbuje nawilżyć się i nasze włosy. Bo używając szamponu do włosów przetłuszczajacych kumulujesz efekt a w wydzielaniu łoju masz kombo!
Kupiłam wbrew poradnikom szampon nieprzeznaczony do moich włosów a ten o dziwo zdziałał cuda!

A miał na czym cuda zdziałać - włosy moje niestety zawsze należały do trudnych - kiedy nie robiłam z nimi nic, umyte drogeryjnym szamponem, rozpuszczone - bardzo błogie i bez wyrazu - przetłuszczały się w ciągu 8 godzin, u nasady przyklapnięte, na długości zwijały się w nieładne "strąki". Mogłam je rozczesać, by po kilkunastu minutach wróciły do okropnego stanu.
Ten szampon sprawił, że mam włosy ODBITE od skóry głowy, pięknie i zdrowo wyglądające, przetłuszczające się tak samo jak innym, a nie już kilka godzin po umyciu. Nawilżenie ich jest dogłębne, nie powierzchowne - są sypkie (a nie błogie jak kiedyś), silikon w składzie nie pozostawia na nich filmu.

Polecam więc na przekór specom - wszystkim, którzy zmagają się z włosami przetłuszczajacymi u nasady, a suchymi na końcach, bez życia błogimi strączkami jak moje dawniej.

Ilość zużytych opakowań: jedno 1500ml prawie całe

bez rewelacji

Moje włosy są średniej długości, raczej proste, w miarę gęste, dość przesuszone od połowy, przetłuszczające się u nasady. Nazwałabym je wymagającymi. Po zużyciu jednego opakowanie tego szamponu nie zauważyłam żadnych spektakularnych efektów w zakresie odżywienia i regeneracji. Mam wrażenie, że moje włosy "wciągały" ten szampon, bo na jedno mycie musiałam zużyć sporą ilość. Do tego, po spłukaniu włosy były okropnie szorstkie. Zapach też nie powala. Stosunek jakości do ceny pozostawia - w przypadku moich włosów - wiele do życzenia. Pozytywem jest to, że szampon nie zaszkodził moim włosom, nie pogorszył ich kondycji, ale raczej nie o to chodzi w pielęgnacji.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: całe jedno opakowanie 250 ml

Porażka

Mam długie włosy z pasemkami i niestety ten szampon zupełnie nie dał sobie z nimi rady. Owszem, przyjemnie pachnie, trochę nabłyszcza, ale też niesamowicie plącze włosy, sprawia, że są szorstkie i nieprzyjemne w dotyku (rozchyla łuski włosa?) Co więcej, po kilku użyciach oblepił mi włosy lepką warstwą i wyglądały jakby w ogóle nie były umyte. Pomogło dopiero zastosowanie "normalnego" szamponu. Bez maski z tej samej serii (którą polecam) moje włosy wyglądałyby fatalnie... Dobrze, że kupiłam małe opakowanie, szybko zużyłam i z pewnością do niego nie wrócę.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedna butelka 250 ml

Kolejne opakowania pojawią się na mojej półce

Katuję wręcz moje włosy codziennym myciem, suszeniem i prostowaniem. Są przesuszone na końcach, a tłuste u nasady.
Szampon przywrócił moim włosom życie :)
PLUSY: włosy są gładkie, błyszczące, nie plączą się, łatwo się rozczesują, przyjemny zapach szamponu, jest gęsty i wydajny, nie obciąża moich włosów, nie przetłuszcza.
MINUSY: dość wysoka cena.

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 - 250 ml

Zdecydowanie mówię mu TAK :)

Używam go już od roku więc mogę go ocenić.
Od pierwszego użycia bardzo zaczął poprawiać stan moich wysuszonych włosów. Ale tu musimy zdawać sobie sprawe że takie szampony "fryzjerskie" działają wizualnie na włosy i tyle dobrego tylko robią więc na tym skupie się w mojej recenzji. Włosy po nim są milutkie, bardziej elastyczne , błyszczące i nie plączą się . Po dłuższym użytkowaniu tj jakiś 2 miesięcy po myciu i masce z tej samej serii za każdym razem czuje się jakbym wyszła od fryzjera :)
Jednak ma on silikony itd dlatego zalecam używanie go na przemian z innym np naturalnym szamponem - ja używam Provida Organics Szampon oliwkowo-koniakowy.

Loreal jest idealną pomocą dla suchych łamliwych włosów . Może trochę kosztuje bo ok 35 zł zawsze za niego płace ale starcza mi spokojnie na ok 2 miesięcy (myje włosy co 2 dni )

niezły, ale trochę obciąża

używałam ze 2 lata temu zamiennie z innymi szamponami

plus to ogromna wydajność- miałam promocyjna pojemność 1500ml

ładnie wygładza i daje ładny połysk, jednak przy dłuższym stosowaniu obciążał mi włosy, ostatecznie podarowałam go mojej mamie

Używam tego produktu od: przez rok zamiennie z innymi szamponami
Ilość zużytych opakowań: jedno 1500ml

Wspaniały!

Jest to szampon w którym zakochałam sie od pierwszego uzycia i ta miłosć towarzyszy mi już 4 lata. Co pół roku robię sobie małą przerwe od niego i zawsze wracam do ojego ulubieńca. Żaden szampon nie sprawiał, że moje włosy były tak miękkie, pachnace, lśniace i generalnie dobrze nawilżone. A wypróbowałam ich już ho, ho... wiele ;) Mój absolutny faworyt.

Używam tego produktu od: 4 lata
Ilość zużytych opakowań: nie pamietam, na pewno dużo

Rewelacja!!!

Wcześniej z serii L\'Oreal używałam szamponu Absolut Repair ale po skończeniu ogromnej (1,5l) butli postanowiłam zmienić go na Intense Repair. Szampon dorównuje swoją jakością poprzednikowi:)

- bardzo wydajny
- włosy po umyciu są delikatne i nie plączą się przy rozczesywaniu
- ładny zapach
- OGROMNA poprawa w kondycji włosów

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1,5 litrowej butelki:)