KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Avon Color Trend, Twinkle Cream Eyecolor (Błyskotliwy cień w kremie)

2,2 na 511 opinii

golden_pearl
    6 grudnia 2013 o 1:23
    1 / 5
    nie dla mnie
    Dostałam ten cień w spadku po starszej siostrze i mimo wielkiego wysiłku z mojej strony (co z nim zrobić, jak i gdzie go użyć ?) nie znalazł on swojego zastosowania w mojej codziennej kosmetyczce ;-) Avon może i miał ciekawy pomysł na oryginalny produkt, jednak nie są to cienie dla mnie. Ten błysk kojarzy mi się z tandetą, a sam cień jest niepraktyczny i w niczym nie polepsza mojego codziennego makijażu. Nawet na imprezę wstydziłabym się tego użyć...ale rozumiem, że niektórym w nim dobrze;-) Próbowałam go używać na różne sposoby i widzę, że oprócz tego, co już napisałam, cień jest nietrwały to po 1. Po 2 nie da się dobrze rozprowadzić po powiece. Dla mnie to kompletna porażka, odradzam. Używam tego produktu od: roku Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe
    Używa produktu od:nie określono

Emilshien
    4 września 2013 o 13:43
    1 / 5
    straszny
    Odkłada się na zgięciach powieki. Brokat na całej twarzy. Masakra Nie polecam. Chyba że ma się 14 lat i idziemy na szkolną dyskotekę :) Wtedy się sprawdzi ten brokat :) Używam tego produktu od: 5 lat? Ilość zużytych opakowań: nawet nie pół 1 opakowania

rozwielitka
    6 sierpnia 2008 o 10:25
    3 / 5
    fajny
    Dostałam dawno temu na mikołajki, nadal stoi na toaletce i czasem się przydaje. Do rzeczy: ma konsystencję gęstej pasty, w zetknięciu z paluszkami robi się dobry poślizg, ogólnie nakładanie jest bezproblemowe. Mam odcień Fairy Dust, bardzo ładny, delikatny pudrowy róż, jest jedno ALE: brokat. na początku byłam zrozpaczona, jak to brokat w moim cudownym rózowym kremiku? Da się z tym żyć, trzeba uważać żeby nie przesadzić z ilością drobinek (które rozłożone są chaotycznie w pudełku) bo wyjdzie bazarowy efekt. Zbiera się w załamaniach powiek momentalnie i jest krótkotrwały, może ok. 1h do 2. Opakowanie zabawne, metalowe, mimo wielokrotnego otwierania i zamykania nadal działa jak trzeba. Cień pachnie neutralnie, ot bezzapachowym kosmetykiem. Mógłby być trwalszy i nie mieć brokatu. Jest za to bardzo wydajny :) Używam tego produktu od: 3 lat Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

ulix
    6 sierpnia 2008 o 9:58
    4 / 5
    bardzo ciekawey cien
    Czesc dziewczyny, kiedys mialam ten cien i strasznie mi sie podobal, a teraz nie moge go nigdzie kupic :/ wiecie moze gdzie moge ten cien zakupic? Pozdrawiam Używam tego produktu od: 1 opakowankie jakis rok temu Ilość zużytych opakowań: 1

yoasia83
    4 marca 2007 o 22:48
    2 / 5
    o matko...
    Jak zwykle zawiodłam się na cieniach z tej firmy. Kolor owszem ładny ale trwałość zostawia wiele do życzenia. Cień po kilkunastu minutach zbiera się w załamaniach powiek i blaknie. tak samo jak poprzednia recenzentka posiadam to samo opakowanie ze 2 lata. Badziew. Używam tego produktu od: 2 lata Ilość zużytych opakowań: 1/20 pierwszego