Bielenda, Ogórek & limonka, Tonik do cery mieszanej i tłustej (stara wersja)

Bielenda, Ogórek & limonka, Tonik do cery mieszanej i tłustej (stara wersja)

Łagodny tonik powoduje natychmiastowe uczucie odświeżenia i odprężenia skóry. Dzieki ekstraktom z ogórka i limonki pielęgnuje skórę mieszaną z tendencją do miejscowego przetłuszczania się. Przywraca jej naturalny poziom PH, ściąga i zamyka pory, nadaje długotrwały matowy efekt, normalizuje wydzielanie sebum.
Bioaktywne składniki czynne:
+ ekstrakt ze świeżego ogórka bogaty w siarkę, mikropierwiastki, witaminy A i C, działa lekko ściągająco i rozjaśniająco, łagodzi podrażnienia.
+ekstrakt z limonki zawiera witamine C, potas, miedź i flawonoidy, wykazuje działanie oczyszczające i matujące
+ triclosan, łagodna substancja o właściwościach antybakteryjnych.

Zasłużył na 4+

Najlepszy tonik jaki do tej pory spotkałam. Spełnia wszystkie obietnice producenta:
-pięknie pachnie
-oczyszcza
-odświeża twarz
-niedrogi
-dosyć wydajny

Za tą cene poprostu super! Jeżeli chodzi o matowienie to nie będe się wypowiadać , bo na tym mi nie zależy ale raczej matuje.

Gorąco polecam!

Narazie daję 4* , bo może spotkam jeszcze kiedyś lepszy tonik ,ale aktualnie to on jest moim faworytem mimo ,że nic nie pomaga w walce z trądzikiem( ale nie takie jest jego zadanie).

Używam tego produktu od: niecałe 2 miesiące

Niezły tonik

Kupiłam go za gorsze w promocji - używałam też nowszej wersji, jednak starsza bardziej mi się podoba - moja buzia nie jest po nim zaczerwieniona. Dobrze odświeża, oczyszcza i rozjaśnia ślady po niedoskonałościach (delikatnie). Wadą jest zapach (dla mnie za kwasowo - cytrynowy) oraz fakt iż trochę wysusza skórę - jednak w trakcie używania go moja cera miała w miarę dobry okres - nie pogorszył jej stanu.

Ilość zużytych opakowań: Jedno opakowanie

Tylko zapach

Niestety nie mogę polecić tego toniku. Ostatnio Bielenda niemiło mnie zaskakuje :(
Ma świetny, orzeźwiający, energetyzujący zapach limonki i to jego jedyna zaleta. Zostawia na twarzy nieprzyjemną, lepką warstwę, mam wrażenie jakby mnie zapychał. Używałam przed nim hydrolatu i różnica jest przeogromna. Od kiedy sięgnęłam po Bielendę, skóra zaczęła się bardzo przetłuszczać i powstawały zaskórniki.:mad:
Wróciłam do hydrolatu, a tonik zużywam do szyi, bo szkoda go wyrzucić.

Używam tego produktu od: ponad dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę 1

tak na 4 z minusem

Tonik ten ma bardzo świeży zapach i przyjemnie się go używa, doskonale oczyszcza i odświeża skórę, jednak czasami mnie podrażniał i po pewnym czasie zaczęły mi wyskakiwać niespodzianki na twarzy, poza tym bardzo rozjaśnił mi cerę i wyglądam trupio blado, mimo wszystko polecam

Używam tego produktu od:około miesiąc

Za tą cene :D

Zapach ma cuudny,uwielbiam te owoce w kosmetykach.Natychmiast przynoszą ulgę.Idealny na lato.
Zalety:
- odświeża cerę
-delikatnie nawilża
-ładny zapach
-dobrze sprawdza się pod krem
- niska cena

Wady:
Chyba ich brak :)
Zapomniałam o tym produkcie,szukałam czegoś innego z moją ciekawością do kosmetyków hah.Ale teraz napewno go kupie ponownie. Polecam.

Używam tego produktu od:1,5 roku temu

Niespodziewany efekt

Kupiłam go, bo skusiła mnie cena i ładnie się prezentował.
Nie sądziłam, że tak go polubię. Jak dla mnie działa świetnie, rewelacyjnie odświeża cerę- świetnie się wtedy czuję- lubię przecierać nim buzie kilka razy dziennie:)
Dobrze matuje i ja nie zauważyłam u siebie żadnej warstwy po jego nałożeniu. I problemy z przykrymi niespodziankami na twarzy nie były już tak częste jak wcześniej. Duży plus za wydajność:)

Używam tego produktu od:2 m-cy

ładnie pachnie

Do plusów tego toniku zaliczam przyjemny zapach (cytrusowy, odświeżający) i efekt oczyszczenia.
Mam po nim dość ściągniętą skórę, ale szybko stosuję krem , więc nie cierpię zbyt długo :)
Ogólnie średni produkt, można wypróbować, choć nie ma się co spodziewać rewelacji.
Zawyżona trója.

Używam tego produktu od: jesień 2009
Ilość zużytych opakowań: ponad połowa

db

Odświeża cerę, nie wysusza, jednak też nie nawilża. Nie wpływa również na łojotok, ani pojawiające się pryszcze.
Jednak faktycznie rozjaśnia niewielkie przebarwienia i za to ma u mnie wielkiego plusa, gdyż na tym mi zależało. Miałam kupić tonik z Ziaji z ogórkiem, ale nie było go i pani poleciła mi ten.
Ten jest po prostu dobry, ale mógłby być hmm lepszy. Wiem, ze firmę Bielenda stać na to ;)

Ilość zużytych opakowań:

niestety nie dla mnie :(

Skusiło mnie odświeżenie skóry, owocowy zapach, niska cena.
Niestety - pomimo tych zalet - tonik (o zgrozo!!) spowodował straszne zapychanie się cery i znaczne pogorszenie widoczności wągrów. Miałam na twarzy mnóstwo ciemnych, zanieczyszczonych porów!! Po odstawieniu toniku wszystko wróciło do normy...

Używam tego produktu od: używałam do w okresie ok. grudzień 08 - styczeń 09
Ilość zużytych opakowań: 1/3 butelki

Hmmm..

NIe tego sie spodziewałam. Kupiłam go w rossmanie za jakieś 6 zł. Skusiło mnie to że podobno matuje i nadaje sie do cery tłustej i mieszanej. Moim zdaniem nie matuje. Po zastosowaniu odrazu nie wsiąka w skóre. U mnie zaczęły wyskakiwać mi po nim wypryski i pojawiły sie przebarwienia. Plus za zapach i dobrze rozjaśnia. Nie kupie więcej go. Użyje go do końca już bo nie lubie wyrzucac kosmetyków i Wypróbuje cos innego.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

polecam!

Najlepszy tonik bezalkoholowy do twarzy mieszanej i tłustej, jakiego kiedykolwiek używałam!
Nie podrażnia, nie wysusza, delikatnie matuje i oczyszcza. Dodatkowy plus za ładny zapach i mnóstwo wyciągów roślinnych w składzie, a przy tym śmieszną cenę (rossmann - ok.6 zł bez promocji). Zachęcam do spróbowania!

bardzo dobry

jak dla mnie same plusy, nie mam się do czego przyczepić. używałam latem, kiedy moja cera jest bardzo kapryśna i doskonale się wtedy sprawdzał
- nawilża
- łagodzi, uspokaja skórę, zmniejsza się ilość podrażnień
- matuje
- tani

oprócz tego robi to, co każdy tonik: oczyszcza i tonuje.
zapach rzecz gustu, mi nie przeszkadzał.
minusów nie stwierdziłam.

Używam tego produktu od: latem

mocne 4 :)

swego czasu zużyłam dwa opakowania tego toniku i byłam bardzo zadowolona
przede wszystkim bardzo fajnie odświeżał buzie, skóra wyglądała na wypoczętą
super matowił !!
bardzo dobry tonik za małe pieniądze

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu