Średnia ocena: 4.64/5

notino.pl
Średnia ocena: 3.99/5

Średnia ocena: 3.49/5

zobacz więcej ofertzwiń

Woda toaletowa` Naomi Campbell` jest pierwszym zapachem noszącym imię modelki, którą zna cały świat. Emanuje wokół siebie nieodpartym seksapilem, niezależnością i wolnością. Pragnienie przeniknąć tam, gdzie zwykle jest to niemożliwe. Świeżość i magia zapachu Naomi Campbell` leży głęboko w mistrzowsko dobranej mieszance zapachów kwiatu pomarańczy, magnolii, bergamotki, brzoskwini, mandarynki, kokosu, anyżu gwiaździstego. Sercem mieszanki są nuty zapachowe tuberozy, heliotropu, róży, jaśminu i konwalii, zaś podstawą, aromaty ambry, wanilii, piżma, drzewa sandałowego, cedru, opoponax`u, fasoli Tonka, banzoiny i karmelu.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: kwiat pomarańczy, brzoskwinia, kokos, bergamotka, magnolia, kokos, anyż
nuta serca: róża, tuberoza, jaśmin, heliotrop, konwalia
nuta bazy: wanilia, karmel, opoponaks, tonka, benzoina, cedr, ambra, piżmo

drzewne, orientalne, owocowe
Rekomendacja
na wieczór, na dzień
wody toaletowe

67% jesień/zima 33% wiosna/lato

Kupiony w: Perfumeria Sephora

Ciekawy zapach

Perfumy są ciepłe, otulające, słodkie, waniliowe i przyprawowe, nie jest to jednak współczesny słodziak (cukier, lukier) - zapach jest złożony, dobrze zbalansowany, pięknie się rozwija. Flakonik jest bardzo zgrabny i poręczny. Trwałość bardzo dobra, projekcja również. Przyjemnie się go nosi.

Niepowtarzalny zapach

Zapach jest ze mną od prawie 20 lat. Niezmiennie do niego wracam. Jest oryginalny, wystarczy sekunda i od razu wiadomo, co to za perfumy. Zapach jest raczej ciężki, aksamitny, idealny na jesień. Bądź na wieczór przez cały rok :) Zgrabny, elegancki flakon jest jak kropka nad i. Wbrew innym recenzjom, w moim odczuciu zapach jest trwały, może to z uwagi na niepowtarzalne nuty zapachowe (opis nut zapachowych: nuty głowy - mandarynka, gruszka nashi, aksamitna brzoskwinia; nuty serca - kwiaty róż i pomarańczy, frezja; nuty głębi - bób tonka, wanilia, piżmo), sprawiające wrażenie i orientalnych, i kwiatowych.

Zniewalający zapach

Szklana, smukła i piękna buteleczka przyciąga wzrok i kusi wyglądem. Inspirujący, zmysłowy i tajemniczy taki jest zapach tej wody toaletowej.
Łączy w sobie subtelną słodkość oraz intensywne nuty poruszające zmysły.
Luksusowy i trwały zapach wprawia w miły nastrój i pobudza zmysły niezwykle uwodzicielską nutą.
Świetnym dopełnieniem jest balsam do ciała, który jest lekki i współgra z wodą toaletową, podbijając zapach na całym ciele.

treściwy gourmand

Naomi Campbell Naomi Campbell EDT to pierwszy zapach top modelki Naomi Campbell zwanej czarną panterą. Na rynku pojawił się w 1999 roku. Jest to o tyle ważne, że był to jeszcze czas, kiedy zapachy z mass - marketowej celebryckiej półki, nawet EDT, biły na głowę obecne ‚,produkty marketingowe’’, gdzie więcej jest marketingowej nadbudowy niż radości z zapachu (moje ostatnie recenzje m.in. Coach Dreams EDP czy o zgrozo Givenchy Live Irresistible Rosy Crush EDP).

NC EDT to zapach na późną jesień, zimę, kiedy zaczyna się sezon na herbaty zimowe z pięknie ozdobnymi anyżkowymi gwiazdkami. Herbaty te zastąpiły ulubiony napój czasów podstawówki, czyli czekoladopodobny Nesquik w żółtym opakowaniu z wesołym zającem. Do tego kalorycznego menu można jeszcze dorzucić kokosanki polane syropem waniliowym ew. karmelowym.

Jak dla mnie fajny gourmand. Słodycz jest pięknie przełamana cedrem, co nadaje tej kompozycji szlachetności. Nie wiem dlaczego, ale NC strasznie kojarzy mi się z okresem przedświątecznym ze śniegiem, sklepowymi witrynami mieniącymi się ferią barw od zielonego, czerwonego poprzez złoto oraz oczywiście choinką ze stosem prezentów.

Występuje w zestawie z balsamem do ciała. Ogólnie bardzo udany produkt, choć nie jest zbyt trwały.

Wykorzystała: kilka próbek

Ciekawy

Zapach otrzymałam podczas zakupów w drogerii w postaci kilku próbek.

Zapach bardzo ciekawy, słodki a zaraz pikantny. Raczej bardziej pasuje na wieczór bądź eleganckie wyjście. Na pewno zapach kusi na pierwszą chwilę wydaje się być bardzo tajemniczy zaś po dłuższym używaniu może być drażniący przynajmniej ja tak mam.

Zapach utrzymuje się do kilku godzin - zdecydowanie mógłby być trwalszy. Opakowaniu to bardzo ładny, delikatny flakon.

Kupiony w: Perfumeria internetowa

Otulające...

Kupiłam wersję podróżną zapachu o pojemności 10 ml w celu jego obczajenia po prostu. Bardzo lubię Cat deluxe at night od Naomi ,więc robiąc zapachowe zakupy w jednej z perfumerii internetowych, postanowiłam również i recenzowaną wodę wrzucić do wirtualnego koszyka.

Osobiście ta mi się bardzo podoba. Otwarcie to cytrusowa mieszanka owoców do której po chwili dochodzą słodkie (ale nie ulepne) ,otulające, ciepłe nuty. Słodycz pachnidła jest idealnie wyważona. Ani jej za dużo ani za mało. Pachnidło przybiera na moje skórze również nieco mydlany charakter. Czuć trochę kokosa ,wanilii ,ale nie powodują one migreny czy mdłości. Perfumy przypominają mi nieco w odbiorze pierwotną wersję Attraction on Avon, tyle ,że tamta jest konkretniejsza,w sensie bardziej charakterna:)
Tutaj jest ciepło,otulająco, "jadalnie",ale również świeżo dzięki wspomnianym na początku cytrusom, które przełamują te słodkości swymi nutami.
Osobiście zapach mi się podoba, choć jego trwałość jak i parametry mogłyby być nieco lepsze.

Wykorzystała: kilka próbek

Dla mnie jest za słodki

Zużyłam kilka próbek tego produktu no i niestety ale on zdecydowanie nie jest dla mnie .
Zapach jest tak słodki aż mnie po nim mdli. Czegoś tu w składzie jest napewno za dużo.
Perfumy zamknięte są w eleganckim flakonie który dodaje im szyku. Sam zapach jest bardzo intensywny ale zarazem trochę drażniący. Ja kocham kwiatowe nuty zapachowe szczególnie tuberoze, jaśmin magnolie ,konwalie ale nie koniecznie w połączeniu z wanilią czy karmelem. Bardzo lubię Naomi ale do swoich perfum mnie raczej nie przekonała.

Naomi Campbell, Naomi Campbell EDT

Próbka zapachu Naomi Campbell, którą kiedyś dostałam w Rossmannie.
Próbka to nasączona, mała chusteczka. Bardzo słodko-kwiatowy zapach.
Głowa to kwiat pomarańczy, mandarynka, brzoskwinią, kokosu, papryka, anyż, magnolia i bergamotka
Serce to róża, jaśmin, nuty typowo kwiatowe.
Podstawa to karmel, piżmo, wanilia.

Zapach dosyć intensywny. Dla mnie idealny na wieczorne wyjście. Na co dzień chyba jednak wolę coś lżejszego

Kupiony w: Perfumeria internetowa

• Flakon: 5

Pomijając mój ogromny sentyment do niej, to szalenie kocham ten zapach!

Aż mi się łezka w oku kręci na myśl o tym zapachu, bo nie dość że mam do niego ogromny sentyment, to ta woda ma po prostu przepiękny zapach.

Poznałam ten zapach jeszcze w liceum, czyli całe wieku temu. I tak wracam do niego co kilka lat by wciąż utwierdzać się w przekonaniu, że ten zapach ma w sobie to coś. A zaczęło się od tego, że tym zapachem pachniała moja starsza koleżanka z klasy wyżej i jak już udało mi się z niej wydusić czym pachnie bo ten zapach działał na mnie wręcz oszałamiająco, wiedziałam, że będą moje. A jak już się dowiedziałam to roztrzaskałam wszystkie swoje świnie skarbonki i uprosiłam by resztę dołożyła mi mama, kupiłam swój egzemplarz. To była moja pierwsza woda toaletowa, na własność więc dlatego, mam do niej ogromny sentyment. A całkiem niedawno scrollując online Hebe, natknęłam się na tę wodę w zestawie z balsamem do ciała i nie wiele myśląc wzięłam, bo nie dość, że cena była śmiesznie niska to nie było lepszej okazji by do nich ponownie powrócić.

Flakonik tych perfum wciąż ten sam, ale jest w nim prostota, klasa - czego chcieć więcej? Zapach to przede wszystkim słodycz, jednak w kwiatowej oprawie. Początek jest nieco ostry i zadziorny, czuć tu przecież na dzień dobry ten niemal piekący anyż, którego ja w innych perfumach, czy wodach nie doświadczyłam jeszcze nigdy. Na wstępie ta woda to ostra żyleta, pachnie bezwzględnie i mocno, nie mniej ładnie i oryginalnie. Ten początek nie jest tandentny, jest właśnie bardzo ciekawy i choć na ogół nie lubię takich cierpkich otwarć w zapachach tak tutaj mi się podoba. Dosłownie za jakiś czas zapach pięknie się otwiera. Przebijają się kwiatowe nuty trochę bergamotki, ale moim zdaniem głównie drzewa sandałowego, które nadaje zapachowi charakter. Potem dzieje się coś co w tym zapachu wręcz uwielbiam i co sprawia, że dla mnie jest wyjątkowy. Na mojej skórze zapach wysładza się dość wolno, ale kiedy wreszcie się doczekam, nie mogę się nim nacieszyć. Jak cudownie brzmi, połączenie lodów waniliowych skąpanych syropem koksowym? Tak właśnie czuję i odbieram ten zapach, jest słodko a im więcej minut i godzin od aplikacji upływa tym wysładza się coraz mocniej, ale nie mam mu tego za złe, lubię słodziaki. Zapach jest prawdziwą eksplozją słodyczy, nie mogę skłamać, że nie. Czuć słodkość owoców, szczególnie brzoskwini, która ładnie równoważy słodko-karmelowy zapach.

U mnie trwałość tego zapachu to maksymalnie 6h, nie jest to mało i jestem zadowolona, a echo tego zapachu potrafię czuć czasem długo dłużej więc jak na wodę toaletową zacny wynik.

Ja się w tym zapachu najlepiej odnajduję wyłącznie zimą. W chłodnej temperaturze czuję intensywniej ten zapach i lepiej mi się go nosi.

Ogólnie zapach jest bardzo zmysłową propozycją. Jest miło otulający, ta kwiatowa baza na której został podany nam ten zapach, podkręcona słodyczą jest naprawdę warta grzechu. Zapach jest bardzo ciepły, otulający, czasem wręcz taki 'puszysty' jak ciepły sweter, który lubimy na sobie mieć gdy nam wieje zimno w tyłek. Po prostu nie dość, że jest odzwierciedleniem prostolinijnej, choć zmysłowej kobiecości to jest przy tym bardzo miłym zapachem, który przypadnie do gustu kobietom w różnym wieku. Ja uwielbiam i nie wyobrażam sobie, żeby cyklicznie nie mieć go w swoich skromnych zbiorach.

Piękny zapach

Można go nosić na sobie nawet w chłodniejsze letnie dni. Dodatek jaśminu sprawia, że jest przestrzenny , kokos sprawia, że jest zmysłowy. Całość jest raczej świeża w odbiorze i tylko lekko słodka. Polecam !

Piękna słodycz!

Wiem, że perfumy te często są odczuwane jako mdłe, zbyt słodkie, zbyt oczywiste i trochę nawet tandetne. Dla mnie właśnie dlatego są przepiękne, takie ciasteczkowe, karmelkowe, migdałowe, waniliowe, kokosowe i mogę tu użyć jeszcze wielu przymiotników określających słodycz, ale tylko wielbiciele tych właśnie nut zrozumieją o co chodzi. Oczywiście od takich zapachów trzeba odpoczywać, bo są bardzo dominujące i nokautują wszystkie inne wokół siebie (choć trwałość mogłaby być lepsza). NC oprócz tego, że są bardzo słodkie, są też bardzo gorące, rozgrzewają nosicielkę i sądzę, że panów będących w jej pobliżu też, bo są bardzo zmysłowe i kobiece. Od mężczyzn właśnie, a nie od kobiet, można usłyszeć nosząc ten zapach wiele komplementów. Zapach kojarzy mi się z kobietą - panterą, ciemną kocicą taką właśnie jaką jest Naomi Campbell. Uważam, że zapach będzie idealny dla kochających słońce, plażę, upał. Będzie pasował zgrabnym, opalonym kobietom o latynoskiej urodzie. Może natomiast zdominować naturalne, delikatne blondynki, ale i tak warto spróbować. Wracałam do niego już kilka razy i będę do niego wracać co jakiś czas.

Zapachowy zawrót głowy

Perfum dostałam w prezencie, już sam flakon bardzo mi się spodobał. Bardzo smukła buteleczka z asymetrycznym zamknięciem. Zapach to wyrazista kompozycja kwiatowa z takimi domieszkami jak anyż, bursztyn i karmel. Zapach jest zmysłowy i kobiecy. Utrzymuje się długo , zawsze cieszy mnie gdy ktoś mówi mi że piękny zapach bo to znaczy że perfum zdał test trwałości. Oczywiście wzmacniam efekt w ciągu dnia i używam go ponownie. Wygodny flakon mieści się w torebce . Cena jest wysoka ale przekonałam się że warto . Oczywiście jak na łowczynie promocji przystało będę szukać go w niższej cenie , bo mam jeszcze pół flakonika.