Dermedic, Acne Expert, Tonik głęboko oczyszczający (stara wersja)

Dermedic, Acne Expert, Tonik głęboko oczyszczający (stara wersja)

Preparat głęboko oczyszcza i skutecznie usuwa zanieczyszczenia z powierzchni skóry. Aktywny kompleks składników normalizuje proces rogowacenia w naskórku, reguluje wydzielanie sebum, przeciwdziała zatykaniu ujść gruczołów łojowych. Wykazuje aktywność przeciwbakteryjną i przeciwzapalną, zapobiega powstawaniu nowych zmian trądzikowych i wspomaga gojenie. Pozostawia niewidoczną barierę antybakteryjną. Regularnie stosowany skutecznie i głęboko oczyszcza skórę, działa odświeżająco i oczyszczająco.

Plusy:
+ delikatny, nie podrażnia nawet wrażliwej cery
+ skuteczny, dobrze zmywa resztki makijazu, nawet po wczesniejszym myciu żelem
+ ładny zapach
+ nawilża, nie wysusza skóry, niekiedy już nawet nie smaruje sie kremem po nim, bo nie czuje takiej potrzeby
+ nie ma alkoholu w składzie

Minusy:
- trochę mogłby być tanszy
- nie wszedzie mozna go dostac, ja kupuje w superpharm
- troszkę sie lepi po uzyciu twarz, ale to chyba normalne dla tonikow

Dobrze nawilża

Używam go od świąt Bożego narodzenia i jestem bardzo zadowolona. Przez 3-4 miesiące stosowałam go z kremem z tej samej serii, ale krem się skończył, więc teraz widzę, jak działa tonik.

Plusy:
~ zapach
~ wydajność
~ nawilżenie

Minusy:
~ cena (ok. 25 zł za tonik to trochę dużo, ale biorę pod uwagę to, że kupiłam go w aptece ;d)

Dobry tonik

Uzywam go od 2 lat, po umyciu twarzy żelem z tej samej firmy.

Jest lepszy od drogeryjnych, uważam że warto w niego zainwestować gdy ktos ma cerę trądzikową.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 4 dostępna pojemność

Genialny;)

Super tonik! Idealny dla cery problematycznej;) Łagodzi podrażnienia, normalizuje cere co moim zdaniem jest koniecznością i w znacznym stopniu poprawia stan cery;) cudeńko, cudeńko, cudeńko:P Jedynym minusem jest to że strasznie ciężko jest go dostać w aptekach dlatego teraz zamawiam go przez internet:) Ale uważam że warto bo ciężko jest znaleźć tonik który jest idealny dla problematycznej cery..:)

Za delikatny!

Patrząc na nazwę: tonik głęboko oczyszczający, spodziewałam się i oczekiwałam czegoś bardziej "mocniejszego"! Podoba mi się opakowanie, ma bardzo przyjemny zapach oraz cera po nim jest miękka i odświeżona i to jest jedyny plus dla którego go używam.
Do głębokiego oczyszczania używam innego toniku (bardziej mi "zbiera" i kosztuje też pół mniej) ten używam przed nałożeniem kremu dla odświeżenia cery - bo i taką wg mnie powinien mieć nazwę. Mojej cery nie matuje (mam tłustą w okolicy T). Dla mnie za delikatny jak za tę cenę.

Używam tego produktu od: 2mies.
Ilość zużytych opakowań: pocz. pierwszego

CUDOWNY TONIK

KUPIE NA PEWNO, JUZ NIEDLUGO!

nie daje 5 ***** bo niezbyt przypadlo mi do gustu opakowanie, ale to nie wazne :)

wazne jest to co z srodku, a jest wspaniualy kosmetyk

pieknie pachnie- choc niektorym moze przeszkadzac

dosyc wydajny

dziala!!!! swietnie matuje, oczyszcza odswieza i nawilza, nooooo chyba ideal!!!!! :)

KOCHAM GO

Używam tego produktu od: UZYWALAM KILKA MIESIECY TEMU

miły, ale zbyt słaby

Takie nie do końca wiadomo co.
Dla mnie, przyzwyczajonej do silnych toników na bazie alkoholu, zdecydowanie za słaby. W dodatku mam wrażenie, że na twarzy zostaje po nim lekka warstwa, a ja po demakijażu muszę mieć uczucie idealnie czystej twarzy.

Jednak ładnie pachnie, nie podrażnia, nie wysusza, delikatnie dezynfekuje i tonizuje. Jak na tonik to sporo zalet, jednak od specjalistycznej lini do cery trudnej oczekiwałabym więcej. Po włączeniu go do pielęgnacji buzia pozostaje bez zmian.

Można spróbować, zwłaszcza, że ma dość przyjazną cenę. Krzywdy nie zrobi, ale trądziku też sam nie wyleczy.

Używam tego produktu od: pół roku, z przerwami

Jak Dla Mnie - Obowiązkowy

PROFIL: ;) Mam cerę delikatną, którą byle co podrażnia, mieszaną, w okolicy nosa/polików te straszne zaskórniki, poliki i skronie zahaczają o skórę normalna ale lekko skłonną do przesuszen. Mam średnie tendencje do niespodzananek, ale, ponieważ jestem strasznie blada, wszystkie skazy/problemy ( a tych sporo) widac bardzo wyraźnie.
O TONIKU: Na ten tonik natknęłam się kiedys przypadkiem i, muszę powiedziec, ze wręcz idealnie się wywiązuje z zadania jakie tonikowi stawiam:
- oczyszczanie z resztek makijażu i innych pozostalości z całego dnia, z którymi żel i mleczko sobie nie poradziły (jak narazie zaden inny zel nie zostawia wacika przybrudzonego po dokladnym umyciu twarzy)
- uczcie odświeżenia, które uwielbiam;
- lekkie ukojenie skóry, takie przedkremowe;
- ograniczenie liczby jakichkolwiek niespodzianek (wiem, bardz ogólny wymóg;)

Minusów nie zauważyłam, zapach lubię bardzo, wydajnośc ok 2 miesiace przy stosowaniu na dzien i na noc, wiec jest dobrze.

Uzywałam do bez przerwy wiec przestałam widzec różnicę, ale niedawno mi się skonczyl i juz po kilku dniach na twarzy zaczęły sie dziac rożne niemiłe rzeczy, wiec poleciałam do sklepu i znów stosuję. Ciężko mi było uwierzyc jak po kilku dniach cera wróciła do normy.
KWC!!

CIEKAWOSTKA: od jakiegos czasu cwicze 3-4/tyg i niedawno zaczelam uzywac tego toniku zaraz po cwiczeniach, do odswieżenia skóry i pozbycia się potu. Absolutnie ubocznym i nieplanowanym efektem po ok miesiącu bylo...zmniejszenie się zaskórników, i to całkiem spore.

Czegóż chciec wiecej :)

Używam tego produktu od: 2lat? nie pamietam
Ilość zużytych opakowań: z 5-6

Jestem na tak...

Tonik jak dla mnie jest najlepszy. Używam go razem z kremem z tej serii, dla mnie nr.1 :) Tonik bardzo dobrze nawilża mi twarz, a ponadto odkąd zaczełam go używać (a to dopiero tydzień) jakoś mniej "niespodzianek" pojawia sie na mojej twarzy. Na dodatek ma śliczny, jabłkowy zapach. Używam tego produktu od: tygodnia

Mały koszmarek :(

Kupiłam pod wpływem wizażu (jak zwykle;)) Byłam w kilku aptekach i sporo czasu się nachodziłam za nim. Zapach niezbyt przyjemny. Da się znieść, ale takiego działania się nie spodziewałam. Na pewno nie oczyszcza, już nie wspomne o tym głębokim oczyszczaniu;) Po jego użyciu cera nie jest ani napięta, ani nie wygląda na oczyszczoną. Miałam wrażenie wprost przeciwne, że cera wygląda gorzej po jego zastosowaniu, taka zmęczona, pory porozszerzane. Sam tonik pozostawia jakaś taką tłustą warstewke na twarzy. Strata pieniędzy.

Używam tego produktu od: paru tygodni
Ilość zużytych opakowań: nie całe jedno

na razie ulubiony :)

Kupiłam zachecona opiniami i nie zaluje :) bardzo lubie ten tonik, ladnie tonizuje, odswierza. nie czesto moge po toniku ganiac z gola skora a po tym moge, bo mnie nie wysusza i nie sciaga skory. zostane przy nim na dlugo.

Używam tego produktu od:1,5 roku
Ilość zużytych opakowań:kilka

nie na moją skórę..

Kupilam go bo byl w promocji a ja potrzebowalam "lepszego" toniku na moją skórę, mialam do wyboru pharmaceris t lub dermicę i wybralam te drugą i zawiodlam się. Myślalam, że będzie oczyszczal moją cerę ale jest zbyt lagodny. Nie usuwa zanieczyszczen, nie zauwazylam takze jakiegos sciagniecia, napięcia skóry. Teraz chce jak go najszybciej wykończyć aby zabrać się do testowania pharmacerisu. Bym go nie polecila osobie z problemami skóry. Stosowalam lepsze preparaty za niższą cenę.

Ilość zużytych opakowań: niecale 1