KWC LogobyWIZAŻ logo
Uroda

Avon Bronze, After Sun Cooling Spray with Vitamin C (Chłodzący spray po opalaniu z witaminą C)

3,1 na 554 opinie

Kupi ponownie: 35% osób
    Pietrucha_91
    28 stycznia 2015 o 14:56
    5 / 5
    Mega wydajny i skuteczny !
    Świetnie chłodzi skórę poparzoną slońcem. ! Dobrze działa jako olejek do opalania Zalety: *świetnie chłodzi *koi spieczoną skórę *nie podrażnia, nie uczula *ładnie delikatnie pachnie *jest mega wydajny, miałam duzy klopot żeby go zużyć, smarowałam nim wszystkich Wady: *opakowanie jest nieszczelne , przekrecając korbkę na OFF... nic nie powinno sie juz wylac... ale troszke wypływa * brudzi ubrania, nie strasznie mocno ale jednak *trochę za wysoka cena, kupiłam go za 50 zł Chyba juz go nie ma w katalogu, a szkoda, bo to najlepszy kosmetyk do opalania i po opalaniu jakiego uzywałam. Używam tego produktu od: 3 lata Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie

agnieszka_2612
    23 maja 2014 o 11:05
    5 / 5
    Był to mój pierwszy produkt z Avonu na skórę spaloną słońcem. Plusy: + wydajny + cena + pomaga Minusy: - trochę niewygodna buteleczka, dlatego przeniosłam się na inny kosmetyk z tej serii z Avonu Używam tego produktu od: już nie używam Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie
    Używa produktu od:nie określono

naamarelle
    3 sierpnia 2013 o 16:38
    5 / 5
    zawsze jest w mojej torebce latem
    Bardzo lubię ten spray, często po opalaniu wychodzi mi uczulenie na brzuchu i tylko po tym środku uczulenie łagodnieje i znika. Konsystencja nieco wodnista ale mnie ona odpowiada, łatwy do użycia. Zawsze mam go pod ręką na wyjazdach. Używam tego produktu od: Kilka lat Ilość zużytych opakowań: każdego roku kupuje nowe
    Używa produktu od:nie określono

Varia89
    3 maja 2013 o 3:49
    4 / 5
    Przynosi ulgę
    Mój ojciec jest bardzo wrażliwy na słońce i często spali sobie plecy, kark i ramiona. Spryskanie tym chłodzącym sprayem naprawdę przynosi mu ulgę, a przy tym skóra nie jest taka sucha. Plusy: - przynosi ulge przy oparzeniach słonecznych - nawilża skórę - ma przyjemny zapach Minusy: - efekt schłodzenia nie działa długo, trzeba co jakiś czas ponownie skórę spryskać. Używam tego produktu od: 2 lata Ilość zużytych opakowań: jedno

Sorpreso
    10 listopada 2011 o 20:05
    1 / 5
    Szkoda pieniędzy
    Kupiłam go chyba ze trzy lata temu i nie potrafię go domęczyć, a jak się mi uda to już nigdy więcej. To ani woda ani olejek, taka lepka ciecz. Nie chłodzi, nie koi, nie utrwala opalenizny. Kolejne dno od Avonu. Jedną gwiazdkę daję za opakowanie. Używam tego produktu od: 3 lata Ilość zużytych opakowań: męczę pierwsze i już nigdy więcej