Lirene Dermoprogram, Nature Matte Foundation (stara wersja)

Lirene Dermoprogram, Nature Matte Foundation (stara wersja)

Fluid Nature Matte 7h to doskonałe rozwiązanie problemów wszystkich kobiet, które poszukują podkładu zapewniającego doskonale matowy wygląd cery przez długi czas.
Podstawa skuteczności:
- innowacyjne rozwiązanie, polegające na zastosowaniu specjalnych mikrogąbeczek, które absorbują sebum i odbijają światło,
- pozbawiona zawartości tłuszczu, lekka formuła zapewnia łatwą i komfortową aplikację fluidu,
- fluid wygładza skórę, doskonale koryguje niedoskonałości oraz nadaje jej naturalny koloryt.
Efekt: idealnie matowa cera do 7 godzin.

mam sentyment

Nie jest to idealny podkład, ale mam do niego sentyment. Był to pierwszy podkład, który zaczęłam używać, by zmatowić skórę i już przy nim zostałam. Wcześniej używałam również podkładu z Lirene, ale kryjącego i niestety twarz mi się po nim błyszczała.

Wypróbowałam serii matującej i jest zadowolona. Co prawda podkład nie jest tak długotrwały, jak obiecuje producent. Wytrzymuje na twarzy ok. 4h. Myślę, że za tak niską cenę warto go wypróbować. Bardzo ładnie matuje twarz. Trochę także ją wysusza, ale w moim przypadku to nie problem, ponieważ mam cerę mieszaną, ze skłonnościami do przetłuszczania się, więc nawet delikatnie wysuszenie działa na plus, gdyż twarz wydaje się być bardziej matowa.

Dobry, wydajny fluid, który jest stałym gościem mojej kosmetyczki. Poki co, nie zamierzam z niego rezygnować!

Ilość zużytych opakowań: kilka

Był bardzo dobry ale wycofano mój odcień

Używałam go 5 lat temu. Niestety wycofano najjaśniejszy odcień 11 jasny naturalny a odcień 12 naturalny już był dla mnie za ciemny.

Plusy :
* niska cena, płaciłam od 11.50 zł do 13.50 zł
* odcień 11 był dla mnie idealny
* konsystencja lekka, łatwy do rozprowadzenia
* efekt matu na ok. 2, 3h ale i tak mi to odpowiadało
* piękny zapach ;) ale to kwestia gustu
* nie rolował się, nie ścierał
* krył mniejsze niespodzianki

Minusy :
* wycofano mój odcień 11 który był jak 2 skóra :(

Używam tego produktu od: używałam go 3 lata
Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

słaby

Może nie powinnam się wypowiadać, bo mam suchą skóre a ten produkt nie jest do niej przeznaczony. Jedyne co chce powiedziec, to to, ze on nie matuje tylko wysusza i to straaasznie. Tyle ;>

Używam tego produktu od: Używałam go kiedyś, dawno temu
Ilość zużytych opakowań: jedno, niecale

Ulubiony od lat

Podebrałam kiedyś mamie ten podkład jak jeszcze byłam gówniarą i od tamtego czasu zawsze mam go w kosmetyczce. Używam w połączeniu/na zmianę z innymi, ale ten musi być zawsze!

Zalety:

+ tani! a lepszy od niejednego dwa/trzy razy droższego
+ super konsystencja, świetnie się rozprowadza, nie tworzy złogów, można się nim umalować w 30s
+ fajne kolorki, mnie naturalny idealnie komponuje się z kolorem cery
+ dobrze matowi
+ ma ładny zapach
+ wydajny, opakowanie starcza mi na kilka miesięcy (ale ja nie nakładam "tapety";) )

Wady:

- efekt zmatowienia nie jest długotrwały, znika po kilku godzinach
- nie jest dobrze kryjący, ale to w końcu podkład matujący a nie kryjący;)

Odejmuję pół gwiazdki za zbyt krótkie zmatowienie, jednak inne zalety i przyjemność użytkowania sprawiają, że nie zrezygnuję z niego, no i jeszcze ta cena!;)

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Nie matuje

Jest koszmarnie tłusty. Nie nadaje się by matować, to jakaś poomyłka, cera błyszczy się po nim dwa razy bardziej niż bez niego. Koszmar. Wysusza skórę, robią się po nim widoczne odchodzące skórki. Poza tym nie da się go równomiernie nanieść na skórę, widać zawsze smugi i ślady make upu. To porażka, tym bardziej że nie może mi się skończyćbo jest dość wydajny...

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilka zużyłam

Tani a dobry!

Uwielbiam ten fluid. Może nie jest najlepszy ale jest bardzo dobry :) Denerwuje mnie to, że brudzi ale poza tym nie mam żadnych zastrzeżeń- długo utrzymuje się na skórze, nie spływa pod wpływem ciepła i w dodatku ma ładne odcienie :) Jedno opakowanie starcza mi na 2- 3 miesiące przy codziennym używaniu.

Ilość zużytych opakowań: około 30

Bardzo dobry:)

Moj ulubiony!I choć czasem zdarza mi się go zdradzić to zawsze do niego wracam:)
Posiadam kolor \'\'karmel\'\'I nie jest on zbyt ciemny.Ładnie stapia się ze skora wiec można ten kolor używać bez obaw.
Hmmy..
Plusy:)
+pięknie matuje
+kryje(dla osób z nie wielkimi problemami na pewno się sprawdzi)
+ładne kolory
+gładka twarz po nałożeniu
+niska cena
+dobrze się rozprowadza
+bez efektu maski
+wydajny

Jest naprawdę świetny!Aczkolwiek...

minusy
-brudzi
-może wysuszać

Używam tego produktu od: nie cały rok
Ilość zużytych opakowań: trzy bądź cztery

Może być

Używałam tego produktu przez dlugi czas ze względu na dobrą cenę i całkiem niezłą jakość.
Plusy:
-cena
-dość dobre krycie
- ładne kolory
- przyjemny zapach
Minusy:
- mała wydajność
- krótka trwałość, po niedługim czasie cera znowu zaczyna się świecić
- podkreśla suche skórki
- niedbale nałożony zostawia bardzow widoczne smugi- nie dla osób spieszących się

Używam tego produktu od: używałam jakieś 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: ok 5

b. dobry ;)

plusy:
+ matuje, nawet na długo
+ fajny efekt na twarzy
+ ładny zapach
+ kryje
+ wszystko co zapewnia producent na mnie się sprawdziło.
+ jest najlepszym podkładem/fluidem jaki miałam
minusy:
- jak dla mnie troszkę mało wydajny..

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 x 30 ml

Zdecydowanie fajny podkład

PLUSY:
-ładny zapach
znakomicie stapia się z moją cerą
niska cena za dobrą jakość
producent nie kłamie
dobry dla cery mieszanej
MINUSY
nie znalazłam:)

Podkład jest bardzo dobry i śmiało może konkurować z tymi z wyższej półki. Nie dałam maksa bo wg mnie podkład idealny nie istnieje:P

Ilość zużytych opakowań: 4 może 5

jest ok

Wcześniej używałam go codziennie, bo jest niesamowicie lekki i świetnie pachnie. Później zauważyłam, że niedbale rozprowadzony zostawia smugi, więc teraz nakładam go tylko wtedy, kiedy chcę wyglądać dobrze bez używania zbyt wielu kosmetyków. Jest całkiem niezły - wyrównuje koloryt, nie zapycha porów.
Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: trzy

Świetny podkład dla mnie

Jest w tym momencie mój ulubiony podkład. Ma gęstą konsystencje przez co naprawdę dobrze kryje, przy tym matuje skórę. Wyrównuje koloryt i ma rewelaycjnie niską cenę. Polecam go jak najbardziej, mój nr 1 jeśli chodzi o podklady ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe