L'Oreal Paris, Cashmere Blush & Eyes Liquid Powder, Soft Touch (kremowo-pudrowy róż i cień w jednym)

Pierwszy puder w tubce, który łączy właściwości różu do policzków oraz cienia do powiek o pudrowym wykończeniu.

Dostępny w kilku odcieniach.

bez sensu

tym kosmetykime nie mozna sie umalowac on moze jedynie stac lub byc w naszej kosmetyczce na podklad nie zaaplikujemy bo zmywa go! na sama buzie sciera sie pomine fakt ze kolor jest jakby polowy nie bylo czyli jakby calodniowy makijaz mamuy z samnego rana dobrze ze nie zaplacilam za niego bylam za granica i dodawany byl jako gratos teraz juz wiem czemu,, niech wycofaja ta beznadzieje z rynku.

wielkie nic

Dawno, dawno temu kupiłam na allegro kolor Koral i po nałożeniu nic nie widać, ani jako róż ani jako cień.
Próbowałam nakładać mało, dużo, na mokro, na sucho, palcem, pędzelkiem i nic. Próbowałam nawet na usta ale nie widać żadnego koloru.
Nie wiem czy to wina koloru czy ogólnie to bubel.
Raczej nie polecam, bo po co mi coś co nic nie robi

Używam tego produktu od: użyłam kilkanaście raz i efektów nie widać, więc po co dalej używać?
Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Ładny efekt i tyle.

Róż daje ładny odcien i współgra z moim odcieniem skóry i włosów :)

ZALETY :
- subtelny deliktany efekt.
- naturalny odcień.
- trwały.
-nie uczula (żadnych krostek po nim nie mam).

WADY:
- Strasznie nie wydajny , trzeba wycisnąć duzą ilosc by byl jakis widoczny efekt.
- Aplikacja różu jest niehigieniczna. Używam tego produktu od: rok , sporadycznie.Ilość zużytych
-konsystencja rózu jest okropna , gesta trzeba mocno naciskac.;/

opakowań: 1 całe duże

ciś z nim jest nie tak

Kupiłam ten róż w kolorze Topaz ale nie jestem zadowolona, nie mam zbyt ciemnej karnacji,a nałożony na policzki nie zmienia ich koloru, gdy nakładam go więcej zamiast subtelnego rumienca otrzymuje smugi, móze zle dobrałam odcień ,sama nie wiem. Konsystencja też jakaś taka niefajna, jest twardy i ciężko sie z nim pracuje.

Używam tego produktu od: miesiaca

Lubie…

Lubię L\'Oreal - Cashmere Blush & Eyes bo lubię róże o kremowej konsystencji, ta niewątpliwie jest kremowa, fajnie stapia się z podkładem, fajnie się rozciera (można sobie cieniować rumieniec według upodobań) jest trwały, trzyma się na twarzy cały dzień, wygląda bardzo naturalnie (używam kolorów Silky Pink i Soft Rose), drobinki są – ale prawie niewidoczne i jest ich moim zdaniem malutko więc mi osobiście w niczym nie przeszkadzają. Minusem jest niewątpliwie to, że nie starcza na zbyt długo ale za cenę 10 zł można chyba sobie pozwolić na zakup kilku opakowań. Nie używałam go nigdy jako cień, dlatego nie wypowiadam się na temat jego trwałości na powiece itd. Ogólnie jest to bardzo fajny kosmetyk, chociaż nadal szukam swojego ideału.

Używam tego produktu od: ponad rok, może i nawet dwa ;-)
Ilość zużytych opakowań: nie liczyłam :-)

jednak nie

wszystko byłoby ok, gdyby nie tragiczna wydajność.
po prostu producent wciska produkt nie do końca udany w mikroskopijnym opakowaniu za makro kasę;/ cena nieadekwatna do jakości. Owszem róż się trzyma, ale te tandetne brokaciki dobijają, chociaż kolor jest ładny.
Nie opłaca się totalnie

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

słaby

Fajna koncepcja różu w kremie, spory wybór kolorów, poręczne opakowanie - tyle plusów. Niestety nie da się go nałożyc na umalowaną buzię, gdyż sie wałkuje. Przeznaczony chyba tylko dla tych dziewczyn, które mają idealną cerę i chcą jedynie podkreslic oczy lub policzki. Dla mnie ten zakup to strata pieniedzy.

Bez rewelacji

Używam odcienia 06 Topaz.

Próbowalłam aplikować go na powieki, ale efekt nie bardzo mi sie podobał - kolor był zbyt ciemny.
Używam tego produktu jako różu do policzków. Niestety też nie spełnia on w tej kwestii moich oczekiwań. Zwykle dosyć mocno podkreślam kości policzkowe i lubię widoczny efekt, natomiast on daje efekt bardzo delikatny.
Być może źle dobrałam odcień...

Używam tego produktu od: 2 m-cy

ok :)

Mama kolor lekko fioletowy czyli "mauvealush". Bardzo fajny naturalny kolor. Właściwie jest to mój pierwszy róż i bałam się, że będę mieć problemy z aplikacją tego kosmetyku - zupełnie niepotrzebnie. Wyciskam go najpierw na palec wskazujący, potem rozcieram drugim palcem wskazującym a następnie wklepuje w kości policzkowe (wklepuje tak jak krem pod oczy). Aha i to wszystko na puder a nie pod:) tak nałożony kosmetyk wygląda bardzo naturalnie i lekko. Stapia się ze skórą, nie tworzy plam. Nie jest to raczej produkt do modelowania. Sprawdza się w makijażu "naturalnym" dodatkowo można maznąć min powieki:). Minusem jest niewielka ilość produktu. Cena? kupiłam w promocji za 9pln Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:0,5

niekoniecznie

Używałam go tylko jako różu do policzków.
Trudno było go równomiernie rozetrzeć, czesto zostawały smugi. Przy dobrym roztarciu efekt był przyjemny - bardzo delikatny, naturalny, dawał lekki połysk. Niestety dosyć szybko róż po prostu znikał z twarzy - po 3h nie było po nim śladu.
Miła, pudrowa konsystencja. Starczył mi długo ale nie używałam go zbyt intensywnie. Funkcjonalne opakowanie ale aplikacja dla mnie niekomfortowa.

ładny efekt, kiepska cena

Jeśli chodzi o kolor i efekt - jest to róż idealny. Łatwo i równomiernie się nakłada, tworząc delikatny rumieniec i podkreślając kości policzkowe. Efet rozświetlenia jest dokładnie taki, jak lubię - wyrażny, ale nie nadmiernie "brokatowy".
Kolory (ja miałam "ametyst" chyba) są naturalne i delikatne.

Niestety sporym minusem jest tu bardzo mała wydajność przy dość wysokiej (jak na kosmetyk popularny) cenie. Róż bardzo szybko się kończy.

Myślę jednak, że jeszcze do niego wrócę, bo jeśli chodzi o satysfakcjonujący efekt i wygodę aplikacji to jeden z najlepszych rózy, jake miałam.

Używam tego produktu od: nie pamiętam

Efekt prawie niewidoczny

Ten kosmetyk nie bylby najgorszy gdyby nie jedna podstawowa zaleta- po rozprowadzeniu go na twarzy w ogole go nie widac. Troche nablyszcza skore, ale w koncu nie po to kupuje sie roz. Na powiekach byl nieco bardziej widoczny, ale i tak trzeba sie bylo dobrze przyjrzec zeby cos zauwazyc. Uzywanie go to po prostu strata czasu i pieniedzy

Używam tego produktu od: miesiaca