Olay, Active Hydrating, Hydrogel (Hydrożel aktywnie nawilżający na dzień) (stara wersja)

Produkt z serii Active Hydrating. Hydro-żel dzięki unikalnej formule zapewnia skórze optymalny poziom nawilżenia, jednocześnie nie przetłuszczając jej. Żel jest lekki, beztłuszczowy, nie zawiera barwników i środków zapachowych. Wchłania się natychmiast, może być stosowany pod makijaż. Przeznaczony do cery mieszanej i tłustej.

Mieszane uczucia

Mam mieszane uczucia co do stosowania hydrożelu Olay:

- bezzapachowy - teoretycznie tak, ale zamiast lekkiej nuty zapachowej kremów wyczuwam jakiś chemiczny smród
- konsystencja - na plus, żel łatwo się rozprowadza, jest wydajny
- nawilżenie - niewielkie, wydaje mi się, że wielkie wrażenie przynosi na początku charakterystyczny dla żeli chłód
- reakcja twarzy - po dłuższym stosowaniu twarz nadal jest szara i słabo nawilżona, za każdym razem gdy go nakładam blizny potrądzikowe się zaogniają i twarz wygląda nieciekawie
- gdy nałoży się za dużą warstwę - żel klei się
- wydajny

Nie mogę powiedzieć, że stosowanie tego żelu sprawia mi jakąkolwiek przyjemność, chemiczny niby nie zapach, brak uczucia, że coś z twarzą się dzieje, ot taki zwykły żel

nareszcie MÓJ "kremik"! :D

Polecam kremik ( a właściwie to żelik) dla osób, które mają problematyczną cerę mieszaną lub tłustą ze skłonnością do zapychania. Ja takową posiadam, przez co zaawsze miałam problem bo każdy krem mnie zapychał :( a ten jest boski! buźka po nim uspokojona, gładka, nawilżona (koniec z suchymi skórkami!) i taka ładna :)
no i w dodatku jest baaaaaardzo wydajny! naprawdę warto!!

Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam :)

Świetny

Aktualnie jest to mój najlepszy krem nawilżający. Zapach ma prawie niewyczuwalny. Ma bardzo dobrą konsystencję, nie jest zbyt gęsty, ciągnący się. Szybko się wchłania i pozostawia skórę gładką i delikatną. Miejscami moja skóra jest bardzo sucha i nie wystarczy zwykłe posmarowanie kremem, bo czasem zostaje uczucie ściągnięcia skóry. Ale jeśli posmaruję trochę grubiej spisuje się on znakomicie.

Używam tego produktu od: 0,5 roku

Strasznie wodnisty

Kupilam kiedys ten krem z mysla o pielegnacji skory latem. I tak, jak inne kremy Olaya uwielbiam, ten zel wystawil moja cierpliwosc na ciezka probe. Skora nim posmarowana reagowala dziwnie, czulam, jakby woda wychodzila porami.. Bardzo nieprzyjemne (wg mnie) uczucie. Konsystencja wodnista, nie odnotowalam nawilzania ani troche. Nie zdolalalam zuzyc opakowania do konca, mimo ze nie lubie wyrzucac kosmetykow.

Używam tego produktu od: 3 msc

bardzo dobry

Jest leciutki, matuję i nawilża buźkę - czyli spełnia oczekiwania w 100%. jest bardzo wydajny, nie czuć zapachu. Bardzo miło się go nakłada na twarz.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

Nic specjalnego

Kupiłam go na lato, ponieważ mam mieszaną cerę i w upały kremy nie zdają u mnie egzaminu.
Ten żel oprócz tego,że bardzo dobrze matowił skórę to niczego więcej mi nie dał.Dodatkowo potwierdzam opinię,że ciężko nałożyć na niego fluid-roluje się.
Żadnego też super nawilżenia nie czułam, tylko zwykłe matowienie.

Używam tego produktu od:używałam około 4 miesięcy

Gdyby był jakiś inny....

to bym ten żel rzuciła. Trochę nawilża. Cenę ma przystępną. I to by było na tyle. Niestety, po żelu z odrobiną choćby tłuszczu dosteję parchów, więc jestem skazana na Olay. Spektakularnych efektów brak. Skóra nadal "niedopita" :( Jak znajdę inny hydrożel to na pewno się na niego przesiądę (o ile nie bedzie jeszcze słabszy)

ogólnie może być

Dość wydajny, szybko się wchłania, nie ma barwników ani zbędnych substancji zapachowych, trochę nawilża, nie pozostawia tłustej cery ale i nie matuje;

Używam tego produktu od:2miesięcy

Moj KWC :))

Super, rewelacja :) zyuzywam wlasnie drugi sloiczek, jest doskonaly, uzywam go w lecie non stop , a w zimie na noc, fajna przezroczysta konsystencja o lekkim prawie nieyczuwalnym zapachu, dobrze sie rozprowadza i wchlania, widocznie wygladza skore twarzy i od razu czuc ze staje sie miekkas, wietny jako baza pod poklad :) moge o nim mowic w samuch superlatywac :) goraco polecam :))

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: pod koniec drugiego sloiczka

Roluje się z podkładem!

Zawiódł mnie ten krem. Najistotniejsze co mam mu do zarzucenia to to że paskudnie roluje się z podkładami. Wydaje mi się, że wchodzi w jakąś reakcję z nimi, czego efektem jest "wysyp" mikrokuleczek na skórze :( Ogólnie beznadziejnie rozprowadza się po nim jakikolwiek podkład. Nie wiem więc dlaczego producent pisze, iż jest świetny pod makijaż... ?
Na plus oceniam to, że matowi skórę, nie świeci się ona jak przy innych kremach, nie zapycha porów. Fajnie się nim smaruje, bo jest konsystencji delikatnej galaretki.
Tylko makijaż jest niemal awykonalny :(
Szkoda, bo mógł być naprawdę fajnym produktem!

Używam tego produktu od: kilku tygodni

KWC!

Kupiłam ten kremik (a właściwie żel) mając już dość świecącego czoła a zarazem złuszczonej skóry na nosie... I pomógł...
Każda dziewczyna mająca problem z cerą tłustą lub mieszaną śmiało może go wypróbować.
Polecam!

to teraz mój ulubiony kosmetyk

Kosmetyczka poradziła mi, żebym nie używała kosmetyków do wszystkich rodzajów cery, tylko specjalnych do cery mieszanej.

Kupiłam Hydro-żel Olay, dlatego, że mogłam do niego dobrać pasujący krem na noc, tonik, mleczko i żel do mycia twarzy - wszystko z jednej serii do cery mieszanej. Efekt już po dwóch dniach byl super. Moja skóra wygląda na wypoczętą, jest gładka i miękka.Pod koniec dnia moja buzia nadal dobrze wygląda. Hydro-żel szybko się wchłania, więc nie muszę długo czekać przed nałożeniem podkładu. Jjest bezzapachowy, więc nie muszę się martwić, że zmiesza się z zapachem podkładu. Naprawdę jestem zadowolona.

Po zużyciu dwóch opakowań postanowiłam wypróbować też kosmetyków do cery mieszanej innych firm. Jeden pozostawiał na mojej skórze taką pudrową powłokę i miałam wrażenie, że moja twarz była blada, po drugim moja skóra w połowie dnia zaczynała się świecić. Tak więc wróciłam do Olay i znów jestem zadowolona. Właśnie zużyłam połowę trzeciego opakowania.

Używam tego produktu od: czerwca 2007
Ilość zużytych opakowań: 2,5