AA, Young, Punktowy koncentrat antybakteryjny

AA, Young, Punktowy koncentrat antybakteryjny

Kategoria
Marka

Nie mam cery trądzikowej, ale tak jak (chyba?) każdemu, zdarzają mi się "(nie)twarzowe niespodzianki"; ten koncentrat sobie z nimi całkiem dobrze radzi.

Oszustwo

Jak dla mnie to oszustwo-pamiętam jak uwierzyłam w cuda producenta i co?
I nic nie znikło- może lekko złagodziło zaczerwienienia.
Smarowałam się tym namiętnie i żadnych innych cudów nie zaobserowałam.

Tylko tyle? Szkoda pieniędzy!!!

Używam tego produktu od: kilka lat temu

średniak

Jako posiadaczka cery mieszanej, dość problematycznej, na której czasami cos wyskoczy kupiłam z mysla o pojedynczych krostkach. Preparat ma postac kremu, który dośc dobrze się wchłania, nie pachnie i nie wysusza. Z mniejszymi wypryskami radzi sobie całkiem, całkiem. Nie jest to co prawda ekspresowe działanie, raczej musi potrwac kilka dni, niespodzianka powoli znika. Na większe, podskórne już nie działa :( tzn nie robi z nimi nic. Nie zaleznie od czasu, częstotliwości nakładania, ilości te okropne podskórne prysze nadal siedza i maja się dobrze. Wniosek nasuwa się jeden - jest za słaby. Raczej dla cery mało problematycznej, na której od czasu do czasu pojawi się jakas mała krostka.

skuteczny

Nie mam co narzekać na nadmiar krostek, wyprysków, syfków czy jak ich tam zwał, ale od czasu do czasu zawsze coś wyskoczy. I tu ten koncentrat dawał sobie radę: przyspieszał gojenie tego paskudztwa tak, że za 2-3dni mogłam o sprawie zapomnieć. Co prawda producent zaleca używać go tylko na noc, ale ja się do tego nie stosowałam i w ciągu dnia też smarowałam nim krostki. Kremik (bo to raczej kremik) w miarę szybko się wchłania (ale tylko pod warunkiem, że nie weżmiemy go za dużo, bo w przeciwnym wypadku trzeba się napracować, żeby biała powłoczka się wchłonęła)i jest bardzo wydajny (aż wstyd się przyznać, ale zanim zużyłam całą tubkę zdążył sie przeterminować). Do tego ma wygodną tubkę z "dzióbkiem". Szkoda tylko, że do najtańszych nie należy.Ilość zużytych opakowań: na razie jedno; teraz czas na zmianę, ale może jeszcze do niego wrócę

Z dala od tego produktu

Oni do tej tubki wsadzili chyba zwykły krem, bo działania raczej nie można zauważyć nawet po miesięcu, jak dla mnie to jedno wielkie oszustwo i niepotrzebnie wyrzucanie pieniędzy w błoto.

Bubel

Na mnie w ogóle nie działał. Zmarnowane pieniądze. Efekt taki sam jak bez niego. :/ Może pomaga tym, u których wypyski pojawiają się rzadko i maleńkie. Do cery trądzikowej się nie nadaje.Ilość zużytych opakowań: 1

Ani ziębi, ani grzeje

Krótko i do rzeczy - nie zauważyłam żadnych efektów. Imo szkoda pieniędzy, tym bardziej że nie jest specjalnie tani jak na tą małą tubeczkę i niewielką wydajność.

Nie zauważyłam efektów

Nie zauważyłam, żeby przyspieszał znikanie krostek. Wadą jest też to, że można go używać tylko na noc.

Nie działa

W ogóle nie radzi sobie z wypryskami - lepiej działa maść cynkowa. Kupując maleńką tubeczkę za prawie 20 zł spodziewałam się choć odrobiny skuteczności - niestety koncentrat okazał się niewypałem. Miałam nawet wrażenie, że spowalnia ustępowanie krostek.

Oceniam na 2.00

JA mam cerę skłonną do trądziku i próbowałam już wielu rzeczy ale ten żel akurat nalezy do jednych z gorszych, po pierwsze w ogóle mi nie pomógł po drugie cała ta seria a szczególnie krem nie wpłynęły korzystnie na stan mojej cery, tylko ją tragicznie wysuszyły w wyniku czego pogorszyło mi się tylko.

Oceniam na 4.00

Tak, jak napisałam powyżej, dodam, że jest dość wydajny i naprawdę skuteczny.