Dermaglin, Maseczka do cery trądzikowej z zieloną glinką kambryjską, aloesem i owsem

Maseczka o wysokich właściwościach regulujących wydzielanie łoju oraz normalizujących proces złuszczenia skóry - przeznaczona do cery tłustej i mieszanej, skłonnej do wyprysków. Formuła na bazie zielonej glinki kambryjskiej, z zawartością aloesu i owsa, wchłania zanieczyszczenia i toksyny dostarczając w zamian cennych minerałów dla zdrowia skóry. Bioaktywny kompleks glinkowo - aloesowy oczyszcza, odżywia i regeneruje. Zmniejsza łojotok i zwęża pory. Złuszcza stary naskórek. Wpływa na zmniejszenie wykwitów krostkowych, trądzikowych, hamuje powstawanie nowych zmian. Łagodzi i koi podrażnienia. Jest doskonałym uzupełnieniem leczenia skóry trądzikowej. Wysusza opryszczkę.

W 2017 roku skład uległ zmianie. Obecny skład to: Kaolin Clay, Aqua, Propylene Glycol, Aloe Barbanensis Extract, Avena Sativa Bran Extract, Dehydroacetic Acid.
Poprzedni skład: Kaolin, Aqua, Aloe Barbadensis, Avena Sativa, Propylene Glycol, Diazolidinyl Urea, Methylparaben.

tłusta, mieszana, trądzikowa
regenerujące, oczyszczające, antybakteryjne
klasyczne
w saszetce
lekkie

Fajna maseczka z glinki
Maseczka ma przyjemny zapach i łatwo się ją rozprowadza. Jest problem z jej zmyciem ale to każdą maseczkę z glinki trudno się zmywa. Po zmyciu skóra jest wygładzona, nawilżona a niedoskonałości zredukowane. Przy systematycznym stosowaniu widać świetne efekty :)
ZALETY:
- działanie
- aplikacja
- skład

WADY:
- zmywanie

Poprawia teksturę cery

Bardzo się cieszę, że znalazłam zieloną glinkę. Jest tak samo dobra (jeśli nie lepsza) niż wszystkie inne drogie zielone glinki na rynku, ale jest o wiele tańsza. Odkąd jej używam, widzę ogromną poprawę w mojej cerze. Jej największym plusem jest to, że nie wysusza skóry, tak jak niektóre produkty tego typu. To po prostu fantastyczny produkt!

Ważne: nie trzymam jej nigdy za długo na skórze. Jeśli całkowicie zaschnie to ciężko ją domyć. Najlepiej zostawić na max.5 minut i spłukać letnią wodą

Ukojenie i oczyszczenie!

Świetna maseczka do cery, której brakuje blasku. Świetnie koi podrażnienia i przyspiesza gojenie się niedoskonałości. Jedno opakowanie wystarcza na jedno użycie.

Jedna z lepszych maseczek

Jedna z nielicznych maseczek, których działanie zauważam na swojej tłustej i trądzikowej cerze. Wszystko zgodnie z opisem producenta. Oczyszcza i przygasza krosty. Polecam wszystkim szukającym szybkiego wyciszenia trądziku. Jedynym minusem jest dostępność. Maseczka często nie jest dostępna przez dłuższy czas.

Maska do cery trądzikowej

Maska do cery trądzikowej ma świetne działanie oczyszczające. Pomaga skórze wywalić wszystko co w niej zalega. Dodatkowo obkurcza pory. Bardzo mi pomaga podczas sezonu jesienno / zimowego na drobne wypryski.

polecam

Używałam kilku maseczek dermaglinu i wszystkie mogę polecić. Robi to co opisuje producent . Cera jest niesamowicie gładka, pory zamknięte, po prostu działa.

Z dobrą glinką

Kupiłam kilka saszetek na targach. O opakowaniu trudno tutaj pisać, ale duży plus: saszetka dobrze sie otwiera nie trzeba się z nią szarpać i jest wykonane z delikatnie szorstkiej foli co ułatwia otworzenie nawet mokrymi dłońmi. Skład bardzo fajny, w ogóle producent ma dużo wariantów. Użyłam trzykrotnie i widzę różnicę. Mam wrażenie ze każda glinka wysusza skórę ale jest to rekompensowanie dobroczynnym działaniem samej glinki i dodatkowych składników. Polecam. Acha i jest też cała seria dla mężczyzn.

Super glinka !

Uwielbiam efekt po zastosowaniu maseczki. Bardzo dobry skład sprawia że twarz jest świeża i nawilżona. Dzięki aloesowi buzia nie jest napięta. Polecam produkty firmy Dermaglin.

Maseczkę używa moja córka szukała wiele produktów do cery tradzikowej i tu widzimy efekt.Skóra nie jest podrażniona nie swędzi po uzyciu,Dobrze się rozprowadza,ładnie pachnie,aloesowy oczyszcza i odżywia cerę.

OK

Maseczka zawiera aloes i owies, wchłania zanieczyszczenia i toksyny i delikatnie oczyszcza skórę co jest wielkim plusem. Widać że po maseczce twarz wyglada lepiej i jest odżywiona

Fajna na problemową cerę

Maseczka wydaje się idealna dla cery tłustej, szarej, z niedoskonałościami. Fajnie matuje, wygładza, koi cerę. Sprawia, że jest czysta, świeża , a zmiany trądzikowe jakby są mniej zaczerwienione. Minusem dla mnie jest to, że maska pakowana jest w ilość na 2 aplikacje, ale tak szybko wysycha, że nie da się jej użyć dwa razy. Mimo to chętnie do niej wracam.

Maska do cery tradzikowej

Zdecydowanie najlepsza maska do cery tradzikowej. Ściąga pory, oczyszcza skórę z zaskórników, wygładza, zmniejsz zaczerwieniony obszar skóry. Efekt utrzymuje się bardzo długo. Łatwo się ją nakłada, po otwarciu opakowania jest już gotowa do nałożenia