Yves Rocher, Couleurs Nature, Petales de Rose - Lip and Cheek Watercolor

Yves Rocher, Couleurs Nature, Petales de Rose - Lip and Cheek Watercolor

Róż do policzków i ust w postaci fluidu o delikatnym, różanym zapachu. Aplikuje się go pędzelkiem, należy od razu rozprowadzić go palcem na policzkach bądź na ustach. Daje bardzo naturalny, trwały efekt. Policzki wyglądają zdrowo i swieżo.

Cena: 9,90 Euro

Tania wersja Benetint!

Moja wspollokatorka ma taki roz w plynie, slynny Benetint amerykanskiej firmy Benefit. Kosmetyk mi sie spodobal wiec postanowilam zakupic wersje dla "ubogich" Yves Rocher.
I coz sie okazalo? Efekt jest taki sam, a zapach nawet ladniejszy niz Benetint, a kosztuje ponad 10 Euro mniej (ja go kupilam w promocji za 5.64 Euro!).

Kosmetyk baaaardzo wydajny, pieknie pachnie roza, latwo sie rozprowadza i daje bardzo ladny, naturalny efekt - takie rumience, ktore dostaje sie zima, ale bez efektu clowna :D To chyba najlepszy roz jaki mialam - a dotychczas uzywalam rozu w kamieniu (Bourjois, L'Oreal, Chanel) i efekt nie zawsze mnie zadowalal. Nie probowalam jeszcze zadnej wersji kremowej, kwestia czasu :)

Z tego co wiem, kosmetyk nie jest dostepny w Polsce, ale jesli jest kolorowka Couleurs Nature, to moze sie pojawi?

Leży u mnie już przeszło rok

No cóż już od dawna kupuję wysyłkowo i nie tylko zresztą w Yves Rocher, mają jaki i inni swoje kosmetykowe wzloty i upadki - ten produkt to jedna upadek.
Kosmetyk nałożony na skórę bez makijaży daje efekt upacykowanej lalki ;-(. Nałożony na makijaż znika po 1-2 godzin.
Z ust (producent sugeruje również jako pomadkę) znika w parę chwil. Nie można nawet nałożyć bezbarwnej pomadki bo nie ma go zaraz.