Lirene Dermoprogram, Beauty Care, Żel peelingujący do mycia twarzy

Lirene Dermoprogram, Beauty Care, Żel peelingujący do mycia twarzy

Poczuj świeżość i komfort oczyszczonej skóry. Żel doskonale usuwa wszelkie zanieczyszczenia i jednocześnie dba o doskonałą kondycję Twojej skóry.
Podstawa skuteczności:
- witaminy A i E - działają normalizująco i regulująco na cykl odnowy naskórka,
- wyciąg z soku z cytryny - wygładza i dba o piękny, naturalny kolor Twojej skóry,
- łagodny kompleks substancji zmywających - pozostawia skórę czystą i świeżą.
Idealna formuła dla cery normalnej i mieszanej w codziennej pielęgnacji oczyszczonej twarzy.
Widoczny efekt - skóra oczyszczona, delikatna i jedwabiście gładka.

NAprawdę dobry

Gdybym nie lubiła testować nowych kosmetyków pewnie bym go dalej kupowała, a tak kupiłam ok. 3 opakowania i byłam zadowolona. Świetnie peelinguje, nie podrażniając przy tym skóry, ma świezy zapach, jest wydajny i dobrym kosmetykiem. Może kiedyś jeszcze go kupię.

Używam tego produktu od: dawna

dobry

Żel delikatnie myje i peelinguje, polecam go dla dziewczyn, którym zwykły peeling podrażniał skórę twarzy. Ma ładny zapach, łatwo go spłukać. jest bardzo wydajny. Ja stosowałam go tylko 2 razy w tygodniu i to wystarczyło by skóra była promienna.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: klika

Skuteczny:)

Szkoda, że dr Irena Eris wycofała już ten kosmetyk z produkcji i nie ma go w sklepach, wprowadziła w zamian jakieś inne peelingi, ale ich nie jeszcze nie testowałam. To bardzo dobry żel peelingujący:) Ma kisielowatą, zielonkawą konsystencję i malutkimi drobinkami. Bardzo dobrze się pieni, drobinki są w sam raz- nie za duże, nie za małe, nie za ostre nie za lagodne. Masowanie nim buzi to sama przyjemność- również ze względu na sliczny cytrynowy, swieży zapach. Żel bardzo dobrze oczyszcza, po jego użyciu twarz jest gładka, pory wyraźnie zwężone, buzia odzyskuje blask i koloryt. Bardzo wydajny- zaledwie odrobina wystarczy, aby wymasować całą twarz. Dlatego, mimo, ze peelinguję się średnio raz na 2 tygodnie- moja tubka od prawie 2 lat wciąż stoi na łazienkowej półce. Jedyny minus- trochę ściąga skórę, ale przynajmniej czuć, że jest dobrze oczyszczona. Polecam:)

Excellent.

Moja cera z 17-letnimi porami pożegnała się już czas jakiś temu, nie przeszkadza jej to jednak w doborowej produkcji tłuszczu i wszystkich tych różnych świństw generalnie przyczyniających się do kwiatostanu pryszczy. Wiem. PFE.
Peelingi to była droga przez udrękę, skóra znosiła je okej, natomiast potem hojnie - jakby dziękując za dobry nawóz he he - obsypywała mnie krostami. Po raz kolejny - PFE :(
Polecany St.Ives (brzoskwiniowy) sprawił zwód. Krótko mówiąc.
I w końcu w ręce wpadł mi ten żelik, za sprawą Wizażu jak pomnę. Cudny zapach, lekko zielony, coś jak cytrynowa trawka z cukrem. Konsystencja przesympatyczna, w mięciutkim kisielu zanurzono malutkie kuleczki które moja skóra o dziwo, tak bardzo lubi :)
Czuję jak ta delikatna, upstrzona grudkami zawisina oczyszcza, nabłyszcza i poleruje moją osobistą powierzchnię buzi. Sama czynność masażu jest już przyjemnością.
Niezastąpiony do zmiecenia z powierzchni cięższego makijażu, świetnie odświeża, nawilża, tonuje.
O tak, po nim czuję się świeżej o 70%.

Taki mój łazienkowo-poimprezowy mast-hef czy jak to tam zwą.

Używam tego produktu od: 1,5 roku?

takie nic

żel ten nijak się nie sprawdził na mojej mieszanej cerze, wlaściwie nic nie czyni ze skóra. nie oczyści dobrze, potraktuję dość brutalnie skóre i może skonczyć się to dodatkowym wysypem pryszczy a tego nikt nie chce . Ogólnie nie polceam wogle peelingów cerom mieszanym , nie potrzebnie ścierają warstwe ochronną i jest odwrotny skutek . To mit że trzeba uzywać peelingów , ja odkąd ich nie uzywam mam piekną cerę . Taką SKÓRĘ TRZEBA NAWILŻAĆ , DOSTARCZAĆ WITAMIN, NAWADNIAC. A NIE TRZEC !

Używam tego produktu od: ROK
Ilość zużytych opakowań: 1 OPAKOWANIE NIE ZUZYTE do konca

całkiem ok

Zalety:
- wydajny,
- skóra po umyciu jest "ściągnięta" i świeża,
- dobrze nawilża,
- ściera skórę, co powoduje zmniejszenie liczby zaskórników,
- po zastosowaniu ma się uczucie świeżości,
- niska cena.

Wady:
- zapach - nie potrafię tego wytłumaczyć, ale po prostu mi przeszkadzał...

Używam tego produktu od: 2-3 miesiące

tak!

jak dla mnie, najlepszy żel peelingujący, jakiego dotąd używałam. świetnie radzi sobie z wągrami, niedoskonałościami, zapobiega wypryskom, matuje, doskonale oczyszcza skórę i całkiem przyjemnie pachnie.

bardzo, bardzo dobry

Kupiłam zachęcona składem. Używam codziennie jako żelu oczyszczającego.

+oczyszcza
+wygładza
+roświetla
+nie ma po nim uczucia "ściągnięcia" (nie zawiera SLS)
+redukuje niedoskonałości
+zmniejsza przebrawienia
+zapach
+kosystencja
+cena
+wydajność

Jednyny minus to zamykanie, z którym mam czasem problem (ciężko się otwiera).

Używam tego produktu od: 2-3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Polecam :)

Pomimo, że żel jest tutaj zakwalifikowany jako peeling mechaniczny, ja używam go jako żelu do codziennego mycia twarzy(po prostu nie trę zbyt mocno).
Raczej nie mam zastrzeżeń, poza jednym, jednak skóra po jego użyciu jest trochę wysuszona. Nie mniej jednak żel-peeling w znacznym stopniu zmniejszył moje zaskórniki, cera po jego użyciu jest gładka i odświeżona, żel ma bardzo przyjemny zapach. Wcześniej było to nie do pomyślenia, ale teraz za sprawą zwykłego kremu tonującego wszystkie zaskórniki są zamaskowane :)
Jest też wydajny, nie potrzeba wielkiej jego ilości żeby umyć twarz. Konsystencja jest ok. Na pewno kupię go ponownie :)

Używam tego produktu od: kilku/kilkunastu tygodni

polecam :)

Bardzo dobry peeling, dostałam od siostry.
Buzia jest dokładnie oczyszczona, skóra gładka, miękka, rozjaśniona.
Spełnia swoje zadanie za niewygórowaną cenę, będę go na pewno używać.

fajny

Bardzo przyjemny kosmetyk.
Plusy:
-wydajny
-dobra konsystencja
-nie podrażnia
-skóra staje się gładka
-dobrze oczyszcza
Minusy:
-troszkę ostry

Używam tego produktu od:od dawna

LUBIĘ :)

To już drugi "ulubiony" peeling obok Clearskina Avonu - ten jest nieco delikatniejszy, bo zatopiony w żelu

Żel pachnie ślicznie i odświeżająco, peeling jest przyjemnie mocny a skóra po użyciu gładka i świeża

Spełnia wszystkie wymagania.

Polecam!

Używam tego produktu od: ...
Ilość zużytych opakowań: ...