Dermaglin, Maseczka przeciwzmarszczkowa z zieloną glinką kambryjską

Dermaglin, Maseczka przeciwzmarszczkowa z zieloną glinką kambryjską

Maseczka na bazie zielonej glinki kambryjskiej wchłania zanieczyszczenia i toksyny dostarczając w zamian cennych minerałów dla zdrowia skóry. Zawiera wyciąg z miłorzębu japońskiego - jednego z najsilniejszych na świecie roślinnych surowców przeciwstarzeniowych. Kompleks glinkowo-ziołowy idealnie pielęgnuje, odżywia i regeneruje skórę. Poprawia ukrwienie. Wygładza zmarszczki, likwiduje przebarwienia, zmiejsza widoczność pękających naczynek. Złuszcza martwe komórki. Łagodzi i koi podrażnienia. Efektem działania maseczki jest gładka, odżywiona i delikatna w dotyku skóra.

Jedna sugestia, by przed otwarciem saszetki dokładnie wymieszać maseczkę, gdyż w przeciwnym razie może być lekko rozwarstwiona.
W 2016/2017 r. została zastąpiona przez nową wersje, pozbawioną parabenów.

Skład od 2016-2017: Kaolin Clay, Aqua, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Dehydroacetic Acid

Poprzedni skład:Kaolin, Aqua, Ginkgo Biloba, Camellia Sinensis, Simmondsia Chinensis Oil, Propylene Glycol, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben. (25.09.2009)

tłusta, normalna, sucha, mieszana
przeciwzmarszczkowe, nawilżające, regenerujące, na przebarwienia / wybielające
lekkie
w saszetce
klasyczne

Nie dogadamy się

Maseczka ma w składzie glinkę, nie trzeba bać się o zastygnięcie, przez cały czas trzymania na twarzy jest wilgotna.
Teraz przejdziemy do działania, czyli niestety minusów produktu. Po zmyciu miałam zaczerwienioną skórę, więc lekko podrażniła, ale nie był to dramat. Nie zauważyłam działań, które obiecał producent. Nie pomaga na problemy z sebum, nie oczyszcza. Problem właśnie w tym, że niewiele robi. Przynajmniej u mnie.

Przeciwzmarszczkowa maska

Ta maska jest ulubiona mojej mamy, mówi że naciąga skórę, świetnie działa na worki pod oczami, pomaga jej w nawilżeniu. Z tego co ja zauważyłam rozpromienia jej skórę, przez co wydaje się młodsza.

Doskonały produkt przeciwzmarszczkowy

Kolejny super produkt od firmy Dermaglin! Kocham ich produkty za świetną jakość i naturalny skład. Maska świetnie wygładza skórę, napina zmarszczki i odżywia. Skóra jest gładka i delikatna w dotyku. Polecam!

Maska przeciwzmarszczkowa

Maseczka idealnie oczyszcza buzię, ujędrnia ja , poprawia koloryt, rozjaśnia , zmniejsza widoczność bruzd , naciąga. Maska ma świetny skład i dobrze rozprowadza się na skórze.

Maseczka przeciwzmarszczkowa

Jest to ulubiona maska mojej mamy i babci. Jedyne jakie stosują, chwalą sobie jej działanie.
Babcia używa kosmetyków tylko z naturalnym składem dlatego zaufała firmie Dermaglin. Zawsze woła że czuje się taka gładsza i piękniejsza po niej.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Nie mogę się przekonać

Mam wrażenie, że wszystkie maseczki Dermaglin to jedno i to samo...
Niby jest tak dużo rodzajów, ale jakoś nie jestem przekonana do żadnego, a sporo już wypróbowałam. Co do działania to nie zauważyłam żadnych efektów, jest wzmianka o likwidacji przebarwień w wielu maskach, które stosowałam, jednak nawet lekkiej poprawy. Maseczka tak jak inne wysusza mi skórę.
Jedyny plus to że jest jej dużo, ale co mi po tym :D
Szukam dalej, ale raczej już nie Dermaglin

Super skład i działanie

Śmieję się, że latka lecą i jakoś bardziej mi teraz po drodze dl produktów z glinką, a i zapachy ziemi jakieś bliższe :D A tak na poważnie to szukałam czegoś co pomogłaby mi z okresowo (dosłownie i w przenośni) problemami z wypryskami i niechcianymi "przyjaciółmi". Wybór padł na maseczki Dermaglin,a konkretnie na wersję regenerującą.

Co należy podkreślić jest to produkt naturalny, z prostym, dobrym składem. Znajdziemy w niej zieloną glinkę kambryjską, wyciąg z miodu akacjowego, olejek pomarańczowy. Przeznaczona jest dla skóry zmęczonej, szarej i wymagającej regeneracji.

Maseczka ma błotną konsystencję i charakterystyczny ziemisty zapach. Przed otworzeniem warto ją "wydusić" w saszetce bo lubi się rozwarstwiać i jeśli tego nie zrobimy to często na początku wypływa sama "woda". Ma zielony, ciemny kolor.

Gęsta konsystencja dobrze się rozprowadza. Wysycha w takim akurat czasie abyśmy mogli spokojnie rozprowadzić. Produktu w saszetce jest dużo - mnie wystarczyło, aż na trzy aplikacje z jednej saszetki. Na twarzy zastyga dosyć mocno ściągając, kiedy chciałam uzyskać bardziej "wysuszający" efekt zostawiałam tak jak jest , kiedy bardziej regenerujący pryskałam ją wodą. Najlepszy rezultat był kiedy pryskałam hydrolatem różanym ale zużycie hydrolatu było wtedy kosmiczne ;) Świetnie radziła sobie z wypryskami, bardzo ładnie je wysuszała i koiła wszelkie podrażnienia. Skóra pozostawała gładka, odżywiona i promienna. Mam skórę mieszaną i nie było konieczności nakładać potem kremu lub nawilżać. Jestem bardzo zadowolona tym bardziej, że jest nie droga i wydajna. Na pewno sięgnę po inne wersje maseczek tej firmy :)

świetna maska !

Cześć dziewczyny! Chciałabym podzielić się zdaniem na temat tego produktu. Maska wpłynęła bardzo dobrze na moją cerę, kondycja skóry poprawiła się o niebo. Jest świetnie oczyszczona i odżywiona, sama byłam zdziwiona efektami. Ujędrnienie skóry jest widoczne, stała się bardziej naciągnięta ( w dobry znaczeniu tego słowa ) i co najważniejsze wygładza zmarszczki tak jak było napisane na opakowaniu. Stosuje są już jakiś czas i nie mogę powiedzieć złego słowa na ten produkt. Chętnie sięgnę po niego po raz kolejny

10 na 10 !

Świetny skład, świetna konsystencja i łatwość w rozprowadzaniu oraz w zmywaniu. Zapach przyjemny, pachnie naturalnymi składnikami - żadne perfumowane zapaszki :) Idealna dla ludzi z bardzo wrażliwą skórą oraz tendencjami do podrażnień. Najlepsze efekty? Idealnie uelastycznia skórę, bardzo dokładnie ją oczyszcza i odżywia ! Jestem mega zadowolona ponieważ po zastosowaniu widać na mojej twarzy wypoczęcie oraz zrelaksowanie. Polecam serdecznie koleżanki :)

Dobra maseczka, świetnie naciąga skórę i wygładza. Wizualnie poprawia wygląd. Jestem bardzo zadowolona z tej firmy. Ciekawy skład jak na drogeryjna maskę.
Chwali się takie firmy które dbają o dobrą renomę i o to żeby nie szkodzić swoim klientom. Gorąco polecam! Pozdrawiam.

Profilaktyka na pierwszym miejscu!

Maseczkę używam profilaktycznie, ponieważ zawsze lepiej zapobiegać niż "płakać na rozlanym mlekiem" ;-)
Maseczka powstała na bazie zielonej glinki kambryjskiej, zawiera wyciąg z miłorzębu japońskiego - dzięki temu po użyciu buźka pozostaje jędrna, gładka, jak również oczyszczona i odżywiona. Mam również wrażenie, że produkt łagodzi podrażnienia.

Dopiero niedawno zaczęłam przygodę z tym produktem, jednak na pewno sięgnę po następne opakowania !

Glinki zawsze w cenie.

Wiedziałam, że ta maska sprawdzi się u mnie, bo zielona glinka jest jedną z moich ulubionych. Nałożona gruba warstwa oczyszcza, rozjaśnia, odświeża skórę. Trafny wybór dla osób posiadających tłustą lub mieszaną cerę.

Konsystencja: gęsta, treściwa maska, dość szybko zasycha.

Działanie: tak jak zaleca producent, warto nałożyć jej większą ilość. Zastyga szybko, uczucie ściągnięcia jest dość silne. Warto używać do niej wody termalnej w atomizerze i spryskiwać twarz. Pomimo grubej warstwy, produkt zmywa się szybko letnią wodą. Efektem jest czysta, gładka, odświeżona twarz, z uspokojonymi zaczerwieniami.
Czy jest przeciwzmarszczkowa? Nie sądzę, jednak warto spróbować dla samego oczyszczania.
Zaletą jest też wydajność, saszetka wystarczy na 3 konkretne użycia.

Zapach: typowy dla zielonej glinki.

Dostępność/ cena: moją maskę znalazłam w Shinyboxie.