Garnier, Czysta Skóra, Krem głęboko oczyszczający (antybakteryjny, z naturalnym ekstraktem z ogórka)

Głęboko oczyszczający krem dla cery wrażliwej, narażonej na powstawanie niedoskonałości (zaskórniki, nadmiar sebum, rozszerzone pory) a jednocześnie podatnej na podrażnienia, ściąganie się. Antybakteryjna formuła eliminuje zanieczyszczenia i sebum które mogą zatykać pory i powodować powstawanie zaskórników. Jego kremowa, aksamitna i nietłusta konsystencja z naturalnym ekstraktem z ogórka oczyszcza skórę, nie wysuszając jej, oraz łagodzi nawet wrażliwą skórę. Należy go stosować na zwilżoną twarz, masować delikatnie w celu uzyskania piany, następnie obficie spłukać wodą.Aqua, sodium laureth sulfate, peg-200 hydrogenated glyceryl palmate, disodium cocoamphodiacetate, peg-30 glyceryl cocoate, glycerin, glycol distearate, peg-7 glyceryl cocoate, pef-75 shea butter glycerides, salicylic acid, zinc pca, hamamelis virginiana, cucumis sativus, aloe barbadensis, sodium benzoate, disodium edta, potassium sorbate, hexylene glycol, propylene glycol, polyquaternium-7, sodium chloride, zapach (B8358/1).

Nie pomaga

Kremu uzywalam w czasie mojej walki z tradzikiem, ktora trwala dobre kilka lat. Krem niestety mi nie pomogl.

PLUSY
+ wydajnosc
+ ladny zapach
+ dostepnosc
+ nie pdoraznia
+ nie uczula

MINUSy
- wysusza
- nie zwalcza tradziku
- nie matuje
- lepi sie
- roluje sie na twarzy
- cena w stosunku do jakosci

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Brzydki zapach, kiepskie działania

Kolejny produkt z serii "pieniądze wyrzucone w błoto".
Używałam i małej ilości i dużej na raz i nie widziałam żadnego efektu. Ściągał skórę po umyciu. Efekt oczyszczenia trwał kilka chwił, po czym twarz zaczynała się świecić. Myślę, że po prostu wysuszał skórę. Nie pomaga w pielęgnacji. Nie lubię zapachu ogórka używanego w serii Czysta Skóra.
Bardzo długo męczyłam ten produkt. W końcu zaczęłam myć nim plecy:)

Używam tego produktu od: kilka lat temu

nie polecam

głęboko oczyszczający?
kpina.

tak jak i cała ta seria garniera, produkt ten nie robi nic, nie oczyszcza, nie przyczynia się do poprawienia stanu skóry, a powoduje większy wysyp, zaskórniki i jeszcze oczywiście śmierdzi. ekstrakt z ogórka? :D
chyba producent nie wie jaki zapach ma ogórek :D

nie polecam.

Używam tego produktu od: używałam kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

Może być, ale bez rewelacji

Wybrałam ze względu na cenę, bo gdy stał koło L\'Oreala, Pure Zone wydawała się atrakcyjna, ogólnie to liczyłam na podobny efekt, ale to całkowicie nie to samo - jak dla mnie troszkę słabo oczyszczał, może dla kogoś z mniejszymi problemami się sprawdza, ale nie dla mnie, lubię uczucie odświeżonej i dogłębnie oczyszczonej skóry, a tu tego nie miałam.

Używam tego produktu od: używałam kiedyś
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Nienajgorszy

Będąc studentką często nocowałam u koleżanek i korzystałam wtedy z ich kosmetyków.
Moja najlepsza przyjaciółka używała tego żelu.
Jest całkiem przyjemny. Fajna konsystencja, zapach, z tego co pamiętam też niczego sobie. Dobrze zmywał makijaż, nie podrażniał.
Ale jakiegoś spektakularnego oczyszczenia nie zauważyłam.
Mogę polecić młodym osobom nie mającym zbyt dużych problemów z cerą.

Używam tego produktu od: okazjonalnie od 4 lat
Ilość zużytych opakowań: może połowa jednego

I love GARNIER

Krem tubka wydaje mi się estetyczna, może nie jest do końca poręczna, ale jestem w stanie jej to wybaczyć za wnętrze.
Krem nie podrażnia. Ma bardzo przyjemną konsystencję, dzięki niemu zapomniałam o zaskórnikach wągrach i pryszczach.
Pewnie za jakiś czas go zmienię, bo szybko się nudzę, ale do niego na pewno jeszcze wrócę.
Z czystym sumieniem polecam go KAŻDEMU!

Używam tego produktu od: miesiąc?
Ilość zużytych opakowań:1 nie całe

tak sobie

miła, kremowa, gęsta konsystencja - dawał wrażenie delikatnego mycia - polecam na rano, z kolei żel z tej serii do mycia na wieczór
bardzo wydajny, bo gęsty, trzeba dobrze zmoczyć twarz i ręce, inaczej nie pieni się tylko wałkuje na twarzy
trochę zmniejsza ilość (jak to firma ładnie nazywa) niedoskonałości, nie zauważyłam żeby zmniejszał ilość zaskórników czy choćby im zapobiegał
ni reguluje też na dłużej świecenia sie twarz, po prostu ogranicza je na troche jak zwykły żel do mycia
nie kupię ponownie bo nie uzywam już kosmetyków Garnier z powodów ideologicznych

Używam tego produktu od: ostanio z rok temu

Naprawdę świetny.

Jest świetny :) doskonale poradził sobie z moją wymagającą skórą, ale to może zasługa całej linii Czysta Skóra ,bo nie poprzestałam na tym jednym kosmetyku. Tak czy inaczej jestem bardzo zadowolona.Używam tego produktu od: kilku miesięcy

Dziala...

Nie moge powiedziec, czy poprawa stanu mojej skory, to akurat jego sprawka, ale smialo moge polecic do stosowania cala jego linie...
Zel dobrze oczyszcza, lecz nie peelinguje, co jest jego minusem...
doskonaly do stosowania rano, kiedy nie chcesz wyjsc na ulice z czerwona twarza...
Konsystencja jeso jest rzadka, kolorek polprzezroczysty...
Zapach jak w calej linii...

Używam tego produktu od:1,5 roku

* wygodne opakowanie
* delikatne kuleczki

Wady?
* brak dogłębnego oczyszczenia

Słowem.. Ani nie pomaga, ani nie szkodzi. Przeciętniak.

Używam tego produktu od: nie wiem kiedy

prawie KWC

Zacznę od plusów :
+ ładnie pachnie
+ super oczyszcza
+ nie wysusza mojej wrażliwej skóry
+ mam po nim mniej pryszczy
+ świetnie radzi sobie ze zmywaniem makijażu

Minusy :
- ta beznadziejna tubka ;/

Ogólnie jestem z niego zadowolona. Przetestowałam już naprawdę wiele żeli i do tej pory ten jest najlepszy. Chyba skuszę się i kupię jeszcze raz, bo skoro jest dobry, to po co szukać czegoś innego ?

takie tam...

Minusy produktu:
-wysusza
-słabo oczyszcza! nie czuć po umyciu świeżości !
-skóra po umyciu świeci się!
takie mazidło nie wiadomo po co... ni pomaga ni szkodzi...są lepsze...

Używam tego produktu od: męczyłam i zmęczyłam... od pół roku