Sephora, Concealer Kit (paleta czterech korektorów)

Sephora, Concealer Kit (paleta czterech korektorów)

Niewielkie pudełeczko zawiera cztery odcienie kremowego korektora, które pozwalają ukryć cienie pod oczami oraz wszelkie niedoskonałości cery: jasny beż, ciemny beż, jasna zieleń (neutralizuje zaczerwienienia), jasny lila-róż (rozświetla).
W zestawie jest mały pędzelek do aplikacji.

Skład: Octyldodecanol, Caprylic/Capric Triglyceride, Cyclomethicone, Talc, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax, Methyl Methacrylate / Glycol Dimethacrylate Crosspolymer, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax, Stearalkonium Hectorite, Stearoxy Dimethicone, Propylparaben, Butylparaben, Propylene Carbonate, Tocopheryl Acetate, [+/- CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77742 (Manganese Violet), CI 77491 (Iron Oxides), CI 77492 (Iron Oxides), CI 77499 (Iron Oxides), CI 77289 (Chromium Hydroxide Green), CI 77007 (Ultramarines)].

Cena: 39zł/ 4x1,9g

nieciekawe

nie ma co pisac za wiele. 4 kolory gdzie ja uzywalam tylko jednego( lila-roz)czasem zielonego. reszte kolezanka.
Minusy- konsystencja cierpka a na dodatek widac suche skorke( jesli nie nakladam kremu) alba sie walkuje( na kremie, nawt po odczekaniu i sciagnieciu filmu)
-zielony daje efekt a la trup( chyba trzeba swietnego podkladu i pudru zeby z tym korektorem zrobic dobry make up)
- cena zdecydowanie za wysoka
- dostepnosc kolororow w sztyfcie jest niemozliwa( kolor lila ro mozna zakupic tylko w zestawie kwartet

nie kupie wiecej

Używam tego produktu od:1 rok

Zadowolona ;)

Używam dopiero od kilku dni..
ale wywarł na mnie wrazenie !
Minusów jak na razie nie dostrzegam
Łącze go z fluidem sephory (tym liht veil) i mieszanka jest boska. Maskuje mi wszystko idealnie i się ładnie rozprowadza, i do tego na mojej twarzy nie prześwituje. Również używam całej palety wg. mnie najlepiej działa zielony i nudzik pod oczka ;)

Używam tego produktu od:paru dni
Ilość zużytych opakowań:-

Średni

Zachęciła mnie paleta 4 kolorów. Ale nie sprawdził się. Mimo iż dobrze kryje ma więcej wad niż zalet. Gęsta maź. Widać było przez podkład. Bardzo suchy przez co uwidacznia zmarszczki.

Używam tego produktu od:3 mies

najlepszy, jaki miałam

Dla mnie paleta korektorów z Sephory jest idealna. Zawiera cztery rodzaje korektorów: do tuszowania miejscowo wyprysków- jasny i opalony odcień; korektor zielony na drobne zaczerwienienia o raz różowy na since.

+Plusy: dla mojej (dość ciemnej) karnacji kolory są świetnie dobrane; używam wszytkich, najrzadziej różowego, bo do zakrywania cieni pod oczami się nie nadaje- za cięzki i gęsty. KOrektory są bardzo wydajne, wydaje się, że przy codziennym stosowaniu starczają (najczęściej używany- w moim przypadku jasny i opalony) na pewno na 2 lata! Ponadto, co najważniejsze, korektory b.dobrze kryją, ścierają się może po połowie dnia. Nie wysuszają skóry, może nie leczą, ale po co?- od tego są maści lecznicze.. Nie wiem, czego chcieć więcej od korektora;)

Pod oczy żadnego z palety nie polecam, radzę kupić płynny z pędzelkiem o działaniu rozświetlającym.

Paletę z Sephory postanowiłam kupować już zawsze, bo nie znalazłam nic lepszego, uniwersalnego w tak przystęnej cenie (39zł).

*Obecnie opakowanie jest ładniejsze i odporniejsze- czarne koło:)

Używam tego produktu od: 1,5 roku

nie

Minusy
-wydajny (moja paletka zmienila zapach i konsystencje zanim zdazylam ja zuzyc do konca)
-po co az 4 kolory-nie kazdy uzywa kazdego typu korektora
-za ciezki pod oczy-wysusza-prosta droga do zmarzczek
-tandetne opakowania

Plusy:
-dla osob uzywajacych wszystkich kolorow b czesto (4 w jednym)
-cena

Używam tego produktu od:2 lat

Ni pies, ni wydra

No sama nie wiem, jak ocenić ten korektor. Z jednej strony naprawdę trudno o uniwersalny i spełniający wszystkie wymagania kosmetyk tego typu i jako taki all-inclusive korektor Sephory spisuje się nieźle. Z drugiej jednak strony być może najlepszym wyjściem (przynajmniej w moim wypadku) byłoby używać dwóch korektorów (co najmniej) - jednego pod oczy, a drugiego na niedoskonałości. Bo trudno mi się oprzeć wrażeniu, że ta paletka jest trochę jak świnka morska: ani świnka, ani morska.

Pod oczy jest trochę zbyt gęsty i zbyt oleisty, na pryszcze z kolei za mało konkretny. Myślę, że to wina tej konsystencji; w sklepie mi się, notabene, bardzo spodobała, jednak korektor jest chyba trochę zbyt oleisty. Przez to spływa z twarzy, słabo się jej trzyma, trudno go wklepać w skórę, żeby się z nią stopił. Aplikując go pod oczy trzeba z nim uważać, bo łatwo przesadzić - wówczas zbiera się w zmarszczkach, wysusza, podkreśla wszystko, co złe i powstaje efekt mąki. Na większego pryszcza trzeba użyć kilku warstw, ale maskuje nieźle. Szkoda tylko, że na dość krótko i też trzeba uważać, by mimo wszystko nie nałożyć go zbyt wiele (bo wtedy odcina się od twarzy).

Co do kolorów, to używam niestety tylko trzech (jasny beż, lila oraz miętowy), bo ciemnożółty beż jest dla mnie za ciemny. Jasny beż jest bardzo uniwersalny i nadaje się w zasadzie do wszystkiego, liliowy świetnie rozświetla oko, miętę stosuję na naczynka i wszelkie zaczerwienienia (co nieraz trzeba pokryć beżem, bo sama zieleń się trochę przebija spod reszty tapety).

Faktem jest, że paleta jest wydajna - mam ją już od roku i miętę zużyłam do połowy, beż w 3/5, jedynie liliowy jest na wykończeniu.

Pędzelek jest moim zdaniem zbędnym gadżetem - osoby nakładające korektor pędzlem i tak pewnie mają akcesoria z prawdziwego zdarzenia, a upaprany korektorem pędzelek brudzi w środku opakowanie, co potem trudno doczyścić. Samo opakowanie jest bardzo estetyczne, ale niestety mało wytrzymałe - pudełko upadło mi raz na podłogę, ukruszył się zatrzask i od tej pory się nie zamyka.

Podsumowując: polecam jako kosmetyk wielofunkcyjny, jednak jeśli ktoś ma dość duże wymagania w stosunku do korektora, to warto poszukać czegoś lepszego.

OK!

W połączeniu z dobrym podkładem daje bardzo zadowalające efekty, a mam dość problematyczną cerę (krostki itd.) Kiedy wypróbowałam na testerze - mogiła. Ale coś mnie tknęło i przy następnej okazji po prostu kupiłam nowe opakowanie. I mile mnie zaskoczyło, dobrze nałożony różowy świetnie maskuje cienie pod oczami i nadaje... świeży wygląd, rozświetla. Jednak stosuje najwięcej zielonego, beże tez się przydają. Właściwie..na każdą "kropkę" znajdzie się lekarstwo. Konsystencja w porządku, aplikuję palcem, pędzelek nakłada trochę za dużo.

Mogli się bardziej postarać

Mam wersje w czarnym pudełeczku.
Kolorystyka jest świetna. Lubię pobawić się zwłaszcza fioletem i zielenią :)
Jeżeli natomiast chodzi o jakość korektora to pozostawia sobie trochę do życzenia. Widać go na twarzy, waży się, zbiera się w zagłębieniach skóry.
Do opakowania i pędzelka nie mam żadnych zastrzeżeń, są super funkcjonalne.
Wydajny.

Używam tego produktu od: 2 lata

dobry

Mam go prawie od roku i powoli mi się kończy :)
+ wydajny
+ długo trzyma się na twarzy
+ dobrze kryje (stosuje głównie na sińce pod oczami)
+ 4 kolory w paletce (choć dla mnie to i tak zadużo - używam tylko rozświetlacza i czasem jasnego beżu)

- minusów nie zauważyłam (nie mam problematycznej cery)

Używam tego produktu od: roku?
Ilość zużytych opakowań: 1 (w trakcie)

Dobry.

Korektor spełnia swoje zadania.
+ dobrze kryje sińce pod oczami
+ używany na krem nawilżający nie wysusza
+ długo utrzymuje się na miejscu
+ kremowa konsystencja (która jest również minusem, ale o tym poniżej)
+ dopasowuje się do koloru skóry

Gólnie działa tak, jak powinien działać korektor.

Minusy:
- przez kremową konsystencję okazuje się być mało wydajny
- załączony pędzelek to jakaś porażka ;) używam innego Sephorowskiego pędzla - tego do korektorów - i jest idealny

Nie wiem, czy kupię ponownie. Jeśli nie będę mieć na oku nic lepszego, to pewnie do niego wrócę :o

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

ok.

Całkiem przyzwoity.

+ fajne kolory
+ zielony!! dobrze kryje naczynka
+ beżowe nawet dobrze kryją zaczerwienienia po wypryskach
+ ładne opakowanie i przystępna cena.
+ różowy delikatnie rozświetla.
+ dobrze się nakłada, wcale nie jest twardy.

- różowego używałam pod oczy i po kilku tygodniach okropnie przesuszył i podrażnił skórę! więc uważać, kiedy ma się cerę wrażliwą.
- Jeśli się go za dużo użyje, to po kilku godzinach się waży na twarzy;/
- mógłby lepiej kryć (beżowe), ale nie znam innego, który kryłby lepiej. I mógłby dłużej się trzymać na twarzy.
- pędzelek jakoś nie przypadł mi do gustu.

Podsumowując: nie jest to zły korektor, na pewno kupię ponownie, bo bardzo mi się podoba to, że jest w paletce, ale będę też szukać czegoś innego na boku. :)

Używam tego produktu od: kilku tyg.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Dobry ale nie pod oczy

Paletka daje wiele możliwości - można maskować zaczerwienienia, krostki i inne dziwolągi na twarzy.
Co do sposobu aplikacji - przed podkładem aplikuję kolor zielony na zaczerwienienia i krostki. Czasami stosuję też różowy choć nie wiem czy to coś daje przed podkładem. Po nałożeniu podkładu poprawiam brązowymi odcieniami (w zależności czy zrobi mi się ciemny czy jaśniejszy odcień skóry - stosuje krem brązujący i czasami jest jaśniej a czasami ciemniej :) ). Czasami też rozświetlam różowym pod oczami. Potem aplikuję sypki puder. W ciągu dnia gdy chcę coś poprawić to najcześcięj nakładam zieleń-brąz-sypki puder.
W podsumowaniu napisałam, że nie pod oczy - niestety u mnie w ogóle nie zakrywa cieni, a po kiliku godzinach pod oczami robi się "mąka", która uwydatnia wszystkie załamania w tej okolicy. W sumie mam wrażenie, że lepiej wyglądam bez kamuflowania cieni tym korektorem. Natomiast małe punkciki, krostki kryje bardzo dobrze i ponieważ jest to mniejsza powierzchnia, nie robi się taka "mąka" jak pod oczami.
Ogólnie korektor godny polecenia, a paletki korektorów to dobre rozwiązanie - zawsze możemy użyć takiego odcienia jaki akurat nam jest potrzebny. Jeśli nie znajdę innej tańszej i równie dobrej jakościowo paletki, to na pewno kupię następne opakowanie.