Clearasil, Kremowy żel do mycia twarzy

Clearasil, Kremowy żel do mycia twarzy

Kremowy żel do mycia twarzy zwalcza bakterie, które są odpowiedzialne za powstawanie trądziku. Nie zatyka porów, a zawarte w nim substancje doskonale nawilżają i jednocześnie złuszczają obumarły naskórek. Używany zamiast mydła, pozwala dokładnie oczyścić skórę z tłuszczu i kurzu. Żel jest skuteczny, a przy tym tak delikatny, że nie powoduje podrażnień nawet wrażliwej skóry. Kremowy żel do mycia twarzy jest przyjemny w użyciu. Ma delikatną, kremową konsystencję i subtelny zapach. Po umyciu skóra pozostaje świeża, dokładnie oczyszczona i nawilżona.

Mój na zawsze!

Mój ulubiony żel!

Przetestowałam już sporo tego typu kosmetyków i muszę przyznać, ze ten wypadł najlepiej. Z tego tez powodu pozostanę mu wierna. Choć nie widzę go na półkach w drogerii...

+ kremowa konsystencja,
+ delikatny,
+ przy pierwszym nałożeniu: usuwa zanieczyszczenia, makijaż; przy drugim: "dobiera się do bakterii
na/w skórze"
+ gesty,
+ wydajny
= POLECAM!

Zdecydowanie KWC

Po długich poszukiwaniach znalazłam kosmetyk idealny dla mojej skóry:

Plusy:
+ nie wysusza skóry
+ idealnie zmywa makijaż
+ zdecydowanie pomaga w pozbywaniu się "niespodzianek"
+ po umyciu uczucie świeżości i czystej skóry
+ nie jest drogi
+ nie uczula

Minusy: brak

Zdecydowanie polecam ten produkt wszystkim poszukującym swojego KWC.

Używam tego produktu od:3 tygodni

KWC!

Ten kremowy żel jest po prostu rewelacyjny! To chyba pierwszy kosmetyk do oczyszczania twarzy, z którego jestem w stu procentach zadowolona. :) Przede wszystkim nie wysusza - a na tym zależało mi najbardziej, bo wszystkie wcześniej wypróbowane specyfiki były zbyt mocne (nawet zachwalana przez wiele wizażanek Ziaja Oliwkowa...). Poza tym jest bardzo wydajny, dobrze się pieni i jest dość tani. Jedynym minusem jest to, że szczypie w oczy przy zmywaniu i troszkę ciężko jest go zmyć z twarzy. Mimo to daję mu 5 gwiazdek i polecam gorąco. :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

suuuper

Swietny zel, szkoda, ze go tak pozno odkrylam, a i tak stalo sie to przypadkiem - poszukiwalam czegos niedrogiego i dobrego, hehe, stalam przed polka i dumalam i przypomnialy mi sie peany wizazowe na jego czesc. No i w domu okazalo sie, ze to byl strzal w dziesiatke. Mam b wymagajaca cere i nie moge uzywac byle czego, przede wszystkim swietnie oczyszcza, nie wysusza i nie podraznia. Fajne jest tez uczucie swiezej i domytej buzki, zadnego klejenia sie czy wysuszenia. Jednym slowem polecam wszystkim niezdecydowanym.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Świetny

Po raz kolejny zupełnie pzypadkowy zakup okazał się tym najlepszym ;).
Żel naprawdę dobrze oczyszcza, ładnie pachnie, nie wysusza skóry, sprawia, że jest ona delikatna, aż chce się jej dotykać ;)). Dobrze się pieni, jest wydajny.
Najlepszy, jaki miałam do tej pory.

TAK, TAK, TAK

używam go od 2 dni,a już widzę poprawę!

+ suuuuuuuuper wyyyyyyydajny
+ LECZY, a nie tylko myje / zmniejsza pryszcze itp/
+ skóra jest matowa, oddycha / co czuć! :)/
+ tani jak na taką wydajność!

+++same plusy!!

Używam tego produktu od:2 dni
Ilość zużytych opakowań:początek 1

Najlepszy

Najlepszy żel do mycia twarzy jaki miałam :) Nie mam do niego absolutnie żadnych zastrzeżeń. Dokładnie oczyszcza skórę, nie ma po nim uczucia ściągnięcia, ładnie pachnie,ma świetną konsystencję wystarczy odrobina żelu troche wody i powstaje super piana, jest suuper wydajny. Mycie nim to sama przyjemność. Jestem do niego tak przywiązana, że nie wyobrażam sobie już codziennej toalety bez niego. Nie mam wielkich problemów z cerą czasami zjawi sie jakiś "niechciany gość", ale zauważyłam kilka razy że gdy żel mi sie skończył i pożyczyłam inny od koleżanki "niechciani goście" od razu sie pojawiali, na szczęście po użyciu mojego żeliku znikały w ciągu jednej może dwóch nocy.
Polecam.

Używam tego produktu od:daaawna
Ilość zużytych opakowań:wiele

ostatnio najlepszy

Szkoda, że omijałam kosmetyki tej firmy z daleka. Pamiętałam ich produkty z moich lat nastoletnich i jakoś nie zrobiły na mnie dobrego wrażenia. Potem przeczytałam recenzje tego żelu na wizażu, kupiłam i jestem zadowolona! :D
Przede wszystkim nie podrażnia, skóra nie jest po jego użyciu ściągnięta, nie szczypie (ale uwaga na oczy!), nie wysusza tak jak inne żele (nawet wychwalany Ziajii z kompleksem AHA mnie podażniał).
Konsystencja bardzo przyjemna. Właśnie czegoś takiego szukałam, gęstego, kremowego, nie lejącego. Wystarczy wycisnąć i masować buzię; nic nie kapie, nic nie cieknie, nie migruje tam gdzie nie powinno ;) Łatwo się zmywa.
Zapach jest bardzo chemiczny, niezbyt przyjemny ale wybaczam.
Przede wszystkim jednak świetnie oczyszcza, czuć że skóra oddycha, że jest czysta i odświeżona. Wydaje mi się, że przyspiesza gojenie wyprysków (miałam dwa, które strałam sie tydzien zlikwidować a tu dwa dni z tym żelem i są mniej widoczne) i łagodzi stany zapalne.

Jednym słowem - polecam !!

Tak, tak, tak

Bardo dobry produkt. Dokładnie oczyszcza i przy tym nie wysusza cery. Ma przyjemną kremową konsystencję, nienachalny zapach. Jest MEGAwydajny, jedno opakowanie wystarcza mi na kilka miesięcy. Dodatkowo jest taniutki.
POLECAM!

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Dla mnie super

Żel u mnie sie sprawdził.Dostałam go od mojego chłopaka w prezencie i nie powiem żebym się ucieszyła.Jednak jak sie okazało dobrze wybrał.Kremowa konsystencja żelu przyjemnie i szybko rozprowadza się na twarzy,zapach całkiem całkiem...Skóra po umyciu jest czysta,gładka,naprawde przyjemna w dotyku.A co najważniejsze...Pozbyłam się pryszczy!!Tak więc spróbujcie może i Wam pomoże:)

Używam tego produktu od:miesiąca

Bardzo dobry :)

Kiedyś go używałam i mam z nim naprawde miłe wspomniania :) Ma cudowną konsystencję. Zapacu już niestety nie pamiętam :P Ale bardzo mi pomógł a używanie go było prawdziwą przyjemnością! Polecam. Wydajny :)

Używam tego produktu od: kiedyś go kupiłam, ale dość długo używalam

Ou :)

Przede wszystkim wy-daj-ny. Bardzo dobrze się pieni i wystarczy odrobina by umyć dokładnie całą twarz :) Przyjemnie kremowy, dobrze oczyszcza, zapobiega powstawaniu wyprysków i przede wszystkim nie wysusza! :)
Polecam:)