Avon, True Colour, Face Pearls (Rozświetlający puder w kulkach)

Avon, True Colour, Face Pearls (Rozświetlający puder w kulkach)

Marka

Lekkie perełki pełne świetlistego pudru sprawią, że twarz będzie jakby skąpana w świetle!
Z łatwością wydobędą ze skóry całą jej naturalną promienność. Perełki mogą także zastąpić róż - wtedy muśnij nimi tylko miejsca, które chcesz wyeksponować, np. kości policzkowe.

w pudrze / w kulkach
hipoalergiczna

Nie kupiłabym drugi raz

Kuleczki kupiłam z polecenia jednak nie przypadły mi do gustu. Bardzo lekko rozświetlają, trzeba nałożyć naprawdę dużo produktu aby był widoczny. Moim zdaniem są lepsze produkty do rozświetlania.

Kultowe kulki, które od lat są śwetne!

Jak byłam nastolatką często podkradałam mamie ten kosmetyk- był wówczas bardzo popularny, nie do końca wiedziałam wtedy jak go używać, ale pamiętam, że moja mama zawsze wyglądała świetnie.
Niedawno szukałam pudru rozświetlającego i przez przypadek trafiłam na jego reklamę, więc zamówiłam w Internecie. Po kilku dnia używania zrozumiałam, że te kulki pomimo lat są nadal rewelacyjne, a kosztują przecież niewiele!
Kuleczki mają różne odcienie i to jest sekret sukcesu. Podczas nakładania pędzlem mieszamy różne odcienie, zatem efekt na skórze jest naturalny- cera jest jakby muśnięta słońce, promienna.
Co mnie też zaskoczyło? Ich trwałość. Po pracy mam wrażenie, że kosmetyk nadal jest na twarzy bo moja buzia wygląda nadal bardzo dobrze.
Nadają naturalny efekt, nie wiem czy tym kosmetykiem można zrobić sobie krzywdę. Co ważne - po tych kuleczka nie błyszczy się skóra niczym latarnia. Obawiałam się tego efektu, ale nic bardziej mylnego.
Wydajność? Krąży legenda, że "kulki Avonu" to jedna z tych rzeczy, które nigdy się nie kończą ;)
Używam od kilku tygodni, a nie zauważyłam aby ich pojemność się skurczyła. Pakowałam je również do walizki i podczas podróży kulki się nie wykruszyły, więc tu kolejny plus za trwałość.

Kupiłam je w sklepie internetowym, zapłaciłam ok 28 zł więc uważam, że cena bardzo dobra biorąc pod uwagę jakość, wydajność i trwałość.
POLECAM!

Rozświetlające cudo

Zamówiłam ten produkt, ponieważ potrzebowałam czegoś delikatnie rozświetlającego na całą twarz. W dodatku była promocja, więc skusiłam się.
Kuleczki, chociaż w opakowaniu różowe, w rzeczywistości na szczęście nie nadają skórze koloru, a jedynie pięknie rozświetlają. Lubię efekt świeżej, lekko połyskującej cery, a ten produkt daje taki właśnie efekt.

Rozświetlający puder w kulkach

+ ładny zapach
+ wygodne opakowanie
+ bezproblemowa aplikacja

Kupiony w: U konsultantki

Perełki mam u siebie zawsze, natomiast wersja rozświetlająca spisuje się u mnie najlepiej w sezonie jesień i wiosna kiedy cera nie jest zbyt świetlista. Kuleczki są niesamowicie wydajne, mają ładny,delikatny kolor. Ładnie rozświetlają skórę. Każdy makijaż jest super wykończony za ich sprawą.

Klasyk

Rozświetlający puder w kulkach Avon można uznać za klasyk. Jest to bardzo subtelny wykonczeniowy puder, który ładnie uzupełnia makijaż. Dodaje subtelnego blasku, dzięki czemu skóra wygląda korzystniej, młodziej, na bardziej wypoczętą. Puder jest bardzo wydajny. Posiada duże opakowanie. Atutem jest korzystna cena oraz dostępność.

DOBRE KULECZKI

Rozświetlające kulki z Avon są ze mną od wielu lat. Mam wrażenie że one nigdy się nie skończą . Nie trzeba używać tego dużo aby uzyskać fajną rozświetloną , promienną twarz. Kosmetyk sprawdza się do makijażu dziennego jak i wieczorowego. Dobrze kryje niedoskonałości, minimalizuje świecenie twarzy w strefie T. Wykorzystuję je również jako różu do policzków co fajnie je uwydatnia .

W plastikowym pudełku kryje się wiele małych kolorowych kuleczek , które aplikuje na twarz przy pomocy grubszego pędzla kabuki , który zakupiłam również w Avon. Kulki zabezpieczone są w pudełku gąbką, która nie pozwala im się przesuwać i dzięki temu nie kruszą się .

Produkt jest trwały , wydajny i doskonale wygląda na skórze, ponieważ dobrze dopasowuje się do mojej karnacji. Polecam

Lubię i stosuję od lat

Te perełki zaczęłam stosować już jako nastolatka i dziś, gdy jestem po 30 roku życia nadal je kupuję i jestem zadowolona. Kupuję te rozświetlające - różowe. Świetnie się sprawdzają w makijażu. Rozświetlają skórę, przez co wygląda na zdrowszą i pełną życia. Efekt jest bardzo naturalny. Do ich użycia stosuję pędzel, który równomiernie tworzy efekt rozświetlenia.

Bestseller Avon, który jest ze mną od lat i na lata zostanie. :)

Delikatny efekt

Dla mnie ten produkt to taki delikatny rozświetlający róż-daje bardzo subtelny i naturalny efekt, ciężko nim zrobić sobie krzywdzące plamiste kuku.
Kolor na skórze daje brzoskwiniowy-fajnie ożywia twarz i pasuje do wielu makijaży, zaś połysk jest subtelny bez chamskiego brokatu czy perły.

Nie mam problemu z jego nakładaniem-używam do tego zazwyczaj większego okrągłego pędzla, bo lubię róż rozcierać do subtelnej chmurki czymś większym, zaś ten produkt ma delikatną pigmentację przez co nie muszę dbać o precyzyjne nałożenie(do zwykłych róży w tym celu używam najpierw typowych pędzli skośnych). Ale też coś za coś-trzeba sporo się namachać, aby przenieść efekt na skórę.
Nie mam problemu z samymi perełkami-nie zdarzało mi się, aby kuleczki wpadały między włosie pędzla czy się kruszyły, a gąbeczka w środku dobrze spełnia swoją ochronną funkcję

Co ważne-puder mnie nie uczula i nie podrażnia.
Niestety nie jest zbyt trwały-po kilku godzinach traci blask, lubi się wycierać oraz magicznie znikać w ciągu dnia, dlatego też nie lubię ponownie.
Tym bardziej, że moje obecne opakowanie jest pieruńsko wydajne. Ne używam na co dzień tego typu produktów, ale w tym przypadku nie widzę w ogóle zużycia, a trochę ze mną ten kosmetyk jest ;)

Kupiony w: U konsultantki

Lubię ten różo-pudrowy produkt :)

Nie jestem mistrzem makijażu, ale wiem jak chce wyglądać w makijażu.
I potrzebuję produktów, które w łatwy sposób mi to usprawnią. I ten różo-puder to robi :)

Po pierwsze w łatwy sposób kontroluję się nakładanie produktu, można stosować go jako puder albo róż. A ja z niego czasem robię lekkie konturowanie. Jest bardzo wydajny, ładnie pachnie i długo utrzymuję się na twarzy.

Obecnie mam twarz muśniętą słońcem, więc mogę teraz go stosować tylko na szyję i dekolt. Ale zimą do niego wrócę na twarz :)

Kupiony w: U konsultantki

Piękny kolor o subtelnym blasku

Produkt zakupiony u konsultantki zamknięte w okrągłym opakowaniu perełki mają neutralny zapach dobrą pigmentację krycie są bezproblemowe w aplikacji nadają subtelny brzoskwiniowy kolor o delikatnym blasku dobrej trwałości nie jest to produkt którym można zrobić sobie krzywdę

Delikatne rozświetlenie

Perełki z avon kupilam juz jakis czas temu. Udalo mi sie kupic je wraz z pedzlem gratis. Zamkniete sa w niewielkim opakowaniu, po odkreceniu wieczka pierwsze co napotkamy to gabeczka i pod nia sa perelki,czyli male kremowe kuleczki. Jedna bardziej rozowa druga bledsza,delikatnie sie błyszczą. Po nalozeniu na twarz daja efekt rozświetlenia i jesli chcemy nadać policzkom troche rozu, to musimy troche więcej nalozyc na pedzel.
Ogolnie jestem z nich zadowolona, gdyz nie lubie nakladac duzo rozu, rozswietlacza czy brazera. Lubie wygladac naturalnie.