Rimmel, Sun Shimmer, Face & Body Instant Tan Make-Up (Żel-krem brązujący do twarzy i ciała)

Produkt jest idealny do błyskawicznego uzyskania efektu gładkiej, lśniącej, opalonej skóry. Wspaniale też podkreśla istniejącą opaleniznę. Zmywalny (wodą i mydłem), odporny na pot i ścieranie. Ze względu na dość jednak ciemny kolor, lepiej sprawdza się na skórze ciała niż twarzy.
Występuje w 4 wersjach: shimmer light (połyskliwy jasny), shimmer medium (połyskliwy średni), matt light (matowy jasny), matt medium (matowy średni).

Unikać kontaktu z perłami oraz inną delikatną biżuterią, a także z tkaninami syntetycznymi (może je trwale poplamić).

świetny

Jedno opakowanie miałam ponad rok przy używaniu około raz na tydzień lub dwa. Drugie znacznie krócej bo używałam o wiele częściej i w większej ilości. Miałam odcień medium shimmer (niestety wersji matt nie było wtedy w Rossmannie). Mam nową, w innym opakowaniu niż tu przedstawione.
Minusy :
-mała dostępność.
- mogą pojawiać się smugi
-wymaga wprawy
-zniknął z Rossmanna:/
-wystarczy kropla H2O i zaciek gotowy :)
Plusy:
-Super kolor , ciemny brązik
-można stopniować kolor, krycie i nakładać wiele warstw
- kryje siniki i zaczerwienienia
-pomocny przy wielkich wyjściach
- nie brudzi ubrań
-nie ściera się
- bez problemu się zmywa wodą z mydłem
- dostępne różne wersje kolorystyczne oraz wersje z drobinkami i matt

Plus/minus:
-cena

Używam tego produktu od: dwa lata
Ilość zużytych opakowań: dwa

kłopotliwy bronzer

Nie przepadam za bronzerami w kremie (zawsze ryzyko pobrudzenia ciuchów, co wygląda wyjątkowo niechlujnie) ale w życiu tak się zdarza, że raz na jakiś czas nagle dobrze jest wyczarować „zdrowszy” odcień skóry :D. Zakupiłam go więc z myślą o takich wydarzeniach (nagłe wyjścia) jak i z myślą o okresie nieco chłodniejszym kiedy mało zasadnym jest stosowanie samoopalacza na całe ciało a wystarczy musnąć chociażby ręce czy dekolt takim właśnie bronzerem. No i tutaj mały klops..

- przy aplikacji mam wrażenie, że najwięcej specyfiku zostaje na dłoniach. Co gorsza, ciężko zmyć bronzer (u mnie wewnętrzna strona dłoni zostaje lekko czerwonawa (!). Do zniesienia ale to chyba nie tak powinno wyglądać :(
- uzyskany kolor jest całkiem ładny, oliwkowy odcień lekko opalonej skóry. Upiorna bladość znika bez śladu.
- dzięki ciemnemu pigmentowi, w momencie nakładania łatwo zauważyć gdzie należy aplikację poprawić a gdzie jest ok.

I to by było na tyle. Po nasmarowaniu się nim należy pamiętać o 2 rzeczach: nie nakładać jasnych (w żadnym wypadku białych) rzeczy i liczyć na to, że nie spadnie deszcz :D. W parze z wodą na skórze pojawiają się nieestetyczne plamy i uwierzcie wygląda to paskudnie. Powiedziałabym nawet, że tak jak w przypadku dłoni ciężko się go pozbyć, tak w przypadku reszty ciała mała ilość wody zdecydowanie załatwia sprawę.

Podsumowując: raz na jakiś czas może być ale za dużo z nim zachodu (uważać na ubrania, szorować mocno ręce po użyciu, unikać jak ognia deszczu) a na co komu kosmetyk, który jest aż tak kłopotliwy? Dla mnie mocno średni. Może jeszcze kiedyś wrócę do bronzera ale firmie Rimmel w tej kwestii już podziękuję. :)

Używam tego produktu od: 2 m-ce

beznadziejny

przy pytaniu"czy kupiłabyś ten produkt ponownie?" muszę odpowiedzieć NIE i to zdecydowanie z kilkunastoma wykrzyknikami. jeśli mam się dzielic swoim doswiadczeniem z kosmetykami tutaj po to, aby inni unikneli bubla, to zdecydowanie ostrzegam przed tym bronzerem.

uzywalam juz wielu takich samoopalaczy i zmywalnych bronzerow, na ten trafilam szukajac tanszej alternatywy do Sally Hansen.

najwiekszym jego minusem jest jego aplikacja - krem ma brazową barwę i drobinki, momentalnie zastyga na skorze, takze nie wiem jak szybko trzeba go rozsmarowywać, aby nie zostawil smug - chyba z prędkością światla;-) nie te smugi są jednak najgorsze, a to, co zostawia po sobie na dloniach - są ewidentnie brązowe i dosyc trudno to zmyc (kilkanaście myć i nadal widać).
probowalam aplikowac rowniez w rekawiczkach (takich zwyklych, lateksowych, przylegajacych do dloni), jednak wowczas w ogole nie da sie go rozsmarowac.

na plus (i za to jedna gwiazdka) jest kolor - mam sniada cere, kupilam odcien medium - nie wpada jak wiekszosc bronzerow w zolty, tylko w naturalny brąz. drobinki tez są w porzadku - subtelne.

podsumowujac; kolor -idealny, ale cala reszta to totalna katastrofa. nigdy wiecej.

co warto dodac - z zalozenia jest do twarzy i ciala, jednak po takich doswiadczeniach nie widze tego na twarzy.

Co za koszmar w nakladaniu

Zjade mu na dol z samoocena, bowiem nie jest to, przez porownanie, kosmetyk dobry.
Przy nakladaniu potwornie ciemno barwi donie; co jest zrozumiale, niemniej przy probie zmycia tej farby z palcow jakiekolwiek pochalapanie sie woda powoduje smugi.
Wbrew powszechnej opinii nie nadaje sie do makijazu twarzy; znacznie lepiej do tego celu sie nadaja kremy tonujace i puder brazujacy. Ten krem wchodzi w pory, jest wyraznie pomaranczowy i powoduje swiecenie.
Schodzi z potem; mi bardzo skutecznie poplamil letnia sukienke.
Przy tak ogromnym wyborze innych produktow brazujacych w sprayu, rekawiczce, chusteczce, nawet kremie, lub w koncu w pudrze; dlaczego to mazidlo jest jeszcze na rynku?

Świetny produkt!!!

Skusiłam się na niego za namową koleżanek i nie żałuję. JA mam wersję medium shimmer i nie żałuję. Mieszam z balsamem i dopiero nakłądam wtedy nie powstają smugi i mogę powoli go wmasować. Ręce zmywają się ale ciepłą wodą i mydłem w kostce. serio mydło w płynie sobie nie radzi :) FAkt po goleniu kropki są bardziej widoczne no ale jest to bronzer więc nie ma co się dziwić.

Ilość zużytych opakowań: 4 pełne opakowania

Kolor bardziej bordowy niż brązowy ;/

W porownaniu do wszystkich recenzji moja będzie całkiem inna , mam wrażenie że kolor jest bordowy a nie brązowy , w dodatku konsystencja trudna do nałożenia . Ja nie polecam .

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Coś wspaniałego!

Nigdy nie byłam jakoś przekonana do tego typu kosmetyków w obawie przed zaciekami:) Przełamałam się jednak i kupiłam ten produkt:) nie zawiodłam się! Geniusz za małe pieniązki:) Zero minusów za to zalet mnóstwo:)
-przepiękny efekt naturalnej opalenizny! Nikt nie uwierzył mi ze to opalenizna z tubki.Wygląda to naprawdę świetnie!
-efekt trzyma się aż do zmycia nie ma mowy o jakichś przetarciach w ciągu dnia
-nie zmywa go sama woda wiec wodoodporny i w sam raz na plażowanie
-zero smug
-nie śmierdzi
-fajny kolor od razu wiem gdzie się posmarowałam wiec można to zrobić dokładnie
-łatwo się rozprowadza i szybko wchłania
-wydajność
-cena
Polecam z czystym sumieniem!!!

Używam tego produktu od: Niedawna ale zostanę z nim na długo!
Ilość zużytych opakowań: Poczatek pierwszego

Super!!!

Kupiłam ten żel na szybko, będąc na zakupach w rosmannie. Potrzebowałam jakiegos kremu koloryzującego do twarzy, alternatywy dla podkładu na lato. Bałam się troche nałożyc go na twarz, więc spróbowalam na ciało - genialny efekt! Jednolita opalenizna, delikatna ale widoczna, szybko, bez smug itd. Efekt jest natychmiastowy! Na twarzy sie niestety nie sprawdza ale na ciało - jak najbardziej.

Minusy
- zapach jak dla mnie zbyt intensywny
- trudno zmyć go z wewnętrznej strony dłoni

Używam tego produktu od: kilka dni

Świetny :)

Bronzera Sun Shimmer używam już od bardzo dawna więc mogę z czystym sumieniem stwierdzić ,że ejst najlepszy.
Nie potrzeba solarium, czy wyjazdu na egzotyczne wakacje aby nagle mieć piękną , złotą i przede wszystkim zdrową opaleniznę. Ja jestem nim zachwycona i jestem mu wierna już od 3 lat.
Miałam już matowe, a także z błyszczącymi drobinkami.

Zalety:
+Kolorek skóry dzięki temu produktowi jest idealny
+Dobrze się rozsmarowuje, nie tworzy plam
+Tani
+Ma poręczne , wygodne opakowanie

Wady:
-jedyne co nie podoba mi się w tym produkcie to jego zapach, choć i tak jest boski porównując z innymi bronzerami tego typu

świetny

Efekt po aplikacji jest super, bardzo ładna i natychmiastowa opalenizna. Ja używam koloru medium matte.
Trzeba trochę uważać z aplikacja ponieważ można sobie zaszkodzić ciemniejszymi smugami, ale rozsmarowanie jest łatwe przez ten ciemny kolor produktu :)
Jedyny minus to zapach.

świetny BRONZER

Moim zdaniem jest to bardziej Bronzer niż samoopalacz.

Kupiłam w Rossmanie najpierw Medium Matt a po kilku tygodniach wersję z drobinkami. Daje ładny kolor i natychmiastowy efekt. Ja mieszam na dłoni razem z podkładem i bazą lub kremem, wtedy pięknie się stapia ze skórą. Daje przyjemne uczucie gładkości na twarzy i nie zatyka porów. Fajna żelowa konsystencja ale trzeba uważać przy nakładaniu bo ma bardzo ciemny kolor i farbuje ręce, trudno później zmyć plamy. Nie używałam na ciele ponieważ lubię chodzić w jasnych ubraniach i sądzę że mógłby brudzić odzież.

minus: zapach przeciętny
Ilość zużytych opakowań: niecałe 2 opakowania

tak

kupiłam go jakoś jesienią w rossmanie - więc są już u nas dostępne. wzięłam ten do jasnej karnacji, bo jestem bardzo blada.

minusem jest dla mnie zapach, jakiś taki... nie wiem, babciny, jak go określił mój partner. nie używałam jeszcze na całe ciało (przez zimę mogę być blada) i czekam na cieplejsze dni, jednak kiedy używałam go czasem na twarz (po nieprzespanej nocy) to był bardzo dobry. jednak zapach ma dla mnie dużą rolę w tego typu kosmetykach - ten nie jest najgorszy, bywały okropniejsze :) plusem jest też duża pojemność.

mogę go więc polecić dla kogoś, kto jak ja, jest bardzo blady - kolor wychodzi dosyć naturalnie.