Oriflame, Visions, Face and Body Glitter Gel (Żel nabłyszczający do twarzy i ciała)

Kolorowe pigmenty odbijają światło, sprawiając, że skóra mieni się opalizującymi refleksami. Blask zapewnia młodzieńczy, zmysłowy wygląd. Podkreśl nim kości policzkowe, ramiona, dekolt.

Mieszane uczucia

Dostałam go gratisowo dawno temu, przy zakupie jakiegoś kosmetyku. Powiem szczerze, że nie przypadł mi do gustu. Nie wyobrażam sobie nałożenia go na twarz - miał tak nieprzyjemną, lepką konsystencję, że nawet nie pomyślałam aby go tam aplikować.
Przy specjalnych okazjach sprawdzał się średnio, ładnie nabłyszczał przez krótki czas, potem brokat "schodził" na ubranie i tam już pozostawał.

Plusy:
+efekt rozświetlenia
+ładnie prezentował się w sztucznym oświetleniu
+wydajność
+poręczne opakowanie

Minusy:
-konsystencja
-zapach
-brak trwałości

Ślicznie się mieni

Spełnia swoje zadanie idealnie! Mieni się kilkoma kolorami. Brokat jest duży, mocno odznaczający się. Trwałość niczego sobie. Mam wrażenie ze żel wchłania się i nie pozostawia nieprzyjemnej „skorupki”. Na początku miał ładny zapach, który z czasem niestety minął, ale to można wybaczyć. Opakowanie trwałe. Dość wydajny.

śliczny

wspaniały brokacik :)) bardzo ładnie wyglada i bardzo długo sie trzyma. Ja go uzywam tylko na powieki :)) szkoda ze tubka jest taka malutka bo tylko 25 ml ale zato starcza na bardzo dlugo. naprawde polecam!!

Wydajny, wystarczy trochę wycisnąć z tubki na ciało, aby uzyskać niesamowity efekt, pięknie się mieni w wieczorowym świetle, skóra pozostaje gładka (nie lepi się) bezwonny. Polecam, towarzyszył mi przez całego sylwestra;) Warto kupić, ale w cenie promocyjne.