Clarins, Total Lift Minceur [Total Body Lift] . (Wyszczuplająco-ujędrniający krem-żel nawilżający do ciała)

Nowa, ulepszona wersja Lift Minceur 2000.
Produkt wyszczuplający stworzony specjalnie, by walczyć z uporczywym cellulitem i udoskonalić figurę.
Zapobiega tworzeniu się cellulitu:
- powstrzymuje proces wydzielania enzymów; odpowiedzialnych za rozrost komórek tłuszczowych bez szkody dla otaczających zdrowych komórek
- blokuje tworzenie się nowych komórek tłuszczowych;
- blokuje glikację, zjawisko odpowiedzialne za zatwardziały wygląd cellulitu.
Hamuje odkładanie się zapasów tłuszczu:
- blokuje penetrację tłuszczu;
- blokuje przekształcanie molekuł glukozy zdolnych łączyć się w kwasy tłuszczowe.
Intensyfikuje pozbywanie się tłuszczu:
- działa symultanicznie na dwa "spusty" usuwające tłuszcz (AMPc i GMPc);
- stymuluje G proteinę - molekułę, która pomaga uwalniać tłuszcz.
Drenuje i uelastycznia strukturę skóry:
- poprawia krążenie krwi i limfy;
- wzmacnia i odbudowuje zdrowe komórki oraz uelastycznia skórę zwiększając syntezę kolagenu.
Ujędrnia, nawilża i odświeża skórę:
- daje efekt napinający, kóry poprawia strukturę skóry i napina silnie jej powierzchnię;
- utrzymuje nawilżenie skóry i komfort, widocznie upiększa skórę;
- przynosi uczucie świeżości i lekkości na wiele godzin.
Zawiera:
Baccharis (wspomaga metablolizm), Uncaria Tomentosa, Hortonia (blokują odkładanie się tłuszczu w komórkach), Cangzhu (rozpuszcza nagromadzony tłuszcz), Agrimonia (wzmacnia naczynia krwionośne, stymuluje krążenie limfy), Silicon, Kofeina, Geranium, fosfolipidy słonecznika, ekstrakt olejku miętowego.
Konsystencja kremowo-żelowa, beztłuszczowa i nieklejąca, która pozwala się ubrać natychmiast po nałożeniu. Nowa nakrętka zamykana nie odkręcana, by produkt łatwiej się wydostawał. Świeży, kwiatowy zapach z nutą Zielonej Herbaty, Róży i Jaśminu. Automasaż ciała metodą Clarinsa wzmacnia działanie preparatu. Efekt widoczny natychmiast.

przyjemny

Kosmetyki wyszczuplająco-ujedrniajace stosuje stale , choc nie biegam w kółko do lustra i nie mierze sie centymetrem. Jakos nie wierze w bardzo widoczne rezultaty ;), natomiast mam nadzieje, ze cos tam poprawia. cellulitu nie mam, wiec duzej zmiany nie bedzie...
Kupiłam w promocji - 400 ml w cenie 200 i uzywałam raczej systematycznie, raz dziennie. Z uwagi na efekt chłodzenia - lekki, ale jednak - nie stosowałam po kapieli, bo nie cierpie marznac ;)
Kosmetyk ma lekka konsystencje, drobinki, ktore rozpuszczaja sie w czasie masazu i przyjemny zapach. Wchlania sie przyzwoicie, nie klei, nie wałkuje...Wydajny.
Czy działa...? Naprawde nie wiem, ale stosuje sie przyjemnie ;)

Używam tego produktu od: jakies 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 400 ml

Jeden z najlepszych

Nie mogłam go już znależć,podobno został wycofany,jego następca jest bardzo dobry ale nie lepszy-na pewno nie.Działa w 100 %,wygładza ,napina,odżywia ,likwiduje co trzeba-wiem co mówię\piszę ponieważ wszystko to zrobił po przebytej ciąży a wiadomo ,że po takim stanie ciało nie jest w najlepszej kondycji ale po kuracji skóra wyglądała świetnie,bez zastrzeżeń.Wydajny.

Używam tego produktu od:jakiś czas
Ilość zużytych opakowań:ok.10-15

bez efektow

Niestety nie zlikwidowal cellulitu ani troche.Po zuzyciu 3 opakowan.
Zapach sie podoba - mojemu chlopakowi, niestety mi nie za bardzo. Nie wiem sama - widocznie musi byc wybitnie niedopasowany do mojej skory skoro dziala na tyle kobiet. Nawet ramion nie ruszyl - a im naprawde niewiele trzeba bylo. Ostatnie opakowanie zaczelo mi sie walkowac - koniec prob. Stosowalam jednoczesnie z treningiem, bez diety odchudzajacej.
Bardzo zaluje ze kupilam az 3 opakowania.Coz moglam miec tyle samo opakowan diora ktory na mnie dziala lub duzo wiecej erisa ktory tez dziala. Rozczarowana.

Używam tego produktu od:2miesiecy

Lubie go.

Produkt przyjemny w stosowaniu-i moim zdaniem-lepszy od nowej wersji Total Body HD Clarinsa.

Aksamitna konsystencja,szybko się wchłania i ładnie ujędrnia-dokładnie taka jak w opisie krem-żel.

Nie zauważyłam jakiś spektakularnych efektów jeśli chodzi o wyszczuplenie, poprawiło się natomiast napięcie skóry i na pewno w odróżnieniu do innych preparatów jakie używałam to ten mnie nie wysuszył.

Moim głównym problemem jest niestety także celullit,a preparat w ogole nie radzi sobie z tym. Był skuteczny,ale jedynie w momencie kiedy zaczęłam go używać już "po" preparacie,który faktycznie dał skuteczniejszy efekt.

Plus jest taki,że w udało mi się go kupic na przecenie w Sephorze za 70zł.

Używam tego produktu od: 2008
Ilość zużytych opakowań:1-2(?),jedno w zapasie

zawracanie głowy

Oczywiście mogę się narazić na zarzut, że aby było widać efekty powinnam zużyć więcej aniżeli dwie tuby po 30ml każda. Pewnie tak jest. Mimo to nie zauważyłam żadnych natychmiastowych efektów w postaci poprawy wyglądu czy napięcia skóry. Po zastosowaniu skóra wyglądała jak po nałożeniu najzwyczajniejszego na świecie balsamu.
Ogromny minus za wydajność. Dwie tuby, o pojemności jak wyżej, wystarczyły mi do czterokrotnego użycia na uda i pośladki (żeby zobrazować mniej więcej skalę zjawiska, dodam,że noszę rozmiar 36 i mam 160 wzrostu, więc obszary smarowane tym specyfikiem nie były wielkie). Oznacza to, że tuba 200ml wystarcza na 13 dni dwukrotnego nakładania, czyli wielki drenaż nie ud, lecz portfela.

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:dwie próbki 30 ml

Cudotwórca!KWC!!!

Genialny kosmetyk,który sprawdza się w rzeczywistości!
Na razie zużyłam tylko miniaturkę,którą otrzymałam w Sephorze,ale już zamawiam pełnowymiarowe opakowanie!
Kosmetyk jest po prostu rewelacyjny!
Już po pierwszym użyciu zauważyłam znaczną poprawę,skóra stała się gładsza,odzyskała ładniejszy koloryt.Po kilku zastosowaniach można również zauważyć iż skóra powolutku się napina!
Konsystencja jest ekstra,świetnie się rozsmarowuje,szybciutko wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy!!!
Jak na razie mój KWC!!!

Używam tego produktu od:Kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań:Miniaturka 50ml

ZADOWOLONA

Zdecydowanie polecam. Korzystam z niego w okresie letnim(chłodzi), zimą tylko przed wyjściem na basen, po to, by natychmiastowo wygładził skórę. I działa!!! Moją skórę genialnie wręcz ujędrnia!
Zapach bardzo mi odpowiada. I pewnie dałabym mu 5 gwiazdek, gdyby nie pewien mankament: cena odwrotnie proporcjonalna do wydajności. Bardzo szybko się zużywa, dlatego do codziennej pielęgnacji, przynajmniej dla mnie się nie nadaję. Korzystam więc ze zwykłego balsamu. Jednak balsam tak spektakularnego efektu nie daje.

Używam tego produktu od:2006

Takie nic...

Zero efektów, zero zadowolenia.
Niestety, ale w tym produkcie znajduję same wady:
- brzydki zapach, denerwujący i po prostu nieprzyjemny
- wysusza skórę niemiłosiernie
- nie robi zupełnie nic bo to napięcie skóry jest efektem przesuszenia.

Moim zdaniem szkoda pieniędzy

Używam tego produktu od:2 lata temu, gdy był nowością

bez rewelacji

Kupilam ten cudowny specyfik pod wplywem opinii Wizazanek i z wielka nadzieja zabralam go do domu.
Przy regularnym stosowaniu wraz z masazem ujedrnil moja skore na udach i posladkach i wygladzil bez watpienia. Jednak efekt nie byl do konca taki jak oczekiwalam, cellulit jak byl tak jest... a po odstawieniu efekt wygladzenia niestety sie nie utrzymuje - ulatnia sie szybciej niz pojawia ;)

Używam tego produktu od: kulku miesiecy

skuteczny

Dla mnie najskuteczniejszy tego typu produkt jaki używałam. Już po tygodniu stosowania widać lepsze napięcie skóry, wygładzenie i jest ona bardziej gładka w dotyku. Przyjemny efekt chłodzenia po wmasowaniu, ładnie drenuje. Co do efektu wyszczuplenia to ciężko ocenić bo stosowałam razem z dietą.
Bardzo przyjemny zapach, błyskawicznie się wchłania, poręczna tuba z zaworkiem silikonowym.
Na pewno będę do niego wracać.
Ilość zużytych opakowań:2 i 3 w trakcie

super

Dziala rewelacyjnie, pieknie wygladza skore, likwiduje celulit, chlodzi. Nie sadzilam, ze balsam moze takie cuda zdzialac.
Podoba mi sie chlodzacy efekt, w upalne dni nakladalam na cale cialo, wzwiazku z czym nawet w 35 stC nie bylo mi przez pierwsza godzine goraco!
Teraz nakladam tylko na uda, biodra i posladki.
Podoba mi sie zapach.
Jedyny minus to wydajnosc, po rozkrojeniu tubki mozna wprawdzie zuzyc balsam w 100%, ale idzie mi jedna tuba na 3 tygodnie (codziennego stosowania).

Używam tego produktu od: 4 m-cy

ja też nie jestem przekonana

Sama nie wiem...byłam wierna długo Diorowi ale koleżanka pracująca w Sephorze poleciła mi to, mówiąc, że wszystkie konsultantki się nim podniecająi biorą dla siebie.

Więc kupiłam raz i drugi...i wrażenie odniosłam takie, że cellulit wręcz się powiększył. Regularnie uprawiam sport, jem zdrowo nic nie zmieniałam oprócz kremu a tu prosze...

Jednak Plasticity Diora jest lepsze - przynajmniej dla mnie i dla mojego rodzaju cellulitu - przy innych może się i sprawdza.
Nie wiem, czy kupię, może kiedyś dam mu jeszcze szansę, ale nie prędko.

Używam tego produktu od:3m-ce