Joko, Deep Liner (Tusz do kresek wodoodporny)

Joko, Deep Liner (Tusz do kresek wodoodporny)

Kategoria
Marka
Pojemność 4,5 ml
Pojemność 4,5 ml

To kałamarzyk z czarnym, wodoodpornym tuszem i stożkowym aplikatorem z lateksu do namalowania różnej grubości kresek.
Wysokiej jakości składniki sprawiają, że namalowana kreska jest idealna przez wiele godzin. Deep Liner doskonale nadaje się również do malowania jednorazowych modnych teraz tatuaży

Cena: 10 zł / 4,5 ml

w tuszu

Mój pierwszy eyeliner wodoodporny i jaki cudny! :)

Był to mega eyeliner. Pierwszy wodoodporny a jak doskonale i długo(!) mi się sprawdzał. Nie był drogi wiem, ale ja miałam go z wygranej i dużo kosmetyków od Joko mogłam sobie potestować! Szczoteczka idealna, szybko i łatwo się nakładał tworząc idealną kreskę, taka jaka chciałam. Mocny intensywny, wyrazisty i faktycznie wodoodporny. Może nie tak na 100%, ale był praktycznie nie do zdarcia. Bardzo wydajny. Miałam go bardzo długo, aż do momentu kiedy go nie zużyłam i nic z nim się nie działo był nadal taki sam i działał wspaniale.

100% satysfakcji!

Tak tani, że aż wierzyć się nie chce, jak jakościowo jest dobry, ustrzelony w 10., utrzymuje się na powiece cały dzień, nawet w upalne lato, przetańczyć z nim można całą noc, bez żadnych poprawek, nie rozmazuje się, nie kruszy, wyrazista czerń pięknie podkreśla oko, natomiast jeśli chodzi o pędzelek, to potrzeba trochę wprawy w wykonywaniu perfekcyjnych kresek.

Słabiutko wypadł

Kupiłam bo strasznie wciskała mi go ekspedientka więc się skusiłam i żałuję, bo jest okropny.. Słaba pigmentacja, rozmazuje się i kruszy na powiece nie wytrzyma nawet kilku godzin porażka jest tani ale nie wart nawet takiej ceny nie polecam.

Ohh jak on mnie denerwuje

To jest najgorszy tusz do kresek, jaki kiedykolwiek miałam. Po dosłownie dwóch uzyciach pędzelek zaczął się niszczyć, każdy włosek szedł w swoją stronę, tusz bardzo szybko wysechł i zrobiły sie w nim grudki. Żeby jakkolwiek zrobić kreskę, musiałam się mocno namachać, syzyfowa praca normalnie. Eyeliner wcale nie jest wodoodporny, wystarczy delikatnie go potrzeć palcem a już rozmazuje się. W dodatku bardzo podrażnia moje oko. Wyrzuciłam go bezceremonialnie do śmieci i nigdy do niego nie wrócę. Bubel miesiąca, nie polecam.

Jestem na NIE

Dostałam go w ShinyBox. Sądziłam, że będzie to fajny , tani produkt, ale... NIE !
Mam oczy wrażliwe na słońce, i często się zdarza, że łzawią, no ale jak to możliwe, że wodoodpornośc tutaj nie zadziałała ?
Nie mam tłustych powiek, używam też bazy.
Wystarczyło delikatne usunięcie łezki i było po kresce.
Dawałam mu szansę kilka razy, ale nie ma między nami sympatii.
Mimo, że kreskę ładnie się malowało to niestety musimy się rozstać...

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Najgorszy jaki znam!

Deep Liner Joko otrzymałam wraz z kwietniowym ShinyBoxem. To najgorszy produkt tego typu, jaki miałam okazję testować. Po pierwszej aplikacji trafił do kosza, będę unikać go jak ognia.

Porażka

Skąd te zachwyty?Dałam się nabrać.Kupiłam zachęcona pozytywnymi komentarzami i...dupa.Po pierwsze pędzelek był wykrzywiony w dziwną stronę musiałam ucinać nożyczkami po drugie zrobiłam kreskę i poszłam pobiegać...Wróciłam i co? Wstyd!Rozmazana kreska,oko czarne masakra.Tusz w promo w rossmanie za 4 zł WIBO przebył ze mną niejeden maraton i się trzymał.

W porządku

Bardzo dobrze mi się sprawdził. Spodziewałam się gorszych efektów.
Plusy :
+ bardzo ładna, matowa czerń
+ nie kruszy się
+ dobrze się utrzymuje
+ precyzyjny pędzelek

Minusy:
- na pewno nie jest wodoodporny
- wydajność

Bardzo dobry i tani produkt

jak dla mnie jeden z najlepszych eyelinerów, niestety w moim mieście w drogeriach niedostępny, jak zwykle to co świetne zostaje wycofane :(
Plusy:
-trwały
-wodoodporny
-nie rozmazuje się
-nie odznacza na górnej powiece
-głęboka czerń
-nie pęka na powiece
-łatwy w użytkowaniu
-starcza na długo
-niska cena

Wady:
-brak

Używam tego produktu od: 2 lata

Dobry do czasu... Krótkiego :/

Jest jedna rzecz, któa mnie urzekła w tym eyelnierze. Jest to odcień czerni - nie jest on bardzo głęboki, intensywny, ale za to... całkowicie matowy. Oko nim potrakowatne wygląda tak elegancko - świetny do pracy!

Poza tym, doceniam: dostępność, w miarę wygodny w obsłudze aplikator i fakt, że się nie kruszy, nawet po całym dniu.

Niestety, choć jak już napisałam wyżej, jest łatwy w obsłudze, to tylko do czasu... Aplikator szybko się niszczy, a przecież używam go tylko na super delikatnych powiekach, żadne smyranie po łokciach! ;) Miziam nimlko powieki, a on si przekrzywia, a właściwie - wykrzywia - bo na stałe. I ciężko nim wówczas sokolwiek zrobić. Właściwie nadaje się już tylko do wyrzucenia...

Drugą cechą, z tych negatywnych, jest to, że opakowanie ciężko się zamyka. Patent z "dokręceniem" okazuje się być w rzeczywistości ciężki do zrealizowania. Nie to, że niemożliwy. Co to to nie. Zamykałam go, ale z trudem i użyciem siły :/

Nie sądzę, żebym go jeszcze kupiła, ale nie mówię zdecydowanego: "nie", zwłaszcza, jeśli go troszkę podrasują...

Używam tego produktu od: miesiąc?

Bardzo dobry!

Plusy:
- nie kruszy się jak np. eyeliner z essence
- nie ściera się
- fajny pędzelek
- wygodna aplikacja
- wyraźny czarny kolor
- cena
- wydajny

genialny

IDEALNY! nie mam żadnych zastrzeżeń, idealna kreska, czarna, cieniutka, pędzelek bardzo fajny a trwałość powalająca!

Plusy:
cena
jakość
trwałość
głęboka czerń

Minusy
brak