Rimmel, Extreme Definition, Two-tone Eye Definer (dwukolorowa kredka do oczu)

Rimmel, Extreme Definition, Two-tone Eye Definer (dwukolorowa kredka do oczu)

Pojemność 1,38 g

Podwójna kredka do wykonania makijażu oczu, na obu zakończeniach ma różne kolory ołówków. W wersji Fashion Icon ( nr 002: czarno-srebrna) czarny kolor ma służyc podkreśleniu oka, srebrny - rozjaśnieniu.

Cena: ok. 15 zł / 1,38 g

lubię to

Fajna kredka do oczu 2 w 1. Posiadam wersję czerń-biel.
Dobrze się nakłada, nie uczula, fajnie się prezentuje. Wytrzymuje kilka godzin, ładnie wygląda, duża oszczędność w kosmetyczce:) Jestem z niej zadowolona.
Szkoda, że biały kolor słabiej się prezentuje i utrzymuje niż czerń;/

Lubię ją :)

Mam wersję czarno-białą; czarnej końcówki używam do podkreślenia górnej lini rzęs i wyciągnięcia w górę, natomiast białej na linię wodną. Czarna końcówka u mnie sprawdza się bardzo dobrze, utrzymuje się długo. Natomiast biała na lini wodnej znika dosyć szybko, pewnie to kwestia tego, że kredka nie jest wodoodporna.
Jestem jednak zadowolona z zakupu, kredka starcza mi na długo, dobrze się ją rozprowadza i rozciera, nie łamie się, polecam;)

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Uczuliła mnie,dostałam zapalenia oczu...

Nikomu nie życzę takiej przygody z jakimkolwiek kosmetykiem. Nosze soczewki kontaktowe,które chyba nie trawią kredek,eyelinerów itp.;/ po zakupieniu tej kredki(wersja czarno -biała) przez kilka tygodni pojawiały mi się w kącikach oczu takie białe glutki,ropa,nie wiem co to było. Nie zwracałam na to uwagi-myślałam ,że to jakieś chwilowe. Aż któregoś razu wstając rano z łóżka oczu nie moglam otworzyć!jakby ktoś mi piachem sypnął,i tak non stop.Jakby mnie słońce raziło,coś okropnego. cierpiałam tak kilka godzin myśląc że to minie,mój chłopak pojechał mi po krople,lecz nie pomogły. Musieliśmy jechac do jednego w całym województwie szpitala zajmujacego się chorobami oczu .. Męczyłam się tak w sumie kilka dni,dostałam antybiotyk,krople do oczu które po trochu mi pomagały,ale to okropne nie móc otoworzyc oczu przez dwa dni,wszędzie musiał prowadzić mnie chłopak za ręke,NIKOMU TEGO NIE ZYCZE.jestem pewna ,że to tak kredka,ponieważ ona była nowa w moim zestawie kosmetyków,których używała. Pamiętajcie tak na marginesie,jesli zauważycie taką białą ropę w kącikach oczu koniecznie odstawcie kosmetyki do oczu,gdyż pewnie to znak,że ktoreś Was uczula. gwiazdka za to,że ładnie się rozprowadzała,łatwa aplikacja i długo zostawala na oczavh,nawet ciążko było mi zmywać;p

Używam tego produktu od: używałam z miesiąc czasu w wakacje
Ilość zużytych opakowań: troszkę ubyło,resztę wyrzuciłam do kosza,gdyż mogła być zakażona-nie sprzedałam bo nie chciałam nikogo zarazić

Całkiem sympatycza

Mam czarno -białą.
Uważam ,że jest ona naprawdę niezła ,zwłaszcza kolor biały. Dobrze się nakłada.
Troszeczkę gorzej z wytrzymałością ,po 2-3 godzinach zaczyna znikać z oczu.

Zdecydowanym plusem jest dwukolorowość kredki .

Biały kolor jest super

mam czarno-białą

Kupiłam tą kredkę, bo chciałam czarną zamiast linera,a białą na linię wodną........niestety do żednej z tych funkcji niespełniła się kompletnie.
Ale za to jest świetna jako baza pod cień (robię kreskę na górnej powiece białym kolorem, a potem mogę nałożyć na nią jaki kolwek cień- nawet taki najbardziej dziadowy- w ten sposób niemuszę kupować tysiąca kolorowych linerów)

Najlepsza jaką miałam

Mam czarno-białą.

Jak dla mnie ŚWIETNA!

Biała jest mięciutka, nie podrażnia linii wodnej, świetnie się rozprowadza:) Lecz nie utrzymuje się długo, to jej jedyna wada.

Czarnej używam do robienia kreski, zamiast eyelinera. Utrzymuje się przez cały dzień! Troszkę traci kolor w zewnętrznym kąciku oka, ale moim zdaniem jest to nieuniknione poprzez ciągły ruch powieki. Jest mega wydajna, używam jej od 3 miesięcy, a zastrugałam raz:)

Dla mnie kredka jest bliska ideału, kupiłam ją za...5pln!!! (w Pepco:) )

SUPER, szczerze polecam!

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Jest OK

Mam czarno białą. Kredki używam od czasu do czasu więc zawsze staram się kupić jak najmniejszą - 2 kolory w jednym to o połowę mniej każdego mi odpowiada.

Zalety:
+2 kolory w jednym (mniej miejsca, wszystko pod ręką)
+niedroga
+biała nie za miękka, nie za twarda - idealna
+na powiece trzyma się cały dzień

Wady:
- czarna trochę za twarda
- szybko znika gdy maluje się wewnętrzną część oka (po 2-3 godzinach)

Generalnie lubię jej używać ale będę szukała ideału.

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

dobra

ogólnie uważam, że kredka jest dobra. mam w wersji czarno-srebrnej, z tym, że srebrnej praktycznie nie używam.
wydajna, swoją mam już parę lat praktycznie,
czarny jest czarny, nie uczula, jedynie bym się przyczepiła wytrzymałości na oku, ale ogólnie daje radę.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: cały czas pierwsze

świetna

Zamiast dwóch kredek mam jedną,, nie muszę juz szukać kilku kredek w kosmetyczce. To praktyczne rozwiązanie.
Kredka świetnie sprawdza się.
Bardzo wydajna,
dobrze napigmentowana,
długo się utrzymuje,
nie uczula,
dobra cenę za tę jakość.

Ilość zużytych opakowań: 1 kredka

Świetna

Mam kredkę w kolorach brązu (niebieską oddałam mamie, która ją uwielbia).
Jest bardzo wydajna, dobrze napigmentowana, ma ładne kolory, chociaż osobiście nie przepadam za tym złotym. Jeżeli jest dobrze naostrzona można nią zrobić ładną cieniutką kreskę, gdy tak nie jest, to i tak można całkiem nieźle nią manewrować. Długo się utrzymuje, gdy utrwalimy ją cienie, jednak gdy ma się tłuste powieki i oczka spocą się pod wpływem słoneczka, to jednak jej trwałość trochę pozostawia do życzenia. Cena jest bardzo zachęcająca i ta forma dwukolorowa to też dobry pomysł, zwłaszcza, dla tych, którzy robią makijaż samą kredką.

może być

mam biało-czarną :

Zalety:
- zajmuje mało miejsca w torebce a mamy jakby 2 kredki
- obie strony dobrze napigmentowane
- wydajna , końcówki są nietłuste więc nie trzeba jej często temperować

Minusy:
- czarna gdy namalujesz kreski na dolnej powiece zaraz odbije się na górnej misiem pandą
- biała zbiera się trochę w kącikach i jest ciut za mało trwała
- ohydne , przezroczyste , plastikowe skuwki - brak poczucia luksusu , bo aż taka tania nie była

bliska ideału

Powiem wprost nie przepadam za firmą Rimmel a to za sprawą niektórych tuszy do rzęs z tej firmy. Kredkę kupiłam na próbę i jestem z niej zadowolona. Dodam jeszcze że oceniam zestawienie brąz + czerń.
Plusami są:
+ kolory rysika obu stron kredki są dobrze nasycone i dobrze prezentują się na powiece
+ rysik nie jest za twardy co ułatwia rysowanie a jednocześnie nie jest za miękki, przez co nie "maże" się po powiece
+ cena nie jest zbyt wygórowana
+ dość dobra trwałość, choć na linii wodnej szybko znika ( jak większość nawet dużo droższych kredek)
+ nie zbiera się w kącikach oczu
+ nie powoduje łzawienia oczu (co często mi się zdarza przy innych)
Minusy:
- temperowanie temperówką to straszna męka (rysik się łamie), dlatego ostrzę ją nożykiem :)
- najmniej atrakcyjnym elementem tego produktu są skuwki, które kojarzą się raczej z bazarowymi podróbkami niż z dość dobrze prosperującą firmą, ale na szczęście nie ocenia się książki po okładce
Czy kupię ponownie? Tak, jest świetna polecam