Avon, Foot Works, AHA Renewing treatment (Kuracja regenerujaca do stóp z AHA)

Avon, Foot Works, AHA Renewing treatment (Kuracja regenerujaca do stóp z AHA)

Silnie nawilżający krem do stóp - zmiękcza zrogowaciały naskórek i utrzymuje poziom nawilżenia skóry przez 24 godziny. Intensywnie wygładza dzięki kwasom AHA, które regulują proces odnowy komórkowej, złuszczają zrogowaciały naskórek oraz wygładzają i nawilżają skórę.

Beznadzieja

Wad wg mnie jest zdecydowanie więcej niż zalet, jeśli można tu mówić o jakichkolwiek plusach. Wady: pozostawią skórę suchą. Nie wygładza ani nie uelastycznia skóry. Nie ma nawet podstawowego działania - nie nawilża skóry. Jest do tego drogi. Działania kwasu AHA po prostu nie ma. Totalny niewypał Avonu

Ilość zużytych opakowań:1/3

Oj nie

Jeden z nielicznych produktów z serii Foot Works (oprócz sezonówek które niestety są coraz słabsze :() który mi się nie spodobał.

Jedyną zaletą jaką zaobserwowałam jest zapach - mocny, odświeżający mentol :) ale chyba nie o to chodzi w przypadku kosmetyków do stóp :cool:

- krem jest rzadki, wodnisty
- słabo nawilża
- działania AHA nie zaobserwowałam niestety

O wiele lepszy był krem z podstawowej serii Foot Works - smiekczający stopy.

Używam tego produktu od: już nie uzywam

Można wypróbować

W sumie jestem zadowolona z tego kremu, może dlatego, że od kremu do stóp cudu nie oczekuję i może też dlatego, że raczej dbam o swoje stopy.
Używam go na noc co jakiś czas, w dzień bym go raczej nie stosowała, bo ma dość lejącą konsystencję i długo się wchłania. Ale mimo to przyjemnie się go używa. Zmiękcza stopy i dobrze wygładza, a efekt utrzymuje się dość długo.
Ma ładne opakowanie i w można go kupić w sobrej cenie jak jest w promocji więc można wypróbować.

Używam tego produktu od: od kilku miesięcy

Nieporozumienie

Okropne świństwo, za ogromne pieniądze.
Po pierwsze śmierdzi
Po drugie działanie kwasów znikome
Po trzecie wysusza skórę
Po czwarte jest tak rzadki, że smarując nim stopy połowa się przelewa przez palce
Po piąte wchłania się w kilka godzin
A tak w ogóle to jest okropny

Używam tego produktu od:2 m-cy
Ilość zużytych opakowań:1/2

nic szczególnego

Avon ma dobre kosmetyki do stóp ale ten krem to jakiś ich niedorobek. Przede wszystkim ta okropna lejąca ciecz z nieporęcznej tubki,nie zauważyłam zadnego nawilżenia a tym bardziej efektów.

Używam tego produktu od:1 roku

dziala

Krem mialam zeszlej zimy. Zaskoczyla mnie lejaca konsystencja, ale przyzwyczailam sie( wole cos gestszego). Dzialal! U mnie dzialal. Po paru uzyciach tylko na noc krem wygladzil piety, skora byla miekka. Tubka ma fajny plastik. Ogolem opakowanie jest ok, ale wolalabym nie odkrecanej zakretki tylko taka co sie wieczko otwiera i zamyka ponowanie bez odkrecania. Zdecydowanie bylo by mi wygodniej.
Nie wiem czy krem kupie ponownie, bo w skladzie jest filtr przenikajacy, ktorego staram sie unikac. Tubka jest nieprzezroczysta , wiec nie rozumie po co ten filtr? Gdyby nie to, krem dostal by maksiymalna ilosc gwiazdek. Moze kiedys sie jeszcze skusze, nie wiem.

Używam tego produktu od:zeszlej zimy

działa

krem naprawde godny polecenia !!! dział skutecznie: wygładza, zmiekcza stwardniały naskorek na pietach i podeszwach, uelastycznia i nailza stopy, jeden z nielicznych kremow ktory naprawde dział (a miałam okazje troche ich wyprobowac), ma lejista konsystencje, trzeba uwazac żeby przez przypadek nie wylało sie za duzo :) cena na kazda kieszen, opakowanie estetyczne. warto sprobowac ;)

Bubel

Żadna z opisanych właściwości nie sprawdziła się na moich stopach - nie były bardziej nawilżone, ani bardziej miękkie,a co dopiero mówić o jakieś regeneracji. Do tego okropny zapach. Jednym słowem - kit. Aż się pisać nie chce ;)

Używam tego produktu od: używałam miesiąc
Ilość zużytych opakowań: prawie jedno

dobry

Hm, mój ma deczko inne opakowanie, ale tez i kupiłam go za granicą, może dlatego??
Bardzo dobrze się wchłania, błyskawicznie, wygładza i nawilża stopy. No i ta cena - a już miałam kupować vichy, choć może i warto? Ale krem avonu z czystym sumieniem polecam.Używam tego produktu od: kilku tyg
Ilość zużytych opakowań:1 zaczynam
06.08.06. Nie będzie vichy. Krem avonu stosowany regularnie utrzymuje moje stópki w idealnym, nawilżonym stanie. Teraz jeszcze tylko zaczajam się na parafinową maskę spa avonu do stóp, i będzie super i giselle-style stópki:-)

Świetny

Ogromnie lubie wszelkie specyfiki do stop;) i Avon zaskoczyl mnie nad wyraz pozytywnie,szkoda tylko ze jak juz przyzwyczailam sie do tego kremu to zniknal z oferty:(

Swietnie nawilza i zmiekcza naskorek,stopki sa gladkie i bardzo przyjemne w dotyku.Nawilzenie nie jest niczym miraz;) bo utrzymuje sie dosc dlugo-poza tym bardzo fajny i przyjazny dla nosa zapach mentholu,ktory odswieza i zostawia uczucie ukojenia.

super

Czuję że moje stopy są dobrze nawilżone i gładkie, wystarczy odrobina produktu by dobrze nawilżyć stopy. Przyjemny mentolowy zapach.

i gdzie te efekty??

Kiepski krem. Bardzo rzadki, prawie wylewa sie z tubki, dlugi sie wchlania. W dodatku ma paskudny, chemiczny zapach i nie widac zadnych efektow dzialania :( Po jego aplikacji trzeba koniecznie umyc rece, bo zaczyna delikatnie szczypac.
Myslalam, ze ten krem poradzi sobie z twarda skora na moich stopach, ale niestety nic z tego. Porazka :(