Trussardi, Python for Women EDT

Trussardi, Python for Women EDT

W 1999 roku firma Trussardi wykreowała nowy zapach Python for Women. Kompozycja ta należy do kategorii orientalno-kwiatowej. Python jest czysto zmysłowym i radosnym zapachem, kusząco wyrafinowanym, uwodzi bogactwem nut.
W jego składzie odnaleźć można bergamotkę, mandarynkę, śliwkę, czekoladę, tony kwiatowe:różę i jaśmin, a także przyprawy:kardamon i gałkę muszkatołową. Natomiast w nucie bazy widnieją drzewo sandałowe, benzaina i wanilia.

Rekomendacja
na dzień, na wieczór, jesień / zima, wiosna / lato
kwiatowe, drzewne, orientalne
wody toaletowe

za delikatny

Zapach piękny, szkoda tylko że trzeba się wwąchiwać, żeby cokolwiek poczuć. Na początku troszkę staroświecki, ale potem rozwija się w słodką tajemniczą i subtelną smużkę. Niedosłowny, złożony, elegancki. Kojarzy się z wdziękiem, prostotą i subtelnością i do takich kobiet pasuje. Troszkę taki intymny ;) gdyby nie ta słaba wyczywalność dałabym pięć gwiazdek.

Używam tego produktu od: test
Ilość zużytych opakowań: próbka

Cola, śliwka, czekolada, a skojarzenia mam z Organzą

Trochę się rozczarowałam akurat tym Trussardim...
Miałam chyba nadzieję na więcej kardamonu :D a dostałam coś w stylu Organzy.

Python ma w sobie gryzącą nutkę, dlatego nazwa jest dobrze dobrana do zapachu. Z początku rzuca się na człowieka (ostry wstęp!), potem się wycisza, ale wciąż jest trochę niebezpieczny... Pyton jest już nienajmłodszy, ale choć stary, to jeszcze potrafi zapolować na ofiarę ;)

Co wyczuwam: za mało kardamonu, jak już napisałam ;) , coś jakby bardzo dojrzałe śliwki, niejadalną czekoladę, trochę kwiecia, a wszystko z gryzącą nutką w stylu Organzy. Kto Organzę lubi, może być zadowolony, ja jej akurat nie lubię nosić. Kolorek po rozpyleniu na nadgarstku też taki Organzowaty ;)

Dobrze, że Trussardi stworzył piękne 2 zapachy: Inside i Inside Delight oraz zachwycające Jeans :)

Używam tego produktu od: dziś
Ilość zużytych opakowań: kilka psiknięć

Pani, ten wąż to niejadowity..

musi:)
Zapach ładny i układny. Full blast a la Poison na wejściu na szczęście dla mnie wyparowuje dość szybko. To co pozostaje, jest ciepłe, przyjemne, podręcznikowo orientalno-żywnościowe. Całkiem dużo, ale jak to mówią, spodziewałam się okrętu... Niezły, ale nie doskonały, mało zapadający w pamięć. Będę używać z przyjemnością, ale zastanowię się 4 razy przed kupnem następnej butelki.

Używam tego produktu od: trzech dni
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam pierwszą butelkę

przyjemny

Czekolada, przyprawy, słodka wanilia. Zapach jest trwały, otulający. Zapach orientalny
Jest to zapach raczej na wieczór.
hmm......myślę, że brakuje mu pazurka....

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: było kiedyś 50 ml

Bezzębny pyton

Czekolada w składzie perfum działa na mnie jak lep na muchy ;) Hm, albo jaskrawa koszulka na jakieś tam inne owady ;)

No i w Pythonie rzeczywiście naszemu nosowi ukazać się może czekolada. Co prawda jest to gatunek raczej niezbyt dosłowny oraz niespecjalnie spożywczy, ale fakt faktem, że pod neutralną, w sumie nijaką powłoką przebłyskuje zachęcająco coś, co w bliższym kontakcie okazuje się być czymś czekoladopodobnym. Jest w tym zapachu również coś agresywnie jadowitego i gryzącego, stanowiącego niemiły akcent. Pojawiają się też łagodzące atmosferę kwiaty podejmujące próbę sprowadzenia zapachu na jakieś miłe tory ;) Całokształt pomimo tylu ścierających się nut okazuje się neutralny, niezwracający uwagi i dość sztampowy.

Dziwny ten pyton ;)

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: ...

słodziak z klasą

Do zapachów Trussardi mam stosunek obojętny-te dostępne w Sephorze i Douglasie nie wzbudziły we mnie żadnych emocji-ani miłości,ani niechęci,a to chyba najgorsze co może spotkać perfumy-obojętność odbiorcy.Python mnie zainteresował,bo jest niedostępny w znanych mi perfumeriach,a recenzje na Wizażu były dość zachęcające.

I jestem mile zaskoczona-na mojej skórze to słodziak-trochę śliwki w słodko-gorzkiej czekoladzie,nieco wanilii,sporo dojrzałych,słodkich owoców.Nie jest przy tym banalny-ma dużo niewymuszonego uroku i klasy.To udane połączenie beztroskiej słodyczy i cichej,nienarzucającej się elegancji.

Nie spędzimy razem więcej czasu-ale doceniam go.

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:testy

samsara la douce

Python na mnie pachnie dokładnie jak posłodzona wersja Samsary,domyślam się że przez obecność sandałowca w składzie.Drzewo sandałowe często odbieram "jadalnie",jako woń gorzkiej czekolady i tak jest też w tym przypadku,tylko że tym razem towarzyszą mu prawdziwe łakocie-likier wiśniowy,trochę gruszeczek,śliwka(ale nie tak piękna jak w Mauboussinie)i przede wszystkim dużo wanilii.Ładny zapach,ale trochę zbyt przyciężkawy jak na słodziaka i zbyt płaski jak na orient.Wolę Samsarę,albo utrzymane w podobnym czekoladowo-owocowym klimacie Tempore.

Używam tego produktu od:jakiś czas
Ilość zużytych opakowań:próbka

Śliwkowa konfitura

Zaraz po psiknięciu zaatakowała mnie słodka śliweczka, pyszna, ciepła, ale nie przesłodzona, taka w sam raz :) Zaraz potem uwalnia się lekko kadzidlana, orientalna nuta, zapach robi się głębszy, ale wciąż przyjemny. Przepięknie się rozwija, czuć w nim ciepłą, słodką czekoladę i ostre nuty przypraw. No i ta słodka śliweczką :)
Uwielbiam!

Ilość zużytych opakowań: połowa 30ml

Aż za słodko

Pierwsze chwile z tym zapachem były przyjemne, wstępnie mi się spodobał, ale niestety na dłuższą metę jest za mocny, za słodki, męczący po prostu. Najfajniejsze są momenty, gdy czekolada jest gorzka i dołączają do niej przyprawy, niestety nie trwają one długo. A sam zapach trwały
Buteleczka przeciętna.

Używam tego produktu od:-
Ilość zużytych opakowań:test

no ladny:)

Mam juz probke od kilku tygodni ale jakos się nie złożył, by porzadnie potestowac pythona;) A zapach jest naprawde ładniutki:) Idealny na zimę-słodki, ciepły, przyprawowy. Mocno wyczuwalna jest wnim ślwka w czekoladzie:) Chociaz sliwek nie lubie to zapach jak najbardziej mi pasuje:) Fajny otulacz na zime:) Musze rozwazyc zakup:)
Przypadkiem wylało mi sie raz na nadgarstek z Pythonem troszkę lOr de Torrene. To dopiero jest woń! :D

Używam tego produktu od: kilku tyg.

Orientalny ból głowy :)

Wody tej nie kupię na pewno. Należy ona bowiem do zapachów wywołujących u mnie ból głowy swą mocą.

Zapach orientalny, ciężki, słodki, trochę pudrowy, bardzo intensywny. Moim zdaniem wieczorowy.
Ma w sobie coś miłego, interesującego, ale ma też jakąś lekko gorzką nutkę, której nie lubię.

Ogólnie - jest, niech jest, ale lepiej żeby nie był na mnie. :)

Używam tego produktu od: testy

GORZKA CZEKOLADA...

Ciężki, gęsty i intensywny zapach, który otula. W kolejnych fazach można wyczuć śliwkę, czekoladę gorzką i wanilię. Jest również coś, co przypomina mi bardzo aromat wytrawnego alkoholu... Całość ma w sobie powiew luksusu, jest słodka, zmysłowa i spodobała mi się bardzo ;) Buteleczka bardzo ładna, szczególnie to mrożone szkło, z którego została wykonana... Perfumy, które kuszą... :D