Wella, Shock Waves Massive, Spray `Trysk superbłysk`

Wella, Shock Waves Massive, Spray `Trysk superbłysk`

Spray nabłyszczający do wykańczania fryzur. Właściwości:
- Długotrwały połysk
- Spray nabłyszcza, ale nie utrwala fryzury
- Nie skleja włosów
- Ochrona UV
- Daje się łatwo zmyć

Cena: 15,00 zł / 150 ml

spełnia swoje zadanie

Spray ma wyjątkowo przyjemny zapach, nie skleja włosów, naprawdę ładnie je nabłyszcza, a przy tym nie obciąża.

Na dodatek nie jest drogi ;P Jedyny minus za małą wydajność.

Używam tego produktu od: prawie rok- używam rzadko

Bardzo dobry produkt

Produkt jest super. Po spryskaniu włosów wlosy ladnie sie blyszcza są delikatne i jedwabne.jesli przesadzisz i nałozysz zbyt duzo preparatu to wiadomo ze włosy bedą wygladały na przetluszczone mimo ze dopiero je umałas. Ja jestem bardzo zadowolona ,włosy są lekkie i jedwabiscie miękkie.

Jeden minus to wydajnosc_ szybko sie kończy niestety

Używam tego produktu od: co jakis czas kupuje

U mnie działa super

Po przeczytaniu poprzednich recenzji chyba już wiem, na czym polega cały myk - spray najlepiej spisuje się na włosach matowych nie z natury, ale wskutek przesuszenia rozjaśnianiem, prostownicą etc., czyli takich, jak moje.

Używam go dosłownie odrobinkę - 2, 3 krótkie psiki. Efekt jest bardzo spektakularny i utrzymuje się cały dzień, może dlatego, że włosy noszę zawsze upięte, nie jestem pewna, jak zachowywałby się na rozpuszczonych. Nie przyspiesza przetłuszczania, a zaznaczam, że mimo tego przesuszenia różnymi zabiegami u nasady mam włosy przetłuszczające się. Nie obciąża włosów.

Z czystym sumieniem zachęcam do wypróbowania wszystkie posiadaczki włosów matowych z powodów tych samych, co u mnie.

Zapach wg mnie jest bliźniaczo podobny do wody toaletowej Adidas Fruity Rhytm, która to z kolei jest podobna do Ralpha RL, jak powiadają niektóre Wizażanki ;)Używam tego produktu od: kilka miesięcy

dziwny

Dziwna sprawa z tym nabłyszczaczem. Już tłumaczę o czym mówię a właściwie piszę. Otóż miałam 2 opakowania tego produktu.
Pierwsze było ok, włosy błyszczące, wygładzone, takie lejące, jednym słowem super. Kupiłam więc kolejne i straaaaasznie się rozczarowałam, bo nabłyszczacz nie robił zupełnie NIC !!! Zero nałszyczenia, miękkości KOMPLETNE NIC. Zupełnie jakby to były 2 różne produkty. Myslałam,że może moje włosy się do niego przyzwyczaiły,więc oddałam go koleżance, ale u niej również nie robił NIC z włosami.
Więcej go nie kupię, bo nie mam zamiaru ryzykować czy trafię na dobry egzemparz.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:nie dokończyłam 2-giego

błysk lakieru bez lakieru

Ślicznie pachnie, nabłyszcza, niestety chwilowo - włosy po spryskaniu nim "lśnią ze wszystkich sił" jednak 5 min. później blask nie jest już taki spektakularny. Niestety blask, który daje jest taki sam jak po użyciu lakieru, z tą różnicą, że nie utrwala fryzury. Jest mega-niewydajny.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

eee tam...

Ma za zadanie nabłyszczać, niestety nic takiego nie zaobserwowałam. Dokładniej rzecz biorąc, po jego użyciu nie zauważyłam nic, kompletnie żadnej zmiany. Może moje włosy za bardzo błyszczą same z siebie ;), a gdyby były bardziej matowe, to "cudowne" właściwości tego kosmetyku miałyby możliwość ujawnić się? :P Jak na razie jestem zdecydowanie na nie...w dodatku zapach jest zbyt intensywny, a cena jak za taka ilość mogłaby być niższa.

Używam tego produktu od:kupiony ok. miesiąc temu
Ilość zużytych opakowań:część pierwszego

taki tam bzdet

niby nablyszcza...ale do kawc mu daleko. nie jestem do niego przekonana. co prawda, kiedy mialam 100% farbowane wlosy i nim je potraktowalam, owszem lsnily. ale to nie byl taki prawdziwy, zdrowy polysk. duzo ladniej blyszczy to, co odrasta po farbowaniu. nie wiem, czy jeszcze kupie, bo wkrotce nie bede go juz potrzebowac.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno

superbłysk !

Spray ma za zadanie nabłyszczać włosy i wywiązuje się z tego
w 100 %. Pięknie nabłyszcza, bez żadnych drobinek złota czy srebra, tak więc można stosować na codzień. Daje naturalny efekt,
włosy wyglądają na zadbane i zdrowe, ładnie pachną. Nie podoba mi się w tym produkcie jedynie opakowanie, przypomina mi dezodoranty z lat młodości, a mam 30 latek.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Świetny!!!

Włoskie pięknie się po nim błyszczą, są miękkie i miłe w dotyku, wyglądają na zdrowe. Nabłyszczacz nie obciąża włosów. Stosuje go od dawna i nie zamienie na nic innego! Do tego cena rewelacyjna!!!

Prysk super...nic

Zacznę od zalet:
- ślicznie pachnie

Teraz wady:
- włosy po użyciu są niby miękkie, ale nie tak miękkie, jak przed użyciem. Jeśli masz dość twarde włosy, lub używasz środków utrwalających fryzurkę z pewnością im to nie zaszkodzi, natomiast włoski jedwabiste, mięciutkie zmieniają się na niekorzyść.

A poza tym NIC, NIC, NIC.
Ten spray nic moim włosom nie robi. To prawda - nie obciąża i nie skleja, ale też włosy nie lśnią ani krztynę mocniej, niż bez tego specyfiku. Może gdyby były bardziej matowe w stanie saute, coś byłoby widać...

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Cudo!

- nie skleja włosów
- nabłyszcza
- włoski są miękkie, gładkie, sypkie i wyglądają zdrowo
- ładnie pachnie

Dla mnie po prostu rewelacja!!
Tylko trzeba trpoche uważać żeby nie przedobrzyć bo włosy mogą sie wydawać tłuste ;)
Ale to chyba nie wada, bo każdy wie, że co za dużo to niezdrowo.
Cena jest niska, preparat wydajny... same zalety ;)

Używam tego produktu od: niedawna

prysk i błysk po prostu

Nie wiem co mam napisać, bo produkt spełnia po prostu wszystkie obietnice zawarte w opisie powyżej i takież ma właściwości.
Dodam jeszcze że pachnie nie za mocno i nie za słabo, tak w sam raz ;) co jest dla mnie dużym plusem, bo nie znoszę kiedy zamiast wody toaletowej czuć ode mnie na kilometr zapach np. lakieru do włosów czy innego środka do stylizacji włosów.
Polecam dla osób marzących o błyszczącej fryzurce.

Używam tego produktu od: około miesiąca
Ilość zużytych opakowań:jedno, niecałe