Iwostin, Krem na naczynka

Iwostin, Krem na naczynka

Krem jest przeznaczony do wrażliwej, zaczerwienionej skóry z widocznymi popękanymi naczynkami krwionośnymi. Dzięki unikalnemu kompleksowi substancji aktywnych krem działa leczniczo redukując stopień zaczerwienienia skóry oraz zapobiegawczo wzmacniając kruche naczyńka krwionośne. Zawarta w kremie Esculoside™ (eskulina pozyskiwana z kory kasztanowca) wzmacnia napięcie żył, działa przeciwzapalnie i przeciwrumieniowo. Skutecznie zmniejsza zaczerwienienia i łagodzi podrażnienia, Escufoside™ wykazuje właściwości światłochronne, poprawia mikrokrążenie i dezakty-wuje wolne rodniki. Witamina C wspomaga działanie Esculoside™", przyspieszając cyrkulację krwi oraz zmniejszając kruchość i łamliwość naczyń włosowatych. Olej winogronowy i panthenol nawilżają i zmiękczają wrażliwą, zaczerwienioną skórę z rozszerzonymi naczyńkami. Zawarte w oleju winogronowym fitosterole i NNKT (niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe) wzmacniają barierę lipidową i hamują transepidermalną utratę wody z naskórka. Woda termalna z Iwonicza Zdroju wykazująca właściwości łagodzące przywraca skórze uczucie komfortu i ukojenia. Preparat zawiera zielony pigment, który powoduje neutralizację zaczerwienienia skóry. Krem nie zawiera substancji zapachowych, co w połączeniu z wodą termalną z Iwonicza Zdroju oraz starannie dobranymi składnikami powoduje, że jest on szczególnie zalecany do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej.

Wskazania: Skóra z rozszerzonymi i pękającymi naczynkami krwionośnymi oraz skłonnością do rumienia

Zaleca się stosowanie conajmniej dwa razy dziennie na miejsca przeznaczone do kuracji (skrzydełka nosa, policzki). Nadaje się jako baza pod makijaż.

w miarę

Ja mam problem z naczynkami na udach. Wiem wiem, na opakowaniu jest że krem jest do twarzy, ale jednak go kupiłam :)

Po regularnym stosowaniu (codziennie wieczorem), naczynka naprawdę stały się mniej widoczne, zauważały to osoby z mojego otoczenia. Szału nie robi, naczynka nie zniknęły, ale zawsze są bledsze.

Jest wydajny, szybko się wchłania, mi nie zostawia żadnych śladów.

Ale myślę, że mógłby być tańszy :)

Używam tego produktu od: około pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

liczyłam na więcej

na plus:
-wydajność (ok. 2/3 miesiące codziennego stosowania)
-konsystencja (lekko wodnista, więc dobrze się rozprowadza)
-dobrze nawilża
-nie zostawia tłustej poświaty
-nie zapycha
-produkt polski
-zaczerwienienia lekko zmniejszają swój zasięg (mam utrwalobny rumień, lecz nie w kolorze \'buraka\' tylko różowym, po zużyciu kremu rumień zniknał w okolicach płatków nosa)
na minus:
-nie działa dostatecznie mocno na naczynka (pękło mi jedno naczynko, co prawda prawie niewidoczne, ale jednak)
-cena poza promocją nie jest adekwatna do jakości
-w składzie alkohol, parabeny

rozczarowuje

Kosmetyk apteczny , a takie kiepskie działanie . Zwykły krem nawilżający , zbyt słabo działa na naczynka . Znam o wiele tańsze , bez tej otoczki splendoru ( aptecznego ), które działaja . Ten niczego nie uspokaja , nie koi , nie maskuje . Rozczarowanie

Używam tego produktu od:zużyłam w 2 miesiące

dobry:)

Działa:) i to na cerę naczynkową:) mam tendencje do czerwonego nosa i porozszezanych naczynek na policzkach,rano smaruje się tym kremem i daje rade :) naprawde działa, nos nie jest taki czerwony. Nadaje sie pod podklad, wchłania sie natychmiast;) troche piecze po nałożeniu ale to moja reakcja na każdy kosmetyk z Ivostinu:)

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:dwa

Dobry, choć nie idealny

Mam cerę wrażliwą, normalną z tendencją do przesuszania, rozszerzone naczynka - i jak dla mnie ten krem działa bardzo dobrze.
1. Przyzwoicie nawilża, nie natłuszcza, dobrze się wchłania. Nie mam problemów z nałożeniem na niego makijażu. Konsystencję ma rzeczywiście lekko wodnistą ale to mi nie przeszkadza. Zielony barwnik nic nie daje więc na pewno korektora nie zastąpi - moim zdaniem to chwyt marketingowy.
2. Ma bardzo skuteczne filtry - używałam go w górach i twarz miałam zaledwie lekko opaloną podczas gdy ramiona posmarowane duuuużo wyższym filtrem niestety oparzyłam.
3. "Uspokaja" naczynka, trochę redukuje zaczerwienienie ale bez cudów. Muszę jednak przyznać, że odkąd go stosuję nic nowego nie pojawiło mi się na twarzy. Ale w zimie na pewno zmienię go na coś mocniejszego.
4. Bardzo wydajny

beznadziejny

żadnych efektów opisywanych na opakowaniu nie doświadczyłam, taki sobie krem lekko nawilżający, z podkreśleniem na "lekko"; ma wodnistą konsystencję, zielonkawy kolor, który nie maskował zaczerwienienia, a wykresy obrazujące zanik zaczerwienienia nie miały żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości, po dwóch godzinach moja skóra znów była sucha:(
jedyny plus za wydajność
nie polecam

Używam tego produktu od: 4miesiące

na naczynka rewelacja

Ten krem polecil mi dermatolog, uzywam 3 produktow: płyn micelarny na naczynka, krem na naczynka, krem na naczynka spf 20 i powiem Wam, ze to rewelacja dla mnie, stare naczynka nie zniknely, no bo cudow nie ma, trzeba je usunac laserem, ale przed stosownaiem, powstalo mi nowe, zaczelam stosowac i zniknelo! dla mnie rewelacja, na dzien stosuje krem spf 20, na noc zwykly. Ja jestem bardzo zadowolona, a z naczynkami mam naprawde spory problem;/ a te zabiegi tak cholernie drogie...

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwoch

nie zakupię, o nie

krem dostałam w próbce, więc na szczescie nie wydalam na niego pieniędzy. krem jest kiepski, nie nawilzyl odpowiednio mojej problemowej skóry, "rolował się" na twarzy, wiec cięzko nakladalo mi się podkład, po 8 h w pracy skora byla sucha, na dodatek nie utrzymuje na twarzy makijazu...mówię mu zdecydowanie "nie"!

Używam tego produktu od:1 opakowanie probka
Ilość zużytych opakowań:1 próbka

nie kupie go juz

Był to moj pierwszy krem na naczynka i na pewno juz go nie kupie. Krem ma kolor zielonkawy i zostawiał czasami na polikach zielona poswiate blee, czasami mnie podraznial i wystepowal dodatkowo rumien czyli nie spełnial do konca swojego zadania, kiepsko nawilzał ciagle mialam suche policzki. Na pewno na plus zasługuje ze jest wydajny i bezzapachowy, ale coz z tego jesli nie spełnial swojego zadania. Nie zauwazyłam po nim zeby moja cera sie polepszyła, kupiłam 2 opakowanie oddałam mamie nie uzywała i sie przeterminował

Używam tego produktu od:uzywałam 3 lata temu
Ilość zużytych opakowań:cale 1

ble

Moja przyjaciółka przypomniała mi własnie o tym kremie, który od tak dawna stoi niezużyty do końca w mojej szafce. A dlaczego stoi? ano dlatego, że krem mimo, że niczego swoim zielonyk kolorem nie maskuje (a chyba taki cel przyświecał jego barwie) to robi na twarzy plamy, które wygladaja jak placki brudu. Coś okropnego. Krem nie jest gesty, raczej ma lekką i wodnistą konsystencję, nie podrażnił mnie, ale też niczego dobrego moim czerwonym policzkom nie zrobił, nie ukoił ich, nie zniwelował nadmiernego rumienia ani pieczenia. Ja nie wymagam cudów... wiem, że ich nie ma, ja wymagam po prostu jakiegoś wymiernego efektu.

Używam tego produktu od:nie pamietam
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

działa na naczynka

Krem ten "uspokoił" widocznie moje naczynka, zaczęłam się mniej czerwienić, twarz się zrobiła bledsza. Poprawił trochę już rozszerzone naczynka.
Nie daję 5 gwiazdek, gdyż szukam jednak czegoś bardziej leczniczego (chociaż być może nadaremnie..., ale może diroseal mi pomoże). Ale myślę, że jeszcze wrócę do tego kremu.

Ogólnie POLECAM - działa na naczynka i fajnie nawilża.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

nic nie robi

zupełnie nic nie robi: nie nawilża (czasami nawet miałam wrażenie, że wysuszał), nie uspokaja podrażnień, nie redukuje zaczerwienienia, nic nie łagodzi. i do tego ten kolor, który pozostawia obrzydliwą zielonkawą powłokę na twarzy...

Używam tego produktu od: używałam kilka tygodni