Schwarzkopf Gliss Kur, Silk Gloss, Ekspresowa odżywka regeneracyjna dwufazowa`Płynny jedwab` (stara wersja)

Dzięki zgłosznej do opatentowania formula LIQUID SILK opracowano ekspresową odżywkę Gliss Kur zawierającą płynne składniki jedwabiu. Ekspresowa odżywka Gliss Kur sprawia, że matowe, trudne do ułożenia włosy niezwykle łatwo sie rozczesują i zyskują jedwabistą sprężystość oraz lśniący połysk. Do 95% mniej łamiących się włosów. Nie wymaga spłukiwania.

Świetna!

+ piękny zapach
+ atomizer - wygoda stosowania
+ wydajna (używam od półtora miesiąca 2x w tyg. i zużyłam 1/4 butelki)
+ włosy świetnie się rozczesują
+ odżywka dodaje widocznego blasku
+ dociąża włosy
+ włosy nie puszą się, nie elektryzują

Używam tego produktu od: półtora miesiąca
Ilość zużytych opakowań: zużyłam 1/4 pierwszej butelki

Zdecydowanie nie

Poszukiwałam odżywki, która pomogłaby w rozczesywaniu włosów. I tutaj przy pomocy innej odżywki (do spłukiwania) nawet był widoczny niewielki efekt. Naprawdę niewielki, ale zawsze :)
Niestety to co u mnie ją kompletnie dyskwalifikuje to to, że włosy bardzo zaczęły mi wypadać.
Po odstawieniu odżywki wszytsko wróciło do normy. Potem pomysłałam, że dam jej jeszcze jedną szansę ale niestety znowu to samo i ostatecznie wylądowała w koszu.
Ogólnie fajna formuła, wygodne opakowanie, działanie też jakieś jest, ale przez to co zrobiła z moimi włosami jest kompletnie nie do przyjęcia.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: 3/4 jednego

Mocno poprawna

Odżywka gliss kur służyła i do zabezpieczania końcówek. Na zapach nie zwracam uwagi bo jest to rzecz względna (byle nie śmierdział) więc ok. Odżywka to głównie silikony z oleje z brzoskwini. Dobrze zabezpiecza absolutnie nie obciąża sprawia że włosy pachną, przez dość długi czas bo u nie aż półtora dnia. Dobrze nabłyszcza. Czy kupię ponownie?Chyba nie, bo jest jeszcze wiele innych odżywek od gliss kura, schaumy, dove i innych. Poleca do przetestowania ale nie jest to coś och i ach. Znacznie lepiej sprawdza się np.serum marakońskie z avonu bo jest bo prostu "cięższe" i lepiej wygłądzi włosy wysokporowate.

Używam tego produktu od: 4 iesięcy
Ilość zużytych opakowań: 3\\4 pierwszego

nie dla wysokoporowatych

Moje włosy kompletnie nie współgrają z tą odzywką. Robią się strąkowate a jednocześnie suche i spuszone.
Miałam do niej kilka podejść w różnych okresach przy różnych kolorach moich włosów, ale ich reakcja na tą odżywkę się nie zmienia.

Ilość zużytych opakowań: 2 butelki

przydatna

Warto mieć. Ułatwia rozczesywanie włosów, dodatkowo nadaje im trochę blasku i je odżywia. Oczywiście nie wolno przesadzać, bo włosy zwyczajnie zrobią się tłuste. Używając jej włosy po wysłuszeniu nie będą sianowate ;)

Ilość zużytych opakowań: ok 4

Ideał :D

Uwielbiam. Jeśli Gliss Kur wycofa ją ze swojej oferty to chyba umrę!
Mam okropne włosy, które trudno jest ujarzmić i żadna dotąd odżywka nawet w połowie nie dorównuje tej.

Używam tego produktu od: ok. 2 lat
Ilość zużytych opakowań: ponad 10

Niezbędna! Wiec zasluzone 5 :)

O tej odżwce dowiedzialam sie jakis czas temu z filmiku na YT pewnej dziewczyny, opisywala odwieczne swoje udręki z wlosami od lat przedszkolnych. Dla mnie szokiem bylo oglądać jej wypowiedzi, ponieważ calkowicie pokrywały sie z moimi dawnymi bolączkami zwiazanymi z wlosami. Zachęcona tym, że jej ta odżywka pomogła zreperowac wlosy, kupilam w rossmanie za ok 15 zl, co prawda niby na polce byla w promocji za 10,99zl lecz przy kasie dowiedzialam sie ze nie :d no nic, w domu próbuje i jestem w wyraznym szoku, moje przesuszone wloski po niej sa faktycznie mieciutkie, nie placza sie jak dawniej, ladnie przeczesuja, swietnie pachna, nie sa obciazane, choc czasem nie zaluje jej na wlosy, koncowki ktore masakrycznie sie rozdwajaja w wielu miejscach widocznie sie scalaja. Uzywam po kazdym myciu, wlosy z czasem sa bardziej zdyscyplinowane, ladnie sie susza. Mam wlosy skore do falowania, nienawidzilam tego od zawsze, wiec prostowalam niszczac i tak brnelam w bledne koło. Teraz po uzyciu tej odzywki, sa fajniejsze, przestaje je prostowac, bo ladnie same sie ukladaja, zas fale sa naturalnie wyeksponowane: )

Używam tego produktu od: 1,5 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

fajna

Odzywka ułatwia rozczesywanie, nadaje wlosom ładny zapach i połysk. Jest bardzo wydajna przy używaniu co 1-2 dni starczyla mi na ponad pól roku użytkowania, dobry atomizer nie zacina się.

Cudowna! <3

Odżywka jest świetna, włosy po niej idealnie się rozczesują , nie ma problemu z kołtunami , nie obciąża włosów więc można ją stosować również na włosach suchych , zapach również jest przyjemny :)

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

różowe cudo

Mogę sie godzinami rozpływać nad tą odżwyką. Same plusy:

-łatwa aplikacja
-piękny zapach
-duża i wydajna
-łatwo dostępna
-cena do wydajnośći - super
-wygładza włosy
-niweluje puszenie i suche końcówki
-nie obciąża włosów i nie przetłuszcza
-nabłyszcza włosy

Ilość zużytych opakowań: ledwo napoczęte pierwsze opakowanie

bardzo przyjemna odżywka

Używałam jej ok. pół roku i mogę ze spokojnym sumieniem polecić osobom, które mają słabe, wypadające włosy.
+nawilża
+odżywia
+regeneruje
+poprawia kondycję końcówek
+nabłyszcza
+nie obciąża
+włosy pięknie pachną po niej
+bardzooooo wydajnaaa!
+niska cena
+wygodna aplikacja
+łatwodostępny &#8211; w każdym sklepie.

IDEAŁ

Mam wlosy dosc problematyczne: bardzo dlugie, krecone, z tendencja do przesuszania sie, lamania, wypadania oraz lupiezu&#8230; Dlatego tez tymbardziej cenie sobie takie kosmetyki jak ten.

Na odzywke natknelam sie pare miesiecy temu w Rossmannie. Uzywalam juz wielu tego typu kosmetykow i to jest zdecydowanie moj nr 1!

Odzywka ma fajna, dwufazowa konsystencje, ladne, poreczne opakowanie. Atomizer jest swietny - idealnie rozprowadza kosmetyk na wlosach, zachowuje sie niczym spray. Stosuje na mokre wlosy, srednio 3, 4 w tygodniu, po kazdym umyciu. Pierwsze wrazenia po uzyciu? Wlosy rzeczywiscie o niebo lepiej sie rozczesuja, nawet moje krecone, swiezo po myciu, kiedy to z rozczesaniem jest najwiekszy problem&#8230; Odzywka pieknie pachnie-zapach utrzymuje sie na wlosach do kolejnego umycia, czyli w moim przypadku 2 dni! Wlosy lsnia-dokladnie tak jak zapewniaja nas na opakowaniu oraz mniej sie pusza, elektryzuja. Po dluzszym stosowaniu zauwazylam poprawe kondycji moich wlosow. Juz po pierwszym uzyciu moje wlosy byly w znacznie lepszym stanie, na pewno wizualnym. Teraz sa miekkie, blyszczace, pachnace, lekkie. Kosmetyk jest zawsze dostepny w Rossmannie, dodatkowo trafilam na promocje, za 9,99zl. :)

Kiedy kupilam te odzywke, bylam w trakcie uzywania podobnej, z Aussie, tej nawilzajacej. Chcialam najpierw zuzyc te, ktora juz rozpoczelam (aussie), ale po pierwszym uzyciu tej z Gliss kur, stwierdzilam, ze nie ma sensu sie meczyc&#8230; Aussie podarowalam kolezance.

Nie wyobrazam sobie pielegnacji moich wlosow bez tego kosmetyku, chociaz nie jestem jakas wielka fanka Gliss Kur - na pewno nie przepadam za ich szamponami...

Liquid Silk to zdecydowanie moj KWC :)

Używam tego produktu od: w trakcie pierwszego
Ilość zużytych opakowań: od ok. 3 mesiecy