Celia, Odżywka do rzęs ze skrzypem, tatarakiem i lnem (stara wersja)

Celia, Odżywka do rzęs ze skrzypem, tatarakiem i lnem (stara wersja)

Pojemność 9,5 g

Regenerująca maskara transparentna ze skrzypem, tatarakiem i lnem szczególnie polecana do rzęs zniszczonych częstym stosowaniem tuszu.

Niezła:)

PLUSY
- regeneruje i odżywia rzęsy
- sprawia, że rzęsy lepiej rosną
- miałam nawet wrażenie, że rzęsy są odrobinę ciemniejsze
- cena
- wydajność
- lekka, nadaje się jako baza pod tusz

MINUSY
- w zasadzie brak, ale daję gwiazdkę niżej jako, że liczę, że odnajdę coś jeszcze lepszego:)

Używam tego produktu od: 2010

Staje na wysokości zadania

Jako, że prowadzę studenckie życie, za dużo pieniędzy nie mam - dlatego tuszy do rzęs używam tych tańszych, co niestety strasznie osłabia rzęsy. Po którejś z kolei wypadniętej bez powodu rzęsie ruszyłam do drogerii i nabyłam tę odżywkę.

Zasadniczo pierwsze wrażenie: w miarę lekka - to dobrze, bo odżywka nie ma obciążać rzęs, tylko je odżywiać. Przez pierwsze kilka dni malowałam nią rzęsy przed zrobieniem makijażu - tuszuję zawsze na końcu, więc miała 5 minut na działanie, potem stawała się bazą. I po paru dniach mogłam zauważyć, że rzęsy przestały mi wypadać. Nie zauważyłam, żeby były grubsze, albo dłuższe, ale swoje zadanie spełniła.

Ponadto mam wrażenie, że z tą odżywką jako bazą tusz trzyma się na rzęsach trochę dłużej - dodatkowy plus.
Bardzo wydajna - też nie zauważyłam ubytku mimo, że używam jej od miesiąca rano i wieczorem.
Nie mam problemu (na razie) z konsystencją, opakowanie też mi jeszcze nie zrobiło niemiłego psikusa.

Podsumowując: tania a dobra.

Pół gwiazdki odejmuję za (moim zdaniem) niezbyt ładne opakowanie, przez co używa mi się jej mniej przyjemnie niż by mogło.

Ilość zużytych opakowań: 1 wciąż zużywane

coś tam robi;)

Zaznaczam, że posiadam nową wersję w nowym opakowaniu, które jest o wiele ładniejsze aniżeli stare. Druga uwaga: moje rzęsy są naturalnie nieciekawe, więc szukam skutecznej odżywki...

Nie jest to odżywka zła, na pewno działa delikatnie, ale jakiś efekt jest. Otóż nakładam ją 2x dziennie, bo jestem zawzięta:D więc maluję ten żel na rzęsy rano przed makijażem i muszę długo czekać wyschnięcia, żeby później nałożyć tusz. Odżywka jest niemal całkowicie beztłuszczowa, więc do tego się nadaje. To duży plus:D

Rzęsy, powiem szczerze, są w lepszym stanie, przestały mi wypadać:) Nie sądzę, żeby były dłuższe, ale na pewno sprawiają wrażenie, jak gdyby było ich więcej:)

Miałam nadzieję, że moje rzęski trochę urosną, ale niestety, szalonego tempa wzrostu nie zauważyłam, więc tylko 3 gwiazdki...

Odżywka jest niesamowicie wydajna, więc jeszcze jej poużywam, ale kupiłam już krem L\\\'biotica i to on będzie następny do prowadzenia kuracji:D

Wracając do opakowania, to jest ono estetyczne i transparentne, dzięki czemu widać, ile produktu jeszcze nam zostało:D

Używam tego produktu od: 2 mies.
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

na każdym polu przegrywa :/

Próbowałam kilku tego typu odżywek i ta jest zdecydowanie najsłabsza.
Mam 2 podstawowe oczekiwania w stosunku do tego typu produktów: działanie czyli lepsza kondycja brwi i rzęs + dyscyplinowanie i lekki połysk na brwiach.
Efektów w przypadku tej odżywki zero. W obydwu przypadkach.
Uwaga na stosowanie latem, gdy słońce jest ostrzejsze! Pod kątem brwi i rzęsy (jeśli nie nałożymy na odżywkę tuszu) mogą wyglądać na lekko żółtawo-jasno-zielonkawe. Jeśli ktoś bacznie się nam przygląda ;P
W dodatku opakowanie jest strasznie tandetnie zrobione - po jakimś czasie pęka (co jeszcze można wytłumaczyć, może ktoś przechodząc po prostu zrzucił niechcący z toaletki), ale są jeszcze inne atrakcje w stylu: nie można wykręcić szczoteczki, odpada ta plastikowa "złota" nakrętka itd.
Używanie więc do przyjemnych nie należy.
A szkoda, bo jest to rodzimy produkt a takie mają u mnie z góry plusa.
Daję gwiazdkę za cenę i sentyment do polskich produktów.

napewno jeszcze raz kupię :)

kupiłam go ponieważ mam gęste i długie rzęsy ale zdarza się że po niektórych tuszach do rzęs maja zdolnosc do wypadania

+plusy
po szybkim wyschnięciu pozostawia rzęsy nieco sztywne i te słabsze, mniejsze rzęski i końcówki rzęs uwidacznia
nie jest gęsty i się nie klei
nie spływa ze szczoteczki
fajnie się rozprowadza
pozostawia rzęsy lekko błyszczace się i na koncach każdej rzęsy kropelki "rosy", troche dziwne ale ok
tani
nie śmierdzi
ładne opakowanie i konsystencja żelowa
nie podrażnia mi gałki ocznej :)
Używam tego produktu od: 6dni

Bez spektakularnych efektów

Skusiłam się po pozytywnych recenzjach na Wizażu. Nie mam większych problemów z rzęsami, ale postanowiłam jeszcze jakoś im dopomóc... Odżywki używam tylko na noc, na rzęsy i brwi. Po wyschnięciu usztywnia, ale nie szczypie i nie podrażnia oczu. Nie zauważyłam żeby ten produkt miał jakiekolwiek właściwości pielęgnujące. Nie pomaga i nie szkodzi. Zużyję do końca to opakowanie (jest bardzo wydajne), ale jeśli kupię jeszcze kiedyś w przyszłości odżywkę tego typu to na pewno innej firmy.

Używam tego produktu od: 3miesięcy

Dziwna

Jakiś czas temu zwróciłam uwage, że produkty Celii maja tu na wizażu dość dobre recenzje więc sprawiłam sobie na allegro przy okazji większych zakupów kosmetycznych tę odżywkę.Niestety mnie nie zadowala.
Jest teraz w innym opakowaniu przezroczystym przez co widać jej fatalną konsystencję, jaby żelowaty glut, okropność. Nakłada się jakoś tak jakbym nic nie nałożyła, rzęsy są jakby lekko nawilżone po chwili twardnieją, i być może rzeczywiście mniej wypadają nic poza tym nie zaobserwowałam, tzn nie rośnie ich więcej, nie sa dłuższe itp. Być może są jednak wzmocnione bo nie wypada ich dużo.
Mam jeszcze jedno subiektywne odczucie mianowcie mi dość przyjemnie nawilża oczy niczym krople do oczu, nosze soczewki i nigdy mnie nie szczypała.
Aha okropnie wydajna, nie widzę praktycznie ubytku mimo czestego stosowania i przezroczystego opakowania.

Używam tego produktu od:prawie 4 m-ce

niezła

na początku dodam, że chyba ciut się zmienił skład odżywki..... a na pewno opakowanie.
Odżywkę kupiłam przypadkowo, przy zakupie czegoś innego na allegro :). Odżywka spodowowała , że moje rzęsy przestały wypadać... innych efektów nie zauwazyłam. Opakowanie estetyczne i co ważne przezroczyste, mnie nie szczypie w oczy, używam jej tylko na noc, szczcoteczka wygodna, kolor odżywki żółty. Generalnie nie jest zła, ale cudów z rzęsami to nie zrobi. Mnie w sumie zadowolił efekt - brak wypadających rzęs :). Warto ją wypróbować, tym bardziej, że cena jest śmiesznie niska - 6 zł :lol:

Używam tego produktu od: ok. 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: kończę 1

świetna

odżywka polecona przez Siostrę :*

plusy:
- zauważyłam wyraźną poprawę kondycji rzęs
- mniej wypadają
- mam nawet wrażenie, że sie wydłużyły

minusy:
- szczoteczka, która jest za krótka. kiedy kosmetyk się kończy nie za bardzo jest jak się dostać do tego, co jeszcze zostało.Używam tego produktu od: około 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1, kolejne już napoczęte

Bardzo fajna :)

(Ogólnie moje rzęsy nie są oszałamiające - przeciętniaki)

Moim zdaniem - świetna odżywka :)

PONIEWAZ:

:) fajnie usztywnia - gdy ją nakładam staram się dociskać i podkręcać nią rzęsy i gdy warstwa zaschnie, wyglądają jak dotknięte tuszem
:) zdecydowanie wzmocniła rzęsy
:) rzęsy są delikatnie dłuższe i grubsze
:) jest tania
:) ma wygodną szczoteczkę

MIMO, ZE:

:( trochę szczypie gdy dostanie się do oka
:( jeśli mała warstwa zostanie na powiece, zasycha i trzeba przemyć powiekę wodą, bo inaczej skóra sie zlepia

Oceniam ją bardzo dobrze. Długo szukałam fajnej odżywki i chyba znalazłam :) Poleciałam nawet wczoraj do sklepu,aby ją nabyć, ale niestety, jakaś Wizażanka była szybsza i odżywki już nie było :D (btw bardzo lubię testować nowe kosmetyki i pierwszy raz zdarza mi się kupować coś drugi raz :) )
Używam tego produktu od:miesiąc

Mój KWC!

Jestem uzależniona od tej odżywki, mimo jej niewątpliwych wad:
- strasznie usztywnia rzęsy; aby nałożyć na nią tusz, trzeba mieć sporą wprawę
- ma żółty kolor, co niezbyt estetycznie wygląda
- ma paskudny, twardy aplikator...

Jednakże:
- zdecydowanie hamuje wypadanie rzęs
- powoduje wyrastanie nowych włosków
- ewidentnie przyciemnia rzęsy
- przy dłuższym stosowaniu jej działanie nie spada
- jest taniutka

Skuteczność kosmetyków to mój priorytet, z czystym sumieniem daję maksa.

taka sobie

Kupiłam ją, bo miała dobre opinie na wizażu...ale sie niestety zawiodłam :( Nie jest zla, ale do średniej jej troszke brakuje. Na dzień odpada, chyba że nie maluje się rzęs,bo pod tusz to zupełnie sie nie sprawdza...stasowałam ją więc na noc,bojąc się że jak za mocno przytule sie do poduszki to rzesy sie połamią ;) bardzo je usztywnia,coś ala żel do włosów. Co dla mnie wazne nie podraznia oczu i nie doprowadza do łzawienia..ale to chyba jedyne zalety. Znacząco nie wpłyneła na kondycję moich rzęs,ale też nie zaszkodziła.

Używam tego produktu od:..zużyłam całą jakiś czas temu