Revlon, ColorStay, Stay Natural Concealer (Korektor do twarzy)

Revlon, ColorStay, Stay Natural Concealer (Korektor do twarzy)

Wyjątkowo trwały, doskonale kryjący korektor Revlon ColorStay Stay Natural Concealer o jedwabistej konsystencji. Idealny dla delikatnych okolic oczu. Stanowi doskonałą bazę pod cienie do powiek. Można używać pod i na podkład, również osobno.. Beztłuszczowy. Korektor do twarzy Revlon ColorStay zawiera filtry SPF 15.

pod oczy, do twarzy
kryjące, rozświetlające
w pędzelku / w aplikatorze

dobry korektor pod oczy na codzień

Marki Revlon raczej nie używam często ale tutaj zachęcił mnie opis produktu, szukałam korektora konkretnie pod oczy. Nie zawiodłam się, ponieważ korektor rzeczywiście się sprawdził. Bardzo dobrze kryje cienie pod oczami i nie jest za suchy. Świetnie współpracuje z podkładem.
Jeżeli chodzi o odcień to również dla mojej skóry był on odpowiedni i nie wpadał w róż. Ja wybrałam odcień 03 light medium, gdyż moja skóra jest raczej śniada.
Jest on dosyć wydajny wystarczył mi na dwa miesiące przy codziennym stosowaniu. Opakowanie nie jest zbyt wymyślne dosyć proste ale przy korektorze moim zdaniem to wystarczy.

ok

Bardzo dobry korektor do skóry twarzy. W regularnej cenie raczej bym go nie kupiła. Na szczęście często bywa on na promocjach w drogeriach internetowych. Mój kolor to 01 Fair, stosuję go wyłącznie w okolicach oczu. Świetnie się wtapia w podkład. Nie roluje się ani nie podkreśla zmarszczek. Nie oksyduje a co najważniejsze nie przesusza cienkiej skóry okolic oczu. Produkt jest bardzo wydajny. Jedyne co bym zmieniła to aplikator, jest trochę za mały.

Nic specjalnego

Korektor nadaje się do delikatnego przykrycia niedoskonałości. Niestety pod oczami zbiera się i podkreśla zmarszczki, nie wygląda to korzystnie. Kupiłam go w promocji w drogerii, ale nie jest wart swojej ceny. Plusem są dostępne odcienie i wygodna aplikacja. Jednak ilość wad przeważa nad tym. Kolejnego opakowania na pewno nie kupię.

super zakrywa cienie i niedoskonałości

w moim przypadku korektor sprawdził się super. Nie mam problemów z wielkimi cieniami pod oczami ale są widoczne i dosyć głębokie i ten korektor fajnie sobie z nimi radzi, maskuje. Na niedoskonałości których mam więcej również sobie poradził. Używam na codzień również podkładu z tej serii więc w połączeniu z korektorem jest idealnie, fajnie że konsystencja jest beztłuszczowa więc nadaje się do cery tlustej i mieszanej i nie odróżnia się od podkład również do takiej cery, nie wiem jak sprawdzi się do cery normalnej lub suchej. nie pozostaje w zakamarkach i nie zmywa się szybciej, pozostaje natomiast na dłoniach lub chusteczce ale to na równi z podkładem. Pomimo niewielkiego opakowania wydaje się być wydajny ponieważ nie trzeba używać go wiele, nie jest za gesty ani lejacy dlatego można dobrać odpowiednia ilość do rozsmarowania, polecam

Nie taki kryjący

Z czym kojarzy się Colorstay? Z mocnym kryciem. Podkład wielu osobom bardzo się podoba i zapewnia bardzo solidne krycie. Sama nie miałam okazji go spróbować, bo jest to dla mnie zbyt mocna "szpachla", ale korektora sobie nie odmówiłam, bo mam spore zasinienia pod oczami. Muszę przyznać, że spodziewałam się znacznie więcej po tym produkcie.
Nie jest to tak mocno kryjący korektor, jak producent obiecuje. Nie zakrywa w pełni moich cieni, nawet nakładając 2 warstwy. Buduje się przy tym w miarę ok, ale czasami podkreśla i robi zmarszczki tam, gdzie ich nie mam. Z podkładami i pudrami łączy się dobrze. Nie przesusza okolicy oczu i nie powoduje łzawienia. Ma lekką konsystencję i sprawdza się nałożony zarówno palcami, jak i pędzlem czy gąbką. Jest w miarę dobry jako baza pod cienie, bo wyrównuje delikatnie kolor powiek i nie obciąża ich, ale cienie trzyma tak sobie. Jest dość trwały i utrzymuje się aż do zmycia. Nie oznacza to jednak, że wygląda dobrze przez cały ten czas - lubi zbierać się w załamaniach skóry. Do krycia niedoskonałości na twarzy jest ok, ale bez szału.
Najjaśniejszy kolor nie jest aż tak jasny, jak oczekiwałam, ale to dla mnie na moment jego używania (wiosna/lato) było na rękę. Dla bardzo bladych osób będzie to zbyt pomarańczowe. Niestety, odrobinę również ciemnieje.

Nic specjalnego

Nie jest to produkt, który skradł moje serce. Uważam, że mógłby być bardziej kryjący i trwały. Cena też nie należy do najniższych w drogeriach stacjonarnych. Nie warto zaprzątać sobie nim głowy i kupić dużo tańszy i dużo lepszy.

Bardzo małe krycie

Posiadam korektor w kolorze 02 Light Pale i już na wstępie powiem, że trochę się męczę z nim aby go zużyć, a wiadomo szkoda wyrzucić.
Korektor o pojemności 6,2 ml zakupiony na portalu aukcyjnym za około 15 zł więc nie jest drogi przynajmniej w internecie. Kolor dobierany w ciemno ale nie okazał się zły i dobrze mi się pracuje wspomnianą dwójką.
Główną wadą tego korektora jest jego słabe/dziwne krycie. Nie jest w stanie przykryć moich cieni, ciężko zbudować nim wystarczającą warstwę pod okiem tak aby cienie były zakryte w sposób satysfakcjonujący. Na ten moment mieszam go pod okiem z bardziej kryjącym korektorem tak aby go zużyć, ale nie jest on pod tym okiem niezbędny – trochę zaoszczędzam tym sposobem drugi korektor – tylko tyle.
Zapach korektora bardzo „przemysłowy” taki fabryczny, chemiczny – nic fajnego.
Aplikator w porządku – nie jest zbyt mały, ani zbyt duży – przypomina aplikator od błyszczyków do ust.
Cena tego korektora w granicach 40-50 zł jest nie do przejścia tj. naprawdę moim zdaniem nie warto tyle za niego płacić jeśli ktoś ma ochotę go przetestować. Ja nawet w cenie 15 zł nie kupię go ponownie ponieważ nie widzę dla niego przeznaczenia w swojej kosmetyczce.
Trochę jeszcze o metodach aplikacji – próbowałam gąbką – efekt nie był zadowalający, cienie przebijały – druga warstwa nic nie zmieniła, musiałam się ratować innym korektorem. Aktualnie cały makijaż wykonuję pędzlami i również nie przyniosło to większych zmian w moim postrzeganiu tego produktu.
Uważam, że korektor może się spodobać, jeśli ktoś ma małe problemy i potrzebuje małego krycia pod okiem – ot taki dla wyrównania kolorytu skóry – z tym zapewne sobie poradzi. Natomiast jeśli ktoś potrzebuje średnie/pełne krycie polecam wybrać inny produkt.
Korektor oceniam na dwie gwiazdki – są dużo, dużo lepsze korektory w niższych cenach.

Dla mnie super.

Ten korektor jest ze mną od jakichś 2 lat i jak na razie nie znalazłam nic godnego uwagi w zastępstwie. Dla mnie nr 1 wśród korektorów. Ma fajną konsystencję, dobrze się rozprowadza. Używam go głównie pod oczy dzięki czemu moje cienie pod oczami zniknęły. Nie odznacza się na skórze, tworzy z nią jedność. Mój makijaż bez niego już nie jest taki sam.

Jeden z lepszych korektorów

Dostałam od siostry. Nie byłam przekonana do tej formy korektora, ale szybko zmieniłam zdanie - jest na prawdę dobry! U mnie najlepiej sprawdza się pod oczy, ale "niespodziankami" też nieźle sobie radzi.

Okropny!

Zakupiłam w najjaśniejszym odcieniu. Kolor i konsystencja w porządku, ale strasznie się na nim zawiodłam . Zaraz po nałożeniu skóra zaczyna okropnie piec i jest to bardzo niepokojące, zwłaszcza, że nie mam wrażliwej skóry pod oczami. Próbowałam się do niego przekonać, ale piekł za każdym razem, więc wylądował w koszu. Producent natomiast pisze: "Idealny dla delikatnych okolic oczu. " . . .

Ulubiony korektor

Przetestowałam już wiele korektorów i jak na razie ten jest moim ulubieńcem. Co prawda jest to korektor przeznaczony do twarzy, ale ja używam go także pod oczy. Mam duże zasinienia, które on jest w stanie ukryć. Pięknie wtapia się w skórę i nie traci przy tym na kryciu. Korektor jest trwały, nie zbiera się, nie tworzy nieestetycznych plam na cerze.

Tragedia

Najgorszy korektor z jakim miałam do czynienia. Bardzo słabe krycie , najjaśniejszy kolor jest zdecydowanie za ciemny. Przypudrowany pudrem sypkim wygląda okropnie. Nie zastyga. Zdecydowanie nie polecam!