Lancome, Photogenic Ultra Naturel

Lancome, Photogenic Ultra Naturel

Podkład ma zadanie wyrównać koloryt cery oraz ją rozświetlić i ukryć wszelkie niedoskonałości. Dostosowuje się do każdego oświetlenia, sprawiając, że twarz wygląda pięknie i naturalnie. Posiada filtry przeciwsłoneczne o faktorze 10 i wygodny dozownik. Przeznaczony jest dla cery normalnej i mieszanej.

Cena: 130 zł / 30 ml

POLECAM, JEST ŚWIETNY

Rewelacyjny, swietnie stapia się ze skóra twarzy, idealny do cery mieszanej, wytrzymuje wlaściwie cały dzień i slicznie rozświetla twarz. Ostatnio testowalam różne podkłady markowych firm i wreszcie trafiłam na "swój". Używam koloru 04, mam cerę śniadą i ten właśnie odcień sprawia, że twarz wygląda na zdrową, naturalną i lekko opaloną ( ale nie spaloną ;) ). Zakrył też małe zaczerwienienia na skórze. Naprawdę polecam. Gwiazdkę odejmuję jedynie za cenę. Chociaż z drugiej strony - chyba wart jest tej ceny.

Używam tego produktu od:co dzień, od tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie, myślę, że na długo bo jest wydajny

Jeden z najlepszych

W zasadzie nie ma wad.
Ja mam cerę mieszaną, wrażliwą - doskonale się na niej sprawdza. Do suchej jest v. confort - też świetna, wypróbowana na mojej mamie.
Świetna konsystencja - lekka. Podkład rozświetla, ale jako jedyny!! nie wymaga u mnie przypudrowywania.
Kolorki pozostawiają troszkę do życzenia - 03 jest ciut pomarańczona, 04 już dość ciemna.
Trzyma się naturalnie ;-)) cały dzień.
Pięknie pachnie. Dość wydajny.

Używam tego produktu od:z przerwami kilkukrotnie, cyklicznie

njalepszy jaki mialam

kupilam zachecona opiniami na wizazu i nie zawiodlam sie.generalnie nigdy nie przepadalam za podkladami, bo 1. wysuszaly mi skore, 2. wlazily w pory, 3. dawaly uczucie maski na twarzy. poniewaz probowalam wczesniej wielu innych podkladow i zaden mi tak naprawde nie pasowal, nie spodziewalam sie rewelacji i bardzo przyjemnie sie rozczarowalam!
podklad jest lekki, nie tworzy maski, nie podkresla zmarszczek mimicznych, subtelnie tuszuje zaczerwienienia, wyrownuje koloryt, pieknie rozswietla cere. nawet po kilku godzinach przy drinkach twarz wyglada swiezo i promiennie :)
troche mam problem z odcieniem, uzywam 03, ktory wydaje sie ciemny w butelce ale na twarzy jakos blednie
mimo wszystko, kosmetyk godny polecenia

Swietny

Swietny fluid ja mam kolr nr 4 .Uzywam go od ponad 5 miesiecy regularnie a konca nie widac.Ladnie sie stapia ,nie sciera, kryje srednio.Skora wyglda po nim promiennie naturalnie.Ja jestem z tego fluidu bardzo zadowolona i polecam go wszystkim.Kolr nr 4 jest dosc ciemny.

Przy naprawdę sporych zakupach w perfumerii dostałam masę fajnych gratisów - m.in tubke tego podkładu. To się nazywa gratis - tubka ma pojemność połowy normalnego opakowania :) Kolor podkładu wydał mi się ciemny - to 03 beige diaphane, a ja na codzień wybieram zdecydowanie porcelaine. No ale lato, samoopalacze idą w ruch - pomyślałam, ze przyda mi się jakiś ciut ciemniejszy odcień. To bardzo dobry podkład - tak dobry, że pewnie kupie kiedyś pełnowymiarowe opakowanie (jak zużyję tę baterię mazideł na aktualnym stanie). Fanką podkładów Lancome nie jestem, pasował mi jak dotąd w zasadzie jeden (Adaptive), ten jest drugi. Przede wszystkim - ultralekki, tak jak lubię - konsystencja b. płynna. Idealnie wtapia się w skórę, wyglądam jakoś tak zdrowo i świeżo :) rozświetlenie widoczne, bez drobinek. Nie kryje - i bardzo dobrze - lekko wyrównuje koloryt. Na skórze jest niezauważalny i niewyczuwalny, to jest właśnie idealny podkład na lato. Daje półmatowe wykończenie, sam w sobie trwały nie jest (co jest chyba cechą charakterystyczną podkładów tej marki), ale lekko przypudrowany trzyma się nieźle. Nie świeci się ponad miarę, co najwyżej lekko połyskuje, ale ciągle wygląda to naprawdę estetycznie. Pokrótce - podkład bardzo przyzwoity. Jestem oczarowana lekkością i delikatnością tego produktu. Osoby które szukają mocno kryjących i matujących podkładów nie będą tym podkładem zachwycone, ale nie takie jest jego przeznaczenie :)
Polecam tym, które lubią naturalny efekt, lekkość i świetlistość w makijażu. Odcieni nie ma zbyt wiele, ale są naprawdę twarzowe i idealnie się wtapiaja - mój beige diaphane świetnie harmonizuje z pilnie wypracowaną, samoopalaczową karnacją, ale nawet odcienie ciut ciemniejsze świetnie dopasowują się do karnacji (w jakiś magiczny sposób).

taki sobie

Nie jest taki idealny,dobrze sie naklada,ale wystarczy wyzsza temperatura aby twarz zaczela sie swiecic a podklad wazyc.Lepszy do stosowania w zimie.Niedoskonalosci matuje srednio. .Lubie jego opakowanie...

Ulubiony

Jeden z najlepszych podkladow do skory mieszanej. Dobrze sie rozprowadza, nie przesusza skory i utrzymuje sie caly dzien. Skora jest genialnie rozswietlona, ujednolicona. Nie podrażnia skóry, nie powoduje powstawania zaskornikow. Krycie średnie, ale podklad zawiera niebieskie pigmenty, ktore niweluja zaczerwienienia skory i w sumie daje to zadowalający efekt nawet przy "niespodziankach".Wydajny. Higieniczne opakowanie z pompką. Minus to kiepski wybór kolorów dla bladolicychi marna jakość czarnej nasadki - dwa razy upuszczona na kafelki polamala sie w srodku i nie mozna juz zabezpieczyc nia pompki od podkladu.

Niezły

Bardzo lubię markę Lancome dlatego nie wiem czy będę w tym przypadku dostatecznie obiektywna.
W moim przekonaniu podkład jest po prostu dobry.Spełnia wszystkie moje osobiste wymogi co do fluidu.Jest lekki,nieźle matuje strefę T,choć nie rewelacyjnie,bardzo ładnie się rozprowadza,tuszuje drobne mankamenty skóry.Po nałożeniu ,twarz wygląda świeżo i naturalnie.Koloryt cery zostaje wyrównany.Efekt utrzymuje się co najmniej kilka godzin.Co najważniejesze nie wysusza.Doskonały na codzień.Wielkie wyjście natomiast wymaga czegoś mocniejszego lub odrobiny pudru.
Daję jedynie 4*,bo może znajdę jeszcze lepszy.