Alverde, Gesichtsölkapseln Wildrose (Kapsułki z olejkiem dzikiej róży)

Alverde, Gesichtsölkapseln Wildrose (Kapsułki z olejkiem dzikiej róży)

Bogaty, intensywnie pielęgnujący olejek przeznaczony dla skóry suchej. Łagodna mieszanina olejków (z dzikiej róży, migdałowy, jojoby, wiesiołka i pestek brzoskwini) wspomaga w naturalnym procesie regeneracji, poprawia elastyczność zmęczonej skóry twarzy. Trwale przeciwdziała zewnętrznym czynnikom jak wolne rodniki, które przyspieszają proces starzenia się skóry.
Pielęgnujący olej jojoby nadaje skórze miękkość i gładkość. Harmonizująca kombinacja witamin (E i C) działa na zestresowaną skórę twarzy szczególnie uspokajająco. Uczucie napięcia i delikatne zmarszczki spowodowane przesuszeniem skóry zostają złagodzone.
Produkt nie zawiera konserwantów, barwników i syntetycznych środków zapachowych.

Skład: Rosa Canina, Prunus Amygdalus Dulsic Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Prunus Persica Kernel Oil, Oenothera Biennis Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Parfum*
*natural essential oils

Cena: ok. 1,70EUR / 7x0,34ml

uwielbiam...

lubie je. wracam do nich od czasu do czasu. dzieki nim skora jest miekka, gladka, dobrze nawilżona i napięta.
przedzkadza mi troche to ze dosc ciezko sie wchlaniaja i jedynie mozna uzywac je na noc. ale w sumie maja same plusy. jeden z tych swietnych, tanich i uniwersalnych kosmetykow. czasami uzywam rowniez do dloni :)

Używam tego produktu od: okolo dwoch lat
Ilość zużytych opakowań: duzo. napewno powyzej 10

Mozna polecic

Uzywam tych kapsulek od czasu do czasu w zaleznosci od potrzeb mojej skory. Sa naprawde godne polecenia. Olejek blyskawicznie sie wchlania przy niemalze natychmiastowym uczuciu odzywienia skory. Cena bardzo przystepna, ale gwiazdke odejmuje za nieprzyjemny zapach, napewno nie przypominajacy zapachu rozy.

Używam tego produktu od: paru tygodni
Ilość zużytych opakowań: kilka kapsulek

KWC!.. mógłby być...

Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że to najlepsza rzecz z jaką miała do czynienia moja twarz.
Olejek działa rewelacyjnie - nawilża, wygładza, skóra po nim to coś od czego z wielkim trudem odrywam ręce.
Podoba mi się w nim wszystko: konsystencja, rozprowadzanie, wchłanianie, skóra po nałożenium, zapach, CENA!
I NIE PODRAŻNIA! Nie powoduje wysypu różności na twarzy. Po prostu kocham te kapsułki i już nie wyobrażam sobie życia bez.Używam tego produktu od: tygodnia

Poprawka - niestety muszę cofnąć swoje słowa z uwagi na krostki, których na początku nie łączyłam z kapsułkami, teraz jednak po dłuższym czasie stosowanie upewniłam się na 100 procent, że to ich sprawka. Szkoda

Eeee tam....

Niestety ten kosmetyk nie jest dla mnie. Byłam pewna, że po takich recenzjach będę zachwycona. Cena owszem jest bardzo niska ale to nie znaczy, że kupuję coś po ty by nie działało, bo tanie.

Po kapsułkach nie widziałam żadnych dobrych efektów, wręcz odwrotnie- użyte na noc w ciągu dnia powodowały większe przetłuszczanie mojej mieszanej cery.
Niczego innego nie zauważyłam.

Jedno, wielkie nic!
Nie płaczę za tym, że nie jest dostępne w Polsce....Używam tego produktu od: używałam w okresie gwiazdkowym

bardzo dobre i tyle

Pierwszy raz stosowalam kosmetyk tego typu i jestem z niego bardzo zadowolona.
Kapsulki sa wydajne (w jednej miesci sie tyle olejku, ze aplikuje go zarowno na twarz jak i na dekold plus szyje i jeszcze zostaje troche dla mojej siostry). Maja piekny zapach, ktory utrzymuje sie dosyc dlugo na skorze. Pod wzgledem dzialania nie mam im nic do zarzucenia: wygladzaja skore, nie podrazaniaja, buzia robi sie miekka i mila w dotyku.
Mimo tych wszystkich plusow nie powalily mnie jednak na kolana i daje im 4 a nie 5 gwiazdek.

po prostu dobry

Bardzo przyzwoity olejek do twarzy za bardzo niewielka cene. Naprawde solidny produkt, ale zeby od razu az "fantastyczny, najlepszy i jedyny", to nie powiem. Po prostu dobry i tyle.

Dalabym mu w zasadzie 3*, ale za te niesamowicie niska cene dodaje 4ta.

suuuper!!!!!!

Wspaniale polączenie olejków, powoduje ze skora jest miekka, gladka, dobrze nawilżona i napięta. Uwielbiam stosowac ten kosmetyk po solarium.
dobrze się sprawdza takze na odowodnioną i suchą twarz po stsowaniu podkladow.
dobra wiadomosc :widzialam ten kosmetyk na allegro, wprawdzie jest droższy bo kosztuje 23zł ale opakowanie 7 kapsulek starcza na ok. miesiąc więc warto zainwestować. Jedna kapsulka starcza na dwa użycia, ja go stosuję 2 razy w tygdoniu

polecam

uzywalam olejku na noc, musze przyznac ze to jedna z najprzyjemniejszych i najbardziej efektnywnych form kosmetyku. Buzia rano jest gladka i miekka, swietnie odzywiona, nie domaga sie dodatkowej porcji tluszczu i z calym spokojem moge na dzien nosic lekki krem nawilzajacy (o ile na dworze nie jest za zimno).
Olejek jest praktycznie zapakowany, podoba mi sie fakt ze jest go sporo w kapsulce i poza twarza aplikuje go tez na dlonie. Wchlania sie powoli, ale calkowicie. Dla mojej normalnej latwo przesuszajacej sie cery jest to kosmetyk idealny i na pewno don wroce. Zastrzezenie mam tylko do zapachu - w trakcie aplikacji jest on dla mnie zbyt intensywny, na szczescie szybko subtelnieje.

Cudowny

Wspanialy, delikatny olejek, ktory znajduje sie w kapsulkach. Bardzo higieniczne rozwiazanie, przy okazji mozna sobie (firmy) pozwolic na wieksza/lub naturalnosc produktu.
Cudownie pielegnuje skore, zmiekcza. Uzywam go wtedy kiedy skora ma najwieksze potrzeby (po peelingu, w okresie zimowym), na lekko zwilzona skore, wtedy lepiej sie wchlania, przy okazji wykonuje delikatny masaz twarzy i szyji. Bardzo fajnie regeneruje skore.
Goraco polecam!
Niestety do kupienia tylko w Niemczech lub w Austrii.