Alverde, Gesichtswasser Wildrose (różany tonik do twarzy) (stara wersja)

Alverde, Gesichtswasser Wildrose (różany tonik do twarzy) (stara wersja)

Pielęgnujący i harmonizujący tonik przeznaczony dla suchej i wrażliwej skóry. Delikatna woda z kwiatów róży, a także ekstrakt z dzikiej róży odświeżają i łagodnie oczyszczają skórę twarzy. Roślinna gliceryna skutecznie chroni przed utratą wilgoci.
Kosmetyki dostępne tylko w Niemczech i w Austrii.

bardzo fajny

Calkiem fajny tonik, rzeczywiscie nawilza, dziwnie pachnie. Spodziewalam sie lepszego zapachu. Pewnie dlatego, ze uzywalam wczesniej toniku Alterra z naturalnej serii rossmannowskiej i ten pachnie rewelacyjnie. Nie ma sie co czepiac zapachu, bo i Dr. Hauschka ma specyficzny zapach, liczy sie dzialanie, a to jest jak najbardziej ok. Chodz nie ukrywam, ze bardziej do gustu przypadl mi tonik Alterra, ktory zawiera w skladzie min. kwas mlekowy. Czuje sie przez to lepiej oczyszczona, a takze nawilza. Nie wiem czy kupie ten produkt ponownie, bo nie mam w okolicy drogerii "dm", ale za to mam Rossmann, wiec chyba na dluzsza mete bede wychwalac ten drugi tonik.

Jak przy mleczku tak i tutaj musze odszczekac co napisalam wczesniej. Rossmann zniemi serie rozana na orchidee, ktora to mi wogole nie podeszla. Ten tonik jest lagodny i zakupilam ponownie, bo niedlugo skonczy mi sie woda rozana, a po jedna rzeczy nie oplaca mi sie jechac specjalnie do miasta, albo zamawiac przez internet, wiec bedzie to mila odmiana i bardzo pozyteczna dla mojej skory.

bardzo mi milo :-)

jest swietny. Wreszcie znalazlam godnego nastepce mojego ukochanego toniku Bio Calmille YR. A juz myslalam ze nie bede uzywala zadnych tonikow i strajkowalam przez ponad rok ;-).
Tonik rozany Alverde nie drazni skory, lekko nawilza i odpreza, no i jak cudnie pachnie (naturalna roza, nie chemiczna mieszanka udajaca roze). Uzywam go z prawdziwa przyjemnoscia i mam nadzieje ze producent nie ma zamiaru ani ulepszac (bo sie nie da!) ani wycofywac sie z produkcji (stuk puk w niemalowane). A ze jeszcze i cena jest po prostu nie do przebicia - nic tylko kupowac!

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: od kilku miesiecy / w trakcie drugiego

21.12.2005 zuzylam juz kilka opakowan i nie zmieniam zdania, jak rowniez nie mam zamiaru rozstac sie z tym produktem

Na 5

Ten tonik musze miec zawsze w domu. Niesamowicie delikatny, odswiezajacy, lagodzacy wszelkie podraznienia na skorze. Nie zawiera alkoholu, nie wysusza skory, a dzieki glicerynie nawilza.
Bez wahania wart pieciu *, no i ten sklad..... :).
Goraco polecam!