Charles Worthington, Results, Balancing Act, Oil-Regulation Shampoo (Szampon regulujący dla włosów mieszanych)

Szampon przeznaczony do mycia włosów mieszanych, tłustych u nasady i suchych na końcach.
Normalizuje wydzielanie sebum, dodaje włosom świeżości, blasku i objętości. Nawilża suche końce i wspomaga odbudowę zniszczonych włosów. Chroni kolor, jeżeli włosy są farbowane. Delikatny, nadaje się do codziennego stosowania. Antystatyczny. Chroni przed szkodliwym wpływem chloru zawartego w wodzie.
Nie testowany na zwierzętach.

Ekhmmm... normalnie...

Oczywiscie mam szampon o innej szacie graficznej i pojemnosci (325ml ), ale to wciaz ten sam produkt - przynajmniej z nazwy.
Powyzszy szampon ma przyjemniejszy zapach niz np:. Big Hair Shampoo, ale wciaz nie jest to kombinacja zapachowa, ktora zadowoli moj wybredny nos... :)
Co do dzialania - to bardzo normalne; szampon myje, ale zeby wykazaywal sie jaks wyzsza inteligencja, to niestety nie zauwazylam...
Mam naturalny kolor wlosow, ktory jakby lekko matowieje po uzyciu tego szamponu.
Na szczescie nie wysusza.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy wraz z innymi
Ilość zużytych opakowań: prawie 1

!!!!!!!!!!!! NIE dla nieuczciwych i niekulturalnych Allegrowiczów bezprawnie kopiujacych opisy kosmetyków z Serwisu Wizaz.pl !!!!!!!!!!!!!

Nabłyszcza, ale wysusza

Podobnie jak innych kosmetków firmy, tego szamponu używałam kilka lat temu, kiedy przydarzył mi się klasyczny rok w Londynie, jak większości studentów ;) Potem jeszcze przez jakiś czas przywoziłam namiętnie produkty z tej serii, zwłaszcza rewelacyjną odżywkę.

Z szamponu byłam w miarę zadowolona, choć trzeba sobie od razu wyjaśnić, że to nie jest żadna alfa i omega, która "rozpoznaje suche miejsca i omija tłuste", bo szampony nie są jeszcze -na szczęście!- na tyle zmyślne. To po prostu zwykły szampon do włosów tłustych. A co za tym idzie, myje, aż włosy skrzypią. Czyli wysusza, niestety, suche (farbowane) partie - i to mój główny zarzut, przy codziennym wielotygodniowym stosowaniu, moja fryzura owszem, lśniła, ale fruwała wokół głowy niczym pierze wielkanocnego kurczaczka. I to pomimo każdorazowego nakładania odżywki (z tej samej serii, ale o niej w innym rozdziale).

Podejrzewam, że dziewczyny o włosach nieskalanych farbą byłyby z niego znacznie bardziej zadowolone.

Bardzo przyjemnie pachnie.
Wydajność słaba, zwłaszcza jak na niemałą cenę.

Nie kupię, bo:
a) w Polsce go nie ma, a nie będę przecież z brytolskich wojaży ciągnęła litrów szamponu, wolę litry Bailey's-a ;)
b) zdążyłam poznać wiele ciekawszych szamponów, także na tym pułapie cenowym.